GSX-R 1000 gniazdo diagnostyczne

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Lodzia

GSX-R 1000 gniazdo diagnostyczne

Post autor: Lodzia »

Witam. Potrzebuję informacji gdzie w gsxr 1000 k3/k4 znajduje się gniazdo diagnostyczne i które przewody trzeba w nim połączyć aby odczytać kod błedu. Koledze w jego k3 czasami zapala się kontrolka FI i chcę sprawdzić co to za błąd. Z góry dziękuję za info.
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Re: Gsxr 1000 k3/k4

Post autor: AdamOSA »

W zadupku , po lewej stronie , za regulatorem napięcia . Biała kostka , zaślepiona czarną nasadką .
Zwierasz czarno-biały i biało czerwony , przełączasz stacyjkę i odczytujesz kod .

Jeżeli ma wymienione wydechy , bez lambda , lub ktoś się bawił w ustawienia czujników TPS lub STPS to masz już przyczynę .
Ale jak chcesz miec to dobrze zrobione to daj komus kto to robi na bieżąco .
Jak masz pytania to pisz na PW .

Pozdrawiam i miłego grzebania .

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
PRZEMEK75

Re: GSX-R 1000 K3/K4 gniazdo diagnostyczne

Post autor: PRZEMEK75 »

Mam podobne objawy, też czasem się zaświeci czerwona kontrolka F! ,ale w moim przypadku, poprostu zawiesza sie exup, wystarczy wyłaczyć silnik oczekać chwilę i jest ok.
Lodzia

Re: GSX-R 1000 K3/K4 gniazdo diagnostyczne

Post autor: Lodzia »

Bardzo dziękuję. Właśnie takich informacji potrzebowałem. Pozdrowionka :)
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: GSX-R 1000 K3/K4 gniazdo diagnostyczne

Post autor: Quake »

Witam
W takim razie wie ktoś może jak to będzie wyglądało w modelu K5/6 ?
Pozdrawiam 8)
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Re: GSX-R 1000 gniazdo diagnostyczne

Post autor: AdamOSA »

Quake , procedura ta sama . Kolory kabli te same . Tylko że masz wtyczkę 6pin wraz z innymi kablami , umieszczoną pod siedzeniem kierowcy ,bliżej tyłu .
No i jeszcze ostrzegam - błędne zwieranie kabli może doprowadzić do uszkodzenia kompa , później to wydatek około 3000 PLN i uraz do samodzielnych napraw .
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Re: GSX-R 1000 gniazdo diagnostyczne

Post autor: RaaF »

na germańskim ebay można kupic "urządzenie serwisowe" czyli męska wtyczka z hebelkowym wyłacznikiem na kablu, unika sie w ten sposób nikontrolowanego zwarcia, jest to oryginalne akcesorium serwisowe Suzuki i nie jest jakos drogie, mozna samemu coś takiego wykonac ale problem z wtyczką ebay.de

no moze przerost formy nad treścia ale oryginalne narzędzie serwisowe :wink:
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
ODPOWIEDZ