SERWISY W W-WIE ???

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
BIERNAK

SERWISY W W-WIE ???

Post autor: BIERNAK »

SIEMKA MAM ZAMIAR ODDAĆ SWOJĄ SUZI DO SEWISU ZNAJDUJACEGO SIĘ W ŁOMIANKACH (SERWIS YAMACHY) GDYŻ MAM PROBLEMY Z GAŹNIKAMI - ODPALENIEM I JEST NAJBLIŻEJ MIEJSCA PARKOWNIA - CZY KTOS TAM KIEDYŚ Z BS MOTO NAPRAWIAŁ ??? CO TO ZA LUDZIE ??? POZDRAWIAM :)
mario33

...

Post autor: mario33 »

Po pierwsze - nie pisz drukowanymi - bo to niegrzeczne trochu jest :) jakbys krzyczal :)

Po drugie - Suzi do serwisu Y... jednoślad ??!?!?! :shock: :shock: :shock: Toż to świętokradztwo...

Po trzecie - patrz na zasady forum. Juz o tym byly tematy.

PS: Dla mnie tylko GADIMEX :roll:
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

A ja znam goscia, co pojechal do Gadimexu, robil synchro gaznikow... zrobili mu, motorek dalej nie jezdzil jak trzeba i okazalo sie ze gazniki najpierw trzeba wyczyscic. Hmm.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Post autor: daab »

Evild
Jak nie Gadimex to co proponujesz ?

Biernak
Podzwoń po serwisach
Moto Styl
Gadimex
Pol and Position
Jaskólowski

i dowiedz się o koszty, może to trochę rozjaśni sprawę. Ja osobiście polecam Gadimex - osobiste doświadczenie, a nie opowieści kolegów.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Sam juz zaproponowales kilka, wiec to raczej wyczerpuje sprawe. Przypominam tylko, ze monopol lekko destrukcyjny jest, dlatego warto czasem spojrzec obiektywnie i... wlasnie zadzwonic i dowiedziec sie co i jak. Przy czym kosztow tez nie traktowac jako jedyny wyznacznik serwisu.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
BIERNAK

Post autor: BIERNAK »

Dzięki za info !!! :) Ceny sa chyba podobne jak wszedzie - regulacja z czyszczeniem gaźników ok 200zł ,regulacja zaworów ok 200zł itp. Czy to duzo ??? Wydaje mi się ze normalnie tylko o jakość usługi się obawiam !!! No ale cóż na plecy ponad 200kg nie wezme i nie zaniose do W-wy !!! Pozdrawiam
ODPOWIEDZ