Nie tylko po własnym podwórku !!! 2.07.06 kuj.-pom.

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Nie tylko po własnym podwórku !!! 2.07.06 kuj.-pom.

Post autor: AdamOSA »

Czas na dalszą przejażdżkę , a konkretnie proponuje podpiąć się do pomysłu z kujawsko-pomorskiego . Z paroma z Was już rozmawiałem na ten temat , reszte też gorąco namawiam do dalszej wycieczki .

Data : 2.07.2006
Godzina spotkania : 6.45 (wyjazdu)
Miejsce spotkania : rondo koniec obwodnicy (Pruszcz)

Pozdrawiam
AdamOSA
Ostatnio zmieniony śr, 28 cze 2006, 21:09 przez AdamOSA, łącznie zmieniany 1 raz.
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
dadeq

Post autor: dadeq »

ja jestem ZA ;) pojade oczywiscie z Plecaczkiem.
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Ja tez jak najbardziej za... Miło byłoby spotkać Braci z sąsiedztwa... Juz zaczynam odprawiać egzorcyzmy nad moto :) Ale jest nieźle... Lista spraw do zrobiania topnieje :) Widać światełko ... :)

Pozdro
L_P
dadeq

Post autor: dadeq »

światelko ? moze w wydechu ? no niezle ;) - co Ty ze swojej Suzi chcesz zrobic ? wodolot ? ;)
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Z rąk amatora destrukcji trafiła do mechanika hobbysty :) Lubie moją "babcie" i chce by latała jak przystało... A że wcześniej wpadła w ręce "kowala artysty" to mam troche roboty :) Ale - co mnie nie zabije to wzmocni :)
Macio
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1166
Rejestracja: ndz, 26 mar 2006, 17:17
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Macio »

Ja też jestem chętny, juz sie nie pytam czy nadąze jade i koniec :) !!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich

VZ800
dadeq

Post autor: dadeq »

nie pytaj nie pytaj...na Twoim "potworze" masz szanse Ose przegonic ;) a tak serio...do spowalniaczy nie nalezysz ;)
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Witam,
jak gdzies dalej to ja zawsze jestem chetny 8) Termin bede mial prawdopodobnie wolny, co ja mowie?? Zrobie wszystko i pojade z Wami :D
Natomiast niestety 24-25 czerwca mi odpada pomimo wczesniejszych zapowiedzi... Zona mi sie buntuje, dlatego musze ja zapakowac i grzac na weekend na Mazury... :(
Pozdrawiam Wszystkich
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Bracia (moze nasza Siostra Seta sie odezwie) proponuje jak bedziemy jechac spotkac sie z Bracmi z Bydzi i razem z Nimi smignac dalej, od tego na ktora w Bydzi trzeba bedzie byc, plus pare fajek ktore OSA bedzie musial wypalic w Bydzi, :twisted: zalezy godzina naszego wyjazdu.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

normalnie prowokacja jakas.... pewno ze sie odezwe;)
no ale w tym temacie nie mam nic do powiedzenia bo udupiona na maxa jestem i nie moge z Wami wyskoczyc:(
w dodatku moja RRa ma juz 6,7tys w tym sezonie wylatane a przeglad miala miec po 6tys....a termin mam dopiero na 4VII:(
oszczedzam wiec kazdy km, nawet do roboty samochodem dojezdzam:(
...a wiec milego latania Bracia :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Wiec jak Kropek napisal o godz. 9:00 czekaja na nas w Bydzi, wiec moze spotkamy sie o godz 6:45 na koncu obwodowej, jak OSA pisal i majac te 15 min zapasu polecimy do Bydzi. Co Wy na to?
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Ruffik

Post autor: Ruffik »

No cos sie zaczyna dziac w temacie. Ostatnio jakos cicho bylo i juz sie martwilem, ze znowu z zona bede musial spedzac weekend... 8) Mi pasuje 6.45, koniec obwodnicy takze. Ale tak sobie mysle hmmm Mar a moze bysmy sie umowili jakos kolo 6.30 na Lotosie przy Castoramie i wspolnie lykneli obwodowke :D moze Dadeq dolaczy :D
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Ruffik, w zwiazku z tym ze 6:45 jest godz. spotkania proponuje sie spotkac na Lotosie przy castoramie nie o 6:30 a w przedziale 6:25 - 6:30. Bo do Bydzi 2 godzinki to tak na styk.



Aha prosba do wszystkich wyjezdzających: przed wyjazdem zatankujcie na maksa
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
dadeq

Post autor: dadeq »

no pewnie ze dolacze. moze jeszcze Macio dolaczy ;) i Rzeźnik - który tez jedzie...(jemu trzeba dac znac o której jedziemy, napisze mu sms jak juz wszytsko dokladnie ustalimy)

p.s. ja i tak bede tankowac co 200 km ;) no niecale 200 i jeszcze jedno..jesli nie uda mi sie zmienic przewodu to bede musial zrezygnowac, troche glupio sie czuje jak mi brakuje tylu....ale przewody czekaja na mnie dzis w serwisie (prawdopodobnie) wiec tylko podjade i siadam w garazu do roboty ;)
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Dadeq ja z Rzeznikiem juz jestem umowiny, tak wiec niema spray, a o tankowaniu to myslalem w Bydzi, to bedzie ze 200.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
ODPOWIEDZ