witam wszystkich i proszę o opinię

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

marek3m

witam wszystkich i proszę o opinię

Post autor: marek3m »

Witam wszystkich użytkowników forum , jestem z 3miasta i moje doświadczenia z motocyklami są jak narazie nieduże :D (pięć sezonów na różnych skuterach) , od przyszłego sezonu zdecydowanie przesiadam się na moto i chciałbym zasięgnąć opini użytkowników marki suzuki co do jednego modelu , mianowicie interesuje mnie model Freewind 650. moje poszukiwania w necie nic nie dały , żadnego opisu poza suchymi danymi technichnymi , jak zdążyłem się zoriętować ten model nie należy do popularnych i interesuje mnie dlaczego :?

Mam nadzieję że może ktoś posiada lub wie więcej odemnie
z góry dzięki za odpowiedzi
pozdrawiam
mario33

....

Post autor: mario33 »

Jeden z testów drogowych które znalazłem na necie:

http://www.motorcycle.com/mo/mcsuz/freewind.html

Proponuję dobrze poszukać - jest tego więcej.

I jeszcze jedno: myśle, że miałbyś większy odzew na swoją prosbę, gdbyś zatytułował swój post np. 'Suzuki Freewind 650 - proszę o opinię', a nie tak ogólnie.

Pozdrowienia
marek3m

teraz inaczej, prośba o opinię o suzi FreeWind 650

Post autor: marek3m »

Dziękuję , ale to niestety po angielsku :( ...wracając do mojej prośby , jeździłem parę tygodni B.....jednoślad 650 gs , tego typu turystyczno-miejski motocykl bardzo mi leży ale ceny niestety są dużo większe , poza tym obawiam się serwisowania B.....jednoślad , dostępu do części itp.....freewind wydaje się podobną jednocylindrówką no i co nie jest chyba bez znaczenia :D jest poprostu bardzo ładny i wydaje mi się dobrym sprzętem dla początkującego motocyklisty w przystępnej cenie ...zobaczymy może ktoś jeździ lub jeździł .!?

pozdrawiam
ODPOWIEDZ