czołem-zmiana miejsca zamieszkania... i poszukiwania pracy..

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
awful

czołem-zmiana miejsca zamieszkania... i poszukiwania pracy..

Post autor: awful »

Większość życia mieszkałem w 3mieście, no ale tak się złozyło ze się przeprowadzam do Was (póki co piaseczno, ale pewnie bedziemy szukali czegoś blizej metra ;) ).

Z niektórymi z Was poznałem się na zeszłorocznym zakończeniu sezonu, na tegoroczny nie przyjadę bo żem skasował się w czerwcu i ani nowego moto ani ręka nie zagojona na tyle zebym się pewnie czuł w 'dynamicznym' śmiganiu :>.( No i po wypadku laska mi powiedziała ze albo moto albo ona... cóż będę negocjował ;] chcę jeździć mimo spotkania z tirem )

W związku z tym, że jedna koncepcja pracy tutaj upadła szukam nowej. w sumie to na gwałt ;). jakby ktoś coś słyszał to będę wdzięczny za wszelkie info.

Główne dane:
wiek 26, wykształcenie wyższe:psycholog, ostatni zawod wykonywany HR: rekrutacja, angielski swobodnie w mowie i piśmie ;], francuski podstawy, KAT A(duzo razy na SMS) i B, +sprzety biurowe, komputer, pakie office, internet. Zainteresowania :łucznictwo, milsim i od niedawna wspinaczka, choć zawieszona ze względu na wypadek.

Miałem z kumplem otworzyć firmę zajmującą się imprezami integracyjnymi. Mam swoj własny element programowy(wraz ze sprzętem), którego nie oferuje zadna inna firma(szukałem i nie znalazłem ), więc firma zajmujaca się imprezami integracyjnymi miałaby we mnie dość wartościowy nabytek ;).

Ale szukam wszystkiego co może być ciekawe, albo z ciekawymi ludzmi albo z ciekawymi perspektywami ;). Wybrzydzać nie będę.

kontakt:pw lub 502315333
WolfRaider
BS Brother
BS Brother
Posty: 462
Rejestracja: śr, 22 sie 2007, 19:49
Województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: czołem-zmiana miejsca zamieszkania... i poszukiwania pracy..

Post autor: WolfRaider »

Akurat moja firma szuka kogoś do HR, pozwoliłem sobie przekazać odpowiednim osobom.
Ale przydałby się jeszcze Twój mail.
GS500E `93 - fajne było moto, ale już nie ma
GSF 1250SA K7
awful

Re: czołem-zmiana miejsca zamieszkania... i poszukiwania pracy..

Post autor: awful »

wysłałem na pw, ale tu tez wrzucam.

kw.michal@gmail.com
lub lawfulone@wp.pl

z góry dzięki
pozdrawiam
mk
ODPOWIEDZ