Intruz 1400 mój Powrót do macierzy :)

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Gery73
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 354
Rejestracja: pn, 14 cze 2010, 15:52
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Piaseczna Górka/Kielce

Intruz 1400 mój Powrót do macierzy :)

Post autor: Gery73 »

Tak więc ze schyloną głową po przejechaniu się na paru innych motocyklach (Xvs 650,Kawa ZG 1200 Voyager obecnie, ale tylko do jutra) przyszedł czas na powrót. Moto jakie mnie interesuje to Intruder 1400 myślałem jeszcze o grubasie 1500, ale wybór jest już dokonany. Dysponuje gotowizną i proszę was abyście mi podpowiedzieli na co patrzeć - choć kapuśniak w temacie motorów nie jestem, ale jednak ....
Motur jest dla ludzi - tych którzy myślą.
Była LS 650, była ****ha XVS 650, była K***wa Voyager XII zg 1200 ...., była H**da VTX 1800 R,była XVZ 1300 Royalstar była H... jednoślad Valkyrie Interstate, Jest Suzuki GSX 750 F
marian07

Re: Intruz 1400 mój Powrót do macierzy :)

Post autor: marian07 »

jeśli już Ci się spodoba optycznie, to próba i decyzja. jeśli sprzęgło nie ślizga, nie prycha czy tez kicha i równo pracuje to brać. powiem szczerze że demon prędkości to nie jest - 110 optymalna (nie wieje aż tak).
ale dojście do tych 110 to bajka - odkręcasz i już.
ziutecki
Naciagacz Łańcucha
Posty: 235
Rejestracja: pt, 24 sie 2007, 19:55
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Intruz 1400 mój Powrót do macierzy :)

Post autor: ziutecki »

marian07 pisze:jeśli już Ci się spodoba optycznie, to próba i decyzja. jeśli sprzęgło nie ślizga, nie prycha czy tez kicha i równo pracuje to brać. powiem szczerze że demon prędkości to nie jest - 110 optymalna (nie wieje aż tak).
ale dojście do tych 110 to bajka - odkręcasz i już.
Bez szyby i w dobrym kasku spokojnie 130-140. Z szybą trochę więcej :)

/reklama:
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 31&t=19567
/po reklamie :)
--
Ziutecki

VLR1800 BLACK '08
ODPOWIEDZ