Czas leci - znowu środa :)

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
Little_Pablo

Czas leci - znowu środa :)

Post autor: Little_Pablo »

Zgodnie z pięknie rozwiniętą tradycją ( "... tradycja to jest że jak ci zabiorą fure to ci muszą oddać samolot..." ) środowe spotkanie godz. 19.00 Chwaszczyno w wiadomym miejscu... Trasa przelotu do wyznaczenia na miejscu. Meldować się Braciaszki I Siostrzyczki...

Pozdro
L_P
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

Ja tym razem nie moge z Wami polatac. Ok 19 bede jednak wracala z roboty wiec wpadne na chwilke na rondo zobaczyc wasze mordki :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
dadeq

Post autor: dadeq »

dla mnie za wczesnie...kuzyn z "hameryki" wczoraj w nocy przylecial laskawie odwiedzic "zasciankowa rodzinę zza wielkiej wody" i nie wypada go nie odiwedzic...jakas dziwna rodzinna impreza.
myslalem ze kolo 21.00 bede Was gdzies lapac na trasie.
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

no to co teraz ma nas byc tylko tylu co postow???

Proponuje przesunac spotkanko na godz. 19.30 gdyz aczkolwiek i poniewaz kazdy gada ze nie wie czy sie wyrobi na 19.

Mysle ze moja propozycja wynikajaca z glebokich przemyslen nad czasem i przestrzenia jest dosc obiektywna i stanowi niejaki konsensus pomiedzy checiami a mozliwosciami manualnymi szanownych brac i i siostrzyczek :)

Pozdrawiam.

P.S tekst pisany w towarzystwie mojej pani :)
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

o ja pie***** !! czyzby Cziton chcial zabrac swoja druga polowe ?? !! nie moze byc :D
udanego wypadu na kawe pozdrawiam
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

napisze coś czego nie lubie, czyli, będę na 80%
pozdrawiam
:twisted: :twisted: :twisted:
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Ja na 100% odpadam :?

Have fun guys !!
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Aby konsekwentnie dojść do konkretnego konsensusu i nie skalać sie indolencją intelektualną, która w konsekwencji nie obligowałaby konwersujących do dalszego merytorycznego dialogu proponuje poprzeć post kolegi Czitona i spotkanie ustalić na 19.30 z przesunięciem w okolice 20.00

L_P
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

yyyyyyyyyyyyyyy... ?? ?? ??
Pablo a moznaby tak na przyklad w jezyku ¨ustroniowym¨ !! ?? :D wiem ze nie byles ale chyba slyszales co nie co o slangu grupy pomorskiej !! wtedy wszyscy zrozumieja o co chodzi :D
pozdrawiam
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
dadeq

Post autor: dadeq »

dzieki za spotkanie...krotkie i w nielicznym gronie, ale za to w jakim ;)

dojechalem samotnie - obiecuje ze to juz jeden z ostatnich takich wypadow.
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Macias nie jesteś na bierząco... owy slang został przez szanowne gremium Bractwa ostro skrytykowany stąd ta zmiana....
Dadeq następny wypad jade za Wami i koniec... wkurzyłem sie wczoraj... jak razem to razem... poza chwilowym zrywem po krotym zrezygnowaliście bylo bardzo spokojnie... szkoda

L_P
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: AdamOSA »

Dokładnie tak jak mówi Pablo , dadeq nie możesz nas zostawiać ! A jak byśmy potrzebowali pomocy to co ? Ja o mały włos bym potrzebował :moto: BIG :auto: . To że wjechaliśmy w "ślepą" ulicę (i tak trzeba było wracać) i troche pofolgowaliśmy nie usprawiedliwia porzucenia nas :D . I żeby mi się to nie powtórzyło :evil: :D
Na powrocie prowadził cziton i wiesz jak fajnie się śmigało , normalnie ...trójke też wrzuciłem .

Pozdrawiam
AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

Ano tez tam bylem coca-cole pilem i fajki palilem :)

Darek i Karolina wielki minus taaaaaaaaaaaki !!! Przeciez bysmy zawrocili do was i wracalibysmy razem a tak to tak jakos wyszlo dziwacznie :(

AdamOSA, fajnie ze trzeci bieg dales rade wrzucic bo ja caly czas jechalem na pierwszym :)

Pozdrawiam.
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
dadeq

Post autor: dadeq »

ojjj...Panowie...obiecuje ze zmiana nadchodzi wielkimi krokami...no moze kolami ;) juz sie wiecej nie dam zostawic, pozatym ja wogole nie powinienem jechac z takim amorem...no coz, nie moglem sie oprzec - wiecie sami jak jest.

Mam tylko nadzieje ze wiecej nikt nie bedzie szedl na czolowke z busami albo przeskakwial nad kraweznikami przy slusznej predkosci ;)

p.s. kto chce kupic bandita w swietnym stanie ? ;)
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Osa Ty jeździsz jak szaleniec uuuuuu
Pozdrawiam
:twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ