Wspólne latanko w koło komina

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Wspólne latanko w koło komina

Post autor: Bidziu »

Siemanko!
Chłopacy oglądajcie pogodę i jak co to piszcie, co jak i kiedy...
Trzeba wreszcie rozpocząć ten sezon jakimś wspólnym śmigankiem!! :twisted:
Z tego co wiem do końca tygodnia ma być różnie, ale to jeszcze zobaczymy, może trafimy na suche, ładne popołudnie, a jak nie to przyszły tydzień!!
Pzdr.
Ostatnio zmieniony wt, 28 mar 2006, 10:43 przez Bidziu, łącznie zmieniany 1 raz.
kom. 796 090 896


GMINA
misiuGS500

Post autor: misiuGS500 »

Cześc Bidziu
Ja w weekend mam zamiar zrobić moto jak Bozia da :D no i w przyszłym mam nadzieję być już mobilny hehe :twisted:
Pozdrowionka
greg

Post autor: greg »

siemanko !!
Wiec zaczne od stanu w jakim jest moj GS :> wiec czekam na opnki ktore dojada do mnie zza naszej zachodniej granicy co potrwa jeszcze okolo 2 tyg. zbieram kase na akumulator co potrwa..hmm nie mam pojecia :) z kasa ciezko,ale robie wszystko by zaczac jak najszybciej smigac,co nie znaczy ze nie smigalem :) odpalanie na kable i na kiespkiej gumie,ale ostroznie !! wiec na najblizsze smiganie pewno nie dojade,ale jak tylko wszystko zrobie co mam do zrobienia to napewno podzidujemy :) moze tym razem bedziecie laskawsi :) i nadaze...
Pzdr !!
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
No muszę się pochwalić, że polatałem już troszeczkę wczoraj, choć nie za dużo. Było poprostu super uśmiech sam się rzucał na twarz. Zaliczyłem jazdę z warsztatu po regulacjach do stacji kontroli pojazdów, żeby zrobić badanko moto, no i pochałasowałem trochę na osiedlu. Nstępnym razem polatamy już napewno wspólnie !!
Pozdrawiam :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

greg pisze:moze tym razem bedziecie laskawsi :) i nadaze...
Pzdr !!
aaa tam łaskawsi
Spokojnie wtedy to był wyjątek;)
A nie możesz mówić, że nie masz czym jechać bo to nie GN 250 ;)
No ale na pewno prędkości nie będą już takie jak ostatnio;)

A teraz co do najbliższego dzidowania to mi pasuje NIEDZIELKA ;) tak przed obiadkiem najlepiej; co Wy na to? Najbliższe dni mają być fatalne no ale niedziela jeszcze spoko

http://pogoda.onet.pl/0,888,38,miasto.html

Piszcie czy odpowiada czy nie, bo ja szybko nie podziduje, teraz pogoda,a później egzaminy mi nie pozwolą!;P
Pzdr.
kom. 796 090 896


GMINA
greg

Post autor: greg »

a Ty Bidziu teraz maturke piszesz,prawda?
wiec z dzidowaniem bedzie problem... a zdecydowales sie na studia?jakby co to z mechaniki na ATR masz wszysktie laborki i materialy :)
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Niedziela spoko pasuje, ale po obiadku, niestety muszę odespać nockę, a może dam radę zobaczymy, jednak bardziej nastawiam się na po obiadku. Może pas a potem karkóweczka w Stopce :twisted: 1 w tym sezonie !!
Pozdrawiam
PS
Wszystko jeszcze zależy od pogody, bo jakaś w kratkę jest.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

No zdaję maturkę zdaję... Wybieramsięna ATR, ale raczej telekomuna, ewentualnie elektrotechnika przemysłowa... Podzidować podzidujemy na pewno 1 maja! Ja się stawie nielzależnie od pogody! :twisted:

Co do niedzieli to pasuje mi popołudniu, tak powiedzmy koło 15.00. Jak chcecie jechać na PAS to mozemy się spotkać u mnie bo to po drodze, a jak macie jakieś inne propozycje to też się możemy spotkać u mnie! :P
Pzdr.
kom. 796 090 896


GMINA
prymek

Post autor: prymek »

No i pierwszy smig juz poza mna! I to wcale nie prima aprilis! Wpierw z Bartsem zaliczyliśmy traske do Nakła a potem dołaczył Bidziu i karkóweczka w Stopce oraz pas w Koronkowie i 215 km/h przekroczone!
Jutro powtorka o ile pogoda dopisze?
pzdr
prymek
P.S.Bidziu thx za smarowanko i transport na chate (plecaczkiem byc to wcale nie łatwo)!
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

A ja sie wczoraj wyglebiłem w dodatku w kretyńskim stylu wjeżdżając do garażu :evil: .Efekt to dokładnie połamana na 3 części tylna owiewka i fioletowa noga.
XJR 1300 na ohlinsah
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Darek no to żeś odwalił, ale i tak jest dobrze, bo tylna jest tańsza od przedniej a nóżkę to sie zapudruje :twisted: !!

PS
Szybciutko mi się składać i meldować gotowość !!

Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
prymek

Post autor: prymek »

No i po powtorce! Dzisiejsza pogoda byla ze fiu fiu! i sklad obszerniejszy: Krop,Bidziu,Barts,Andrzej (R-one) no i Jo! A eskorotwaliśmy Bidzia z "plecaczkiem" aż z Janowca Wlkp!
Lody i goferki ze hej byly!
pzdr
prymek
P.S. Kawka Bartas dodala nam (Jo i Andrzej) animuszu na dojazd na chate!
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Tak, właśnie tak, było superowo i jak przez całą zimę sobie marzyłem !!
dzięki chłopaki za wspólny śmig!!
Pozdro i do następnego !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

No było super!
Dzięki chłopaki!!!
Tylko mój plecaczek w droddze z janowca do żnina był lekko przestraszony ;) Trochę tam z tyłu latała;) Ale poza tym luuz!!
Jeszcze raz dzięki i do następnego...!!
Pzdr.
kom. 796 090 896


GMINA
misiuGS500

Post autor: misiuGS500 »

Witajcie Panowie
tylko pozazdrościć wam latanka w weekend bo pogoda była piękna. Ja w niedzielę wymieniłem olej i pojechałem na myjnię i wracjaąc stwierdziłem że wjadę na chwilę do hypernowy na drobne zakupy i wyjeżdżająz z marketu miałem uślizg koła na zakręcie przy śmiesznej prędkości :cry: efektem tego jest: złamana klamka hamulca, pęknięta obudowa kierunku, porysowany dekiel silnika i wydech zgarta łapa i potworna rysa na honorze i wsyd że w taki głupi sposób zaliczyłem glebę :(
Mam nadzieję że do przyszłego weekendu znajdę nową klamkę, delkem juz się zająłem a kierunk sie poklei.
Pozdrowionka
Zablokowany