GSF 600 problem z odpalaniem

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

jaras

GSF 600 problem z odpalaniem

Post autor: jaras »

Witam Braci i Siostry.Mma problem z B6.Moj bandzior odpaka tylko bez sprzegla ale zdarza sie ze nieraz nawet tak nie odpali,tzn wogole rozrusznik nie kreci,ale wystarczy ze poruszam linka sprzegla i kablami przy silniku i gra.Mial ktos z was taki problem???
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Jak dla mnie to wygląda na kompletnie rozkaszanioną krańcówkę przy sprzęgle. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
jaras

Post autor: jaras »

ale jaka koncowke?I wogole jak to jest z banditem?wszystkie odpalaja na sprzegle??
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

popatrz przy klamce sprzegla, od dolu dochodza tam dwa przewody do mikrowylacznika(bardzo badziewny)zlacz te przewody na stale na jakis czas i zobacz czy problemy bede sie powtarzac.musisz tylko uwazac zeby na biegu nie zapalic.to jest takie zabezpieczenie zeby wciskac sprzeglo przy odpalaniu zeby moto nie odjechalo jak na biegu jest.
ja juz dawno zmostkowalem ten wylacznik bo padl.
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
jaras

Post autor: jaras »

dzieki,jutro bede dzialal,ale napewno cos dzieje sie przy wejsciu do silnika,bo jak tam pomerdam :lol: to odpala.Ale jak pisales sprobujemy bestie obejsc z drugiej strony
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Prawie bankowo czujnik ktory sprawdza czy masz wcisniete sprzeglo , jezeli mowisz ze odpala tylko bez sprzegla sprawdz czy nie jest podpiete odwrotnie bo sie da .
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

jaras pisze: ale napewno cos dzieje sie przy wejsciu do silnika,bo jak tam pomerdam to odpala
tzn. gdzie ?? :roll: ?? O jakim "wejściu" mówisz ??
Dla mnie to "zgon" tego wyłącznika (krańcówki) przy klamce sprzęgła. Jeżeli odpalasz bez sprzegła to oznacza, że przestał działać chociaż czasami coś mu się tam "przypomni" i wtedy tak jak piszesz musisz poruszać klamką żeby sprzęt zagadał.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
pirat!

Post autor: pirat! »

odgrzewam kotleta :/

mam bardzo podobnie.
przekrecam stacyjke, lapie sprzeglo, przycisk rozrusznika... i cisza...
zero rakcji... odpalam go na razie na pych ale ile tak mozna :)

sprawdze jutro ten czujnik sprzegla i zobaczymy.
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

pirat! pisze:odgrzewam kotleta :/

mam bardzo podobnie.
przekrecam stacyjke, lapie sprzeglo, przycisk rozrusznika... i cisza...
zero rakcji... odpalam go na razie na pych ale ile tak mozna :)

sprawdze jutro ten czujnik sprzegla i zobaczymy.
dokladnie pirat sprawdz to, w tamtym sezonie kolega nasz Wojtek mial podobny problem (w jajku)i w garazu OSY okazalo sie ze to "krancowka" przy klamce sprzegla :)
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
jaras

Post autor: jaras »

U mnie wystarczylo tylko polaczyc ze soba dwa przewody wchodzace do czujnika,coprawda teraz odpala i bez sprzegla ale przynajmniej odpala :D
pirat!

Post autor: pirat! »

no jazycze soie zeby to bylo tylko to :)
zaczyna sie przejasniac i niedlugo ide pogrzebac. dam znac jakie rezultaty...
pirat!

Post autor: pirat! »

problem z głowy.
jak wiadomo :idea: przyczyna byl czujnik sprzegla, a dokladnie poluzowana kostka laczaca :)
Loser

Post autor: Loser »

Stare Suzuki rules. Nie bylo zadnych dziwactw. Swoja droga, to Japonce nas obrazaja... Czy nie dociera do nich, ze statystyczny motocyklista nie zakuma, by nie palic, gdy nie swieci sie zielona lampka? Ehh...
ODPOWIEDZ