SV 1000 pali kiedy chce

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

babajaga

SV 1000 pali kiedy chce

Post autor: babajaga »

Jak w temacie, po przekręceniu kluczyka wszystkie lampki kontrolne się świecą ale rozrusznik raz działa a raz nie - jak na loterii.
Ma ktoś pomysł o co chodzi ?
A jak nie - może ktoś ma schemat elektryczny żeby zobaczyć co może nie działać...
dzięki za wszelką pomoc,
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Zapraszamy najpierw do dzialu przywitan i do zapoznania sie z regulaminem forum.
Po dopelnieniu formalnosci pomoge ze schematem.
ObrazekObrazek
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

witaj.
figer wyprzedziles mnie :)

nie znam sv ale zapewne tak jak bandit ma przy klamce sprzegla maly mikroprzelacznik zeby moto odpalalo tylko na sprzegle.jaj masz cos takiego to sprobuj zmostkowac kable idace do mikrowylacznika i zobacz jak sie bedzie zachowywac.tylko uwazaj zeby na luzie odpalac.
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1116
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Desmont »

Krzysio ty tez mnie wyprzedziles:)
mikrochip przy lampce :lol: git ale wadliwa sprawa w swojej Suzi wymienilem:)
natomiast mam problem z dwojka nie wskakuje przy 7000 ponizej bez problemu ale to temat na inny post

PS myslalem ze chodzi o spalanie.... przy ostatnich moich szalenstwach mam 10 litrow na setke... dramat ... musze sie zapisac na joge..... i wziac sie na spokoj :lol:
Ostatnio zmieniony ndz, 9 kwie 2006, 21:44 przez Desmont, łącznie zmieniany 1 raz.
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
babajaga

Post autor: babajaga »

ok, po forum grasuję od dość dawna ( tyle że się nie udzielałam) więc uznałam że jestem starą bywalczynią :D
ale niech formalności stanie się zadość: jeżdżę na mojej suzi trzeci sezon, mam 93 lata :wink: mieszkam w Nowej Iwicznej (pod Warszawą); moja cała rodzina z wyjątkiem młodszego syna jeździ na moto.
Teraz jużwiecie o mnie wszystko 8)
wracając do problemu - myślisz KrzYsiU że padł czujnik sprawdzający czy sprzęgło jest włączone ?
pozdr,
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1116
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Desmont »

Siostra na takiej bestiji szacuneczek :shock: masz para pod gwizdek oj masz
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
babajaga

Post autor: babajaga »

Desmont pisze:Siostra na takiej bestiji szacuneczek :shock: masz para pod gwizdek oj masz
mam, mam i to lubię :D
Omega
BS Brother
BS Brother
Posty: 610
Rejestracja: sob, 7 lut 2004, 10:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: Omega »

Proszę o zapoznanie się z zasadami forum i napisanie przywitania w odpowiednim dziale.

pozdrawiam
Omega

http://www.youtube.com/watch?v=dC_uPdeEaic
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

na sam poczatek zaczalbym od tego.mozna to sprawdzic najtanszym kosztem jak juz pisalem mostkujac ze soba kable.mialem taki problem w bandicie.te przelaczniki sa marnej jakosci.
sprobuj nic nie tracisz a jedna rzecz juz wyeliminujesz.
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
babajaga

Post autor: babajaga »

dzięki KrzY za podpowiedź, jak następnym razem nie zapali, potraktuję ją kabelkiem.
Desmont, o co chodzi z tym mikrochipem przy lampce :shock:
pozdr,


babajaga
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1116
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Desmont »

mikrochip--->mikroprzelacznik krotsze:)
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
babajaga

Post autor: babajaga »

Desmont pisze:mikrochip--->mikroprzelacznik krotsze:)
strasznie się rozgadałeś :lol:
co ma przełącznik świateł do nieodpalania suzy ? nic nie kapuję :oops:
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

nie musisz czekac jak nie odpali.zlacz te przewody juz teraz i obserwuj.ja mam je zlaczone na stale bo niezly cyrk z tym mialem. :)

desmont wydaje mi sie ze miedzy mikroczipem a mikroprzelacznikem to roznica jest wielka.
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1116
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Desmont »

Jaga nie zaprzeczam pisalem pod wplywem kilku piwek i slowa mi sie poprzekrecaly:) lampy - klamki :oops:
ale z laczeniem na stale bym sie wstrzymal dla testu czy w styku tkwi problem mozna ale nie na stale...
mialem na chwile zmostkowanie i wtedy wlasnie lezala moja Suza i to beze mnie.... bo ja stalem kawalek od niej i demonstrowalem zaplon na odleglosc z pilota alarmu :cry2: ale baranek (czytaj ja) zostawil Suze na biegu no i zrzucilo z nozki.
wiec dla sprawdzenia niepalnosci suzy jest przelacznik przy sprzegle zmostkuj ale na stale nie polecam :(
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
babajaga

Post autor: babajaga »

sprawa się rypła :oops: naga prawda jest taka: pożyczyłam suzę starszemu synowi i to jemu odmówiła posłuszeństwa (potem jeździłam nią kilka razy i za każdym razem paliła bez wahania) i trochę poprzekręcałam fakty :oops: nie było feerii świateł kiedy nie chciała palić, tylko ciemna tablica za to działające normalnie światła drogowe.
rozum mówi mi, że w takim razie powodem nie jest mikroprzełącznik sprzęgła, nóżki, czy luzu (dzięki figer za schematy :) ) tylko raczej kostka przy stacyjce albo inne niewiadomoco :shock:
więc od nowa pytanie do Was - co to, kurna, może być ??
i pozdrawiam,

babajaga
ODPOWIEDZ