SUZUKI GSXR k4 600

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

davidroszkowa
Podpatrywacz
Posty: 1
Rejestracja: pn, 4 kwie 2016, 20:50
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Dachau

SUZUKI GSXR k4 600

Post autor: davidroszkowa »

Witam wszystkich. Panowie mam problem z moim gsxem. Zakupiłem go niedawno nie jestem znawcą jeśli chodzi o mechanikę tylko podstawy. Problem z gsxem polega na tym ze gdy złapie jakies 74 stopnie może troszkę wczesniej to odrazu jest problem z ruszaniem. Dokładnie wyglada to tak chcemy ruszyc puszczam lekko sprzeglo i w trakcie chce dodac gazu a ten mi sie zamula do 3 tyś. potrafi zgasnąć. NA zimnym jest idealnie. Jedyna opcja na ruszanie rozgrzanym to trzeba go smarować z 3 tys i palić sprzęgło pewnie a jeżeli nie to tak czy tak jest to nie wygodne i męczące ... Co to może byc ??? Motocykl na wtrysku. Dodam że sam na biegu jałowym nie przygasa. Dławi sie gdy nie dostanie tych 3 tys przy ruszaniu. To samo w ruchu miejskim powolnym gdy zejdę do drugiego biegu i obroty spadna to gdy chce przyspieszyc na poczatek poszarpie a nastepnie do v maxa jest ok. Nie rozumiem co to może być. Może ktos Wie ??? pozdrawiam
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: SUZUKI GSXR k4 600

Post autor: KROPEK »

Pewnie suza chce żebyś poczytał zasady forum i przywitał się w odpowiednim dziale. Pozdrawiam.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ