GDZIE SERWISOWAć I KUPOWAć CZęśCI??

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

KOMIN

GDZIE SERWISOWAć I KUPOWAć CZęśCI??

Post autor: KOMIN »

WITAM JESTEM NOWY MAM GS 500E I PROSZę WAS BARDZO O INFO : GDZIE SERWISOWAć ABY NIE PRZEPłACAć I GDZIE KUPOWAć CZęśCI OLEJE ITP. NIE KONIECZNIE ORGINALNE:?: JESTEM Z WEJHEROWA KOłO 3CITY. Z GóRY WIELKIE DZIęKI Laughing . Z GóRY WIELKIE DZIęX.
gruby

Post autor: gruby »

nie bede oryginalny i powiem to co zawsze, jeżeli interesują Cie zamienniki części ( a nie drogie oryginały) to zapraszam do mnie - ASO K... jednoślad w Gdańsku ..
ul czarny dwor 2a, koło hotelu Gdańsk ...

wstępnie przedzwon, albo innymi sposobami daj znac ...
KOMIN

Post autor: KOMIN »

dzięki!! a jakieś inne propozycje??
KOMIN

Post autor: KOMIN »

kurde jeszcze zapomniałem o oponie musze kupić tylną rozmiar 130/70/17 czy można zamontwać jakąś szerszą i czy ktoś z was robił takie eksperymenty? no i jakiej firmy kupować??
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Ja swoje Kochaną Rudą Suzi serwisuje w Gdyni w firmie PROKAR i jestem zadowolony.
pozdrawiam
Zapraszamy na spotkanie regionalne
FRYC
KOMIN

Post autor: KOMIN »

a gdzie sie odbywają te regoinalne spotkania??
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

ustalamy na forum gdzie sie spotykamy i robimy to, przy okazji zwiedzając okolice pomorza.
Jest zawsze piii
Pozdrawiam.
FRYC
:twisted: :twisted: :twisted:
gruby

Post autor: gruby »

co do opony, inzynierowie suzuki przewidzieli taką jaką masz w oryginale ...
pamietaj ze na motocyklu jedziesz, a nie go oglądasz ...
zmiana szerokości opon zawsze wpływa na trakcje, takze kup oryginał, daj do wyważenia i jazda ...
KOMIN

Post autor: KOMIN »

tak myślałem kumpel sie wymądrzał że kiedyś jeżdził na 150-tce ale mu nie wieżyłem :P a jaką firmę i model polecacie :?:
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

a ja tam moze i bede mało oryginalny i zapraszam do SUZUKI inglot i krawczyk, w gdni ul. jesionowa 13 obok klifu. :twisted:
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
KOMIN

Post autor: KOMIN »

już tam byłem i goście wydawali się spoko tylko gorzej z terminami jak mi powiedzieli na 2 miechy mają ful grafik
:shock:
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Za maly ten serwis suzuki... :?
Ludzie ok, to zdanie podzielam, ale terminy nie do zaakceptowania, bo kto teraz w sezonie bedzie czekal 2 miechy??
Pozdro
gruby

Post autor: gruby »

2 miechy ?? prawie jak w warszawce ...
niezłe agregaty ... :)
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

coz zrobić... ?! wszyscy na hurra atakuja i tak to jest... aczkolwiek jakbyco z terminami to walcie do mnie , kto wie moze cos mi sie tam yda załatwić :twisted: ale oczywiscie nie obiecuje
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
gruby

Post autor: gruby »

standard .. kazdy przyjeżdza i oczekuje serwisu od ręki ...

a tu lol :twisted:
ODPOWIEDZ