Przesieka, piątek, godz. 6.00, do 140 km/h

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Przesieka, piątek, godz. 6.00, do 140 km/h

Post autor: Jos. »

Jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć, zbiórka o godz. 6.00 na Macu róg Łopuszańskiej/Hynka/al. Krakowskiej.

Przelotowa do 140, na drogach średniej jakości ok. stówki, w deszczu wolniej. Grupa max. kilkuosobowa (powyżej 6 osób to już tłum). Na razie jadę z Mariolką/Termitem i Jerzym.

Po drodze na pewno będzie trochę zwiedzania, żeby kości rozprostować, jeżeli pogoda pozwoli, i obiadek nieMacDonaldowy. Bo jechać 500 km i nic po drodze nie zobaczyć to aż grzech.

Możemy przygarnąć do naszej gromady jeszcze trzy motocykle. Domyślam się, że i tak więcej się nie znajdzie, bo zbyt ranną i chopperową grupę utworzymy (z SVką, GSRem i Hajką :mrgreen: ), ale zapierdzielać nie zamierzamy. Ślimaczyć 80 km/h też nie :twisted:

Jeżeli zgłosi się więcej niż 3 moto, to na Macu podzielimy się na dwie grupy, żeby bardziej komfortowo się jechało, ponieważ nie ma co tworzyć peletonów.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: Przesieka, piątek, godz. 6.00, do 140 km/h

Post autor: Jos. »

Propozycja trasy:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 460938&z=9

Troszkę pokrętnie, ale o to chodzi, by zahaczyć o Kluczbork i Świdnicę :)
Ewentualnia zamiast A4 polecimy od razu na Świdnicę przez Łagiewniki. Albo zostawimy to na powrót.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Przemol

Re: Przesieka, piątek, godz. 6.00, do 140 km/h

Post autor: Przemol »

Jos. pisze:Troszkę pokrętnie, ale o to chodzi, by zahaczyć o Kluczbork i Świdnicę :)
Ewentualnia zamiast A4 polecimy od razu na Świdnicę przez Łagiewniki. Albo zostawimy to na powrót.
Odradzam jazdę A4 do Wrocka i później do Świdnicy przez Gniechowice. Wjedziecie w straszliwy ruch piątkowy, a i okolice mało interesujące.
Trasa: Łagiewniki, Dzierżoniów jest dużo ciekawsza i brak ruchu tranzytowego.
A w Świdnicy obowiązkowo Kościół Pokoju.
O której planujecie przelatywać przez Świdnicę?
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: Przesieka, piątek, godz. 6.00, do 140 km/h

Post autor: Jos. »

Przemol, dzięki za rady. A jak z krętością i jakością tych dróg przez Łagiewniki?
Co do A4, to rok temu w wakacje jechałam tamtędy na moto w piątkowe popołudnie i ruchu zabójczego nie było. I właśnie to mnie zachęciło, bo jechało się dobrze, szybko i bezproblemowo. Ale może A Łagiewniki nie będą oblegane przez pielgrzymów?

Co do Świdnicy, trudne pytanie zadajesz. Plan jest taki, żeby późnym popołudniem zameldować się w Przesiece, a dokładnych godzin nie jestem w stanie podać. Najwyżej z okolic przedwrocławkich mogę dać znać, że mamy jeszcze tyle i tyle km, jeżeli chcesz dołączyć.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Przemol

Re: Przesieka, piątek, godz. 6.00, do 140 km/h

Post autor: Przemol »

Jos. pisze:A jak z krętością i jakością tych dróg przez Łagiewniki
Łagiewniki - Dzierżoniów nic strasznego ale od Dzierżoniowa może troszkę przybyć dziur i zakrętów. Dawno nie jechałem tamtędy więc może położyli piękny i równy dywanik asfaltowy :)
O wzmożonym ruchu pisałem w odniesieniu do drogi po zjeździe z A4 - tam dopiero zaczyna się rzeźnia.
Ale może A Łagiewniki nie będą oblegane przez pielgrzymów?
W piątek? Chociaż ... nie znam się na tym.
Najwyżej z okolic przedwrocławkich mogę dać znać, że mamy jeszcze tyle i tyle km, jeżeli chcesz dołączyć.
No właśnie miałem zamiar się wprosić w peleton, bo wygląda na to, że wszyscy z Wrocka jadą już w środę, a ja nie dostałem błogosławieństwa od żony na taką hecę i muszę jechać w piątek :)
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: Przesieka, piątek, godz. 6.00, do 140 km/h

Post autor: Jos. »

Infomacyjnie - w kwestii wyjazdu nic się nie zmieniło. Start 6 rano. Wg najnowszych prognoz do godz. 12.00 ma nawet padać niewiele lub wcale, a później się ulewy zaczną na całej trasie. Jeżeli będzie mocno padać, zwiedzanie sobie odpuszczamy i jak najszybciej pędzimy do celu. Zapraszam :mrgreen:

Przemol, mój kom jest w profilu. Zapisz sobie i w piątek wysyłam smsy
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
ODPOWIEDZ