Jazdy testowe Suzuki

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Jazdy testowe Suzuki

Post autor: kolas »

moze pojedziemy tam z wawy jakos razem??
ktos wie gdzie to jest dokladnie?bo ja nie mam pojecia i chetnie bym sie do kogos przyczepil zeby mnie tam za raczke zaprowadzil ;) :lol:
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Sligier

Post autor: Sligier »

A możesz o tym cuś wiency napisać: kiedy ? gdzie ? itp. ?
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

jeden temat wyzej, post daaba.
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Rybka

Post autor: Rybka »

http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... php?t=4116
Sligier zapisuj się na jazdy testowe i wpadaj w sobotę :D

Ja to chyba odpadam na jazdę wspólną, bo ktoś mnie prosił żebym na motobajzel podjechała ;) . Chyba, że coś się zmieni.

Do zobaczyska w sobote
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Na spijanie smietanki to pol Warszawy sie zjedzie, a jak trzeba bylo targac podesty na targi to niewielu bylo chetnych :twisted: (nie mowie do kobiet)
ObrazekObrazek
Rybka

Post autor: Rybka »

figer pisze:Na spijanie smietanki to pol Warszawy sie zjedzie, a jak trzeba bylo targac podesty na targi to niewielu bylo chetnych :twisted: (nie mowie do kobiet)
Nie mówisz o kobietach :shock:
Ale ja byłam :twisted: i pomagałam :D
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Oj Figer, Figer ...

Do rozwazenia temat:

Moze po prostu ta informacja nie trafila do wszystkich, ktorzy chcieliby i mogli pomoc?


No dobra, kazdemu moze trafic sie gorszy dzien, strzalka i baw sie dobrze w sobote.
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
xoner

Post autor: xoner »

mam zamiar w sobote rano podjechac na bajzel a zaraz potem prosto nad zegrze - mozna sie jakos zgrac. np o 11:20 na parkingu przy wejsciu - 40 min powinno wystarczyc by dojechac - hotel 500 - chyba na glownej drodze sie znajduje

figer napisał:
Na spijanie smietanki to pol Warszawy sie zjedzie, a jak trzeba bylo targac podesty na targi to niewielu bylo chetnych Twisted Evil (nie mowie do kobiet)
Hej Figer, Figer - niektorzy jeszcze nie byli w bractwie :)
zglaszam sie na ochotnika - na nastepne targi, mozecie na mnie liczyc przy dzwiganiu ciezarow :)
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

ja podczas noszenia podestow doznalem uszczerbku na zdrowiu :D ci co byli wiedza jakiego :D wiec chyba mam pierszenstwo w dosiadaniu gixxery :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :moto:
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Antonii, nie czuj sie urazony, bo to nie chodzi o Ciebie i ludzi zaangazowanych w istnienie Bractwa i podtrzymywanie relacji miedzy nami. Pisze do ludzi, ktorzy jeszcze nigdy nie byli na spotkaniu i to nie dlatego, ze dolaczyli np 10 sierpnia i nie mieli okazji, a bardzo chcieliby, tylko sa od dawna, ale spotkania maja w dupie. Za to chetnie uczestnicza jak cos daja...

Jak napisal Daab - jest to forma nagrody...

Poglady tutaj wyrazone sa wylacznie moimi pogladami i prosze ich nie utozsamiac z reszta Bractwa.
ObrazekObrazek
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

[quote="figer"]Pisze do ludzi, ktorzy jeszcze nigdy nie byli na spotkaniu i to nie dlatego, ze dolaczyli np 10 sierpnia i nie mieli okazji, a bardzo chcieliby, tylko sa od dawna, ale spotkania maja w dupie. Za to chetnie uczestnicza jak cos daja...
Jak napisal Daab - jest to forma nagrody...
quote]

Figer, mam nadzieję, że to jest oczywiste dla wszystkich :) a co do pomagania przy następnym noszeniu to już drugi tydzień na siłownię chodzę :wink: tłumu i kolejki do testowania moto chyba nie będzie :roll:

pozdrawiam
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4282
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

xoner pisze:np o 11:20 na parkingu przy wejsciu - 40 min powinno wystarczyc by dojechac
ja mam zamiar byc na bajzlu, potem wrocic do domu po moto i jechac na testy (jeszcze sie nie wyklarowalo czy bede mogl jechac na moto czy ladunek przekracza ladownosc) wiec moze spotkanie jakos po drodze?

co do testow - to ja rozumiem, ze qugel sie obowiazkowo zapisales na testy gesixery?! jak by co moge Ci moja kolejke odstapic (w znaczeniu ze ja jakos potem a nie wcale :) )

o ile bedzie czym jezdzic po Kolasie :jezyk:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Emil pisze:
co do testow - to ja rozumiem, ze qgel sie obowiazkowo zapisales na testy gesixery?! jak by co moge Ci moja kolejke odstapic (w znaczeniu ze ja jakos potem a nie wcale :) )
o ile bedzie czym jezdzic po Kolasie :jezyk:
nie wiem czy jestem gotowy - jeszcze nie ochłonąłem po naszej przejażdżce w Równem :D ale na przednim siedzeniu trzymając kierownicę chyba bym mógł spróbować :D
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

qgel pisze:już drugi tydzień na siłownię chodzę :wink: tłumu i kolejki do testowania moto chyba nie będzie :roll:
Apropos - bieżnie juz naprawiles? :lol:
ObrazekObrazek
JarekNF

Post autor: JarekNF »

qgel pisze:
nie wiem czy jestem gotowy - jeszcze nie ochłonąłem po naszej przejażdżce w Równem :D ale na przednim siedzeniu trzymając kierownicę chyba bym mógł spróbować :D
qgel, a ty masz wogóle prawko :D :D :twisted:
ODPOWIEDZ