[S] Sprzedam Suzuki VL 800 Volusia - Boulevard C50

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
Viszna
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: śr, 3 kwie 2024, 19:01
Województwo: pomorskie

[S] Sprzedam Suzuki VL 800 Volusia - Boulevard C50

Post autor: Viszna »

Motocykl zakupiony w LUTYM tego roku, po zakupie zrobiony pełny serwis: oleje, filtry, świece, klocki hamulcowe i płyn.

Zamontowałem:
- podesty COBRA dla pasażera (są niżej w porównaniu do oryginalnych podnóżków, większy komfort jazdy);
- uchwyt na telefon z szybką ładowarką USB;

Motocykl w stanie bdb. co przedstawiają zdjęcia, oczywiście pojazd ma 18lat i nosi delikatne ślady użytkowania, ale żadne elementy nie były lakierowane.
Silnik odpala idealnie (jest na wtrysku), nie ma żadnych wycieków oleju, itp.
Rok produkcji: 2006
Przebieg: 20tyś mil
Kraj pochodzenia: Hiszpania
OC ważne do: 04-03-2025r.
Przegląd techniczny ważny do: 24-02-2025r.

Powód sprzedaży: motocykl zakupiłem spontanicznie -jeszcze przed zrobieniem kat.A i niestety z wielkim żalem muszę się przyznać, że to nie jest sprzęt dla mnie, tak jak pisałem w innym wątku na forum jest po prostu ZA MAŁY gabarytowo, aby komfortowo jeździć w 2 duże osoby

LINK DO OTOMOTO: https://www.otomoto.pl/motocykle-i-quad ... Gwog5.html

UWAGA!
PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ CENĄ Z OTOMOTO, nauczony doświadczeniami sprzedaży swoich aut (aż 3 w ciągu 10 lat :') ) wystawiam wyższą cenę, bo kupujący ZAWSZE musi mocno obniżyć cenę!
Jeżeli Ktoś jest zainteresowany proszę o ofertę cenową -najlepiej SMS/tel. będzie szybszy kontakt.
tel.jpg
VL800.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ