Może wkońcu jakiś wypad zorganizujemy ?

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Bartek

Może wkońcu jakiś wypad zorganizujemy ?

Post autor: Bartek »

Drodzy bracia i siostry tyle było obietnic o wypadzie na "ciastka","lody" i co pozostało......tylko słowa ?????? Pozdrowienia dla Gliwic !!!
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

ja jutro jade do zabrza i gdzies tam jeszcze :oops: na moto ale niestety w sprawach zawodowych :evil:
-->3/4<--

"Jeden z prototypów Boga.
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji.
Zbyt pokręcony, by żyć, zbyt rzadki by umrzeć"
kom:510106375
nowy gg 5992462

[IMG]http://images31.fotosik.pl/360/793b4ae4a36545f1.jpg[/IMG]
Alucard

Post autor: Alucard »

No chętnie chętnie tylko ja jak narazie do środy odpadam Motorek nadal stoi u magika :(((((( i chyba będzie w środa-czwartek do odbioru wiec musze niestety czekać :( :cry:
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Witam
Zobaczymy jaka pogoda będzie to wtedy może gdzieś skoczymy :D
A Grabo może wkońcu zjemy ten szaszłyczek co? :brwi:
Bartek

Post autor: Bartek »

Co mnie już nie zabierzecie ? :D
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Każdy może jechać czym wiecej tym lepiej :D
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Ty mnie Bartolomeo nie bierz pod włos :lol: :angry_smile: :lol: Przecież pisałem w poście P.S Konin, że bardzo chętnie spotkam sie z Wami u Valdiego a ponieważ macie troszkę dalej to prosiłem żebyście Wy ustalili termin. I NIC się nie zmieniło !!!! Dajcie tylko znać parę dni wcześniej bo muszę jeszcze zrobic w domu losowanie: kto ze mną jedzie - żona czy syn :wink: . Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lelo

Post autor: Lelo »

No właśnie, jedźmy nikt nie woła. A powinien. Jest piątek, sobotę mam z głowy, ale może ktoś na niedzielę reflektuje, na przykład na moją ulubioną Słowację ? Mogą też być moje ulubione Czechy, a nawet Polska. Nie pojadę tylko na Ukrainę, Litwę, Łotwę i Estonię na jeden dzień, bo daleko. Pozdrowienia dla wszystkich.
Bartek

Post autor: Bartek »

No co ty Lechul,żone czy syna ?! Weż kochanke i po sprawie :D(żartuje gdyby żona czytała lub syn ).Tak sobie pomyślałem coby wyskoczyć gdzieś w góry na przyszły wekkend.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Tak już jest z rodzinką. Wieczny wybór. A przyszły weekend - ja będę w górach ale katamaranem i będę "spożywał" za zdrowie mojej koleżanki. Potem już urlop więc wspólna jazda chyba dopiero w lipcu.
Ale pojutrze tzn. w niedzielę mój syn ma pokazy karate w Rudzińcu k/Gliwic. Jak będzie pogoda zawiozę go tam na moto. Więc jeśli ktoś z Szanownych Braci zechciał się pokręcić po Śląsku to proszę o zgłoszenia. Pojedziemy razem i zrobimy małą "awanturkę". Na miejscu będzie mały festynek więc jedzonko i napitek na 100%. Zbiórka u "Valdiego" powiedzmy 12-12.30 ale to jeszcze potwierdzę jutro. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Bartek

Post autor: Bartek »

Dobry pomysł,tylko musze iść do pracy na 18 :( .Ale na małą awanturke może uda mi się wyrwać :twisted:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! No i niestety popłynęlo wszystko z deszczem. U mnie leje jak z cebra. Chyba żeby w nocy przestało i do rana obeschło to wtedy czekam o 12 u "Valdiego" Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Bartek

Post autor: Bartek »

Jednak zluzujemy dzisiejszy wyjazd,względy pogodowe :( .To dopiero w lipcu powiadasz wracasz i moze uda sie coś zorganizować.Pozdrawiam
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Pojechałem jednak. Dojechałem na miejsce na samym poczatku takiej zlewy, że świata nie było widać. Ja się schowałem pod festynowy namiot a motor mi umyło. Potem się zrobiło słoneczne lato. Pokaz karate syna odbył się w super pogodzie. Ale zaraz po nim expresem się zwijaliśmy bo nadciągła chmura na całe niebo. Wyprzedzilismy ją i "zlądowalismy" do domu 20 min przed następnym 'myciem świata". Było krótko ale przyjemnie. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Bartek

Post autor: Bartek »

Czyli dobrze że dałem sobie na wstrzymanie.Miłego wypoczynku na katamaranch życze.Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ