spotkania w 2 kolach...

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
jaca

spotkania w 2 kolach...

Post autor: jaca »

witam wszystkich.....,
jak wszyscy widzą zbliża się zima (niestety :oops: ), więc będzie czas na spotkania bractwa......
czas wiec, aby uporządkować ten temat......
jeżeli ktoś się z kimś z bractwa chce spotkać, to proszę bardzo.....umówmy się, że narazie dopóki nie znajdziemy sobie innego miejsca (warunki w 2kolach są w zimie "mocno" spartańskie), to spotkania będą się odbywać w 2 kolach....
nie będziemy co tydzień poruszać tego tematu...spotkania mają być okazją do pogadania przy piwku, ewentualnie kawce..... :twisted: , :twisted:

jeżeli będzie do poruszenia ważny temat, to administrator, ewentualnie ktoś z moderatorów oddzielnie poruszy ten temat na forum...



oczywiście spotkanie w tym tygodniu jest aktualne.... :twisted:

pozdro,

jaca
studi

Post autor: studi »

ja tylko dodam ze padła wspólna koncepcja spotykania sie 2 razy w miesiącu obligatoryjnie :D

proponuję żeby to była 1 i 3 środa miesiąca godz. 19,00 czyli spotkaliśmy sie wczoraj a następny termin przypada na dzień 02,11,2005 i następny 16,11,2005 itd .

jeśli byłaby chęć spotkania się oprócz "obligatoryjnych spotkań" - to umawiamy sie wtedy na forum :P

ps.
jaca- pozwoliłem sobie odblokować temat niech sie bracia wypowiedzą :D
Kobong

Post autor: Kobong »

No ok, skoro mogę coś na ten temat, to z chęcią... :-) Ja osobiście jestem za i uważam, że to dobry pomysł, aby spotykać się częściej... Na najbliższe spotkanie powinienem już dotrzeć (powinna się sytuacja poprawić). Zatem do zobaczenia w 2oo 2/11/05, a wcześniej do przeczytania :-) :D
jaca

Post autor: jaca »

siemka....
tak więc powstał mały problem z miejscem spotkań...,ale to dobrze - będzie okazja się wykazać :twisted:
No to kochani - do dzieła :!: :!: idzie zima, więc mało czasu zostało.....

pozdro,

jaca

p.s. studi, nic się nie stało.....też zacznę więcej pisać, ponieważ dla mnie chyba się już skończył sezon... :cry: (ci, co mnie widzieli w 2 kołach to wiedzą o co chodzi...)
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

wiemy wiemy bidaku!
kuruj sie
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
studi

Post autor: studi »

spoko jaca dam ci rundala na burgmanie :D do tego nóg nie potrzeba :lol:

eeeeee sam siebie opierniczę = nie taki był rozpoczęty temat ! więc już nic nie mówę :wink:
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Czyli dzisiaj przypada spotkanko o 19.00 w 2oo - przybywajcie!
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
studi

Post autor: studi »

no jasne 19,00 obowiązkowo !!
Zablokowany