pytanko !!! prosze o pomoc !!!

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
sexlux

pytanko !!! prosze o pomoc !!!

Post autor: sexlux »

mam rf 600r -była stłumiona do 50 KM
zrzuciłem tłumienie (98KM) i oto pytanko
Gdy jade normalnie silnik pracuje ok ale gdy przyładuje pojawia się taki stukot(pukanie trykanie trrrrrr)
gdy ją przegazuje na luzie się to nie pojawia
uprzedzam ze olej -nowy , zawory wyregulowane, filtry płyny wymieniłem(got do sezonu)
czy to w rf-kach normalne? :?:
może ktoś ma coś podobnego? :?:

miałem f1000 hondziare i tak nie robiła:( :co?:
Abe

Post autor: Abe »

Stukanie... :roll: Ja mam to samo w nowym GS i nic na to nie poradze. Jesli mnie pamiec nie zawodzi to na forum było juz to poruszane. poszukać nie zaszkodzi.
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: AdamOSA »

Nie wiem jakie są dokladnie różnice przy RF tłumionej i nie ale podpowiedzialeś moim zdaniem wazną rzecz - ttyrkanie,stukot..... pojawia sie przy jeździe . Sprawdz przreniesieniei napędu łańcuch zębatki .

Pozdrawiam
AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

moze panewki juz nie daja rady-moga byc problemy.radze zeby dobry mechanik motocyklowy tego posluchal.
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
sexlux

Post autor: sexlux »

kiedy jedziesz normalnie to jest OK
jeśli normalnie przyspieszasz -powoli to jest OK
jak jej podczas jazdy wywiniesz manetke na opór to nagle startuje i pojawia się takie stukanie "trrrrrrrrrrrr" i oczywiście startuje :)
panewki sa ok i przeniesienie napędu też już sprawdzałem
przejechał się nią facet z serwisu i stwierdził ze mu musieli ja rozebrać do 'cześci prostych " - ale nie ma pojęcia co to może być bo to ich 1sza rfka
może taki ma urok rf600/? :?:
znalazłem gdzieś na furum w bs że to mogą być wałki-
ok 1500 zeta ale można z tym bujać sie
wymieniać ? jeżdzić? czy sprzedawać ?
jakie propozycje? :twisted:
ODPOWIEDZ