20.12.2006 trzecia Środa i ostatnia przed świętami.

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

JarekNF

20.12.2006 trzecia Środa i ostatnia przed świętami.

Post autor: JarekNF »

To może sie spotkamy w Źródełku.
Na jakieś piwko WIGILIJNE, mile widziany przyjazd środkami komunikacji miejskiej :twisted:
Łukasz1

Post autor: Łukasz1 »

Tak dla potwierdzenia Myśliwiecka, 19.00 prawda? :lol:

Jak nie wsadzą mi nogi w gips, żółtodziób melduje się na miejscu :D
Rybka

Post autor: Rybka »

No i niestety :( właśnie dzwoniłam do Źródełka i maja zajęta cała sale na jutrzejszy dzien :? . Wychodzi na to, że nie możemy się tam spotkać.

Trzeba na szybko wykombinować jakieś miejsce na jutro :roll: . Jak tylko wymyślimy coś, to napiszemy. Mam nadzieje, że wszyscy zobaczą ten post i nie pojada przypadkiem na Myśliwiecka :P
studi

Post autor: studi »

zapraszamy na piwkowanie świąteczne w:

KAMEA CAFE przy ul. Rozbrat 20

godź. 19.00

100 m w lini prostej od "żródełka"

idąc od ronda - rozbrat / myśliwiecka w kierunku książęcej po prawej stronie :wink:

tak na szybko znalezione ale myslę że bedzie fajnie :D
oczywiście bez pojazdów i w koszulkach BS

do zobaczyska :lol:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt, 19 gru 2006, 23:13 przez studi, łącznie zmieniany 3 razy.
Doris

Post autor: Doris »

ja na 19 sie nie wyrobie na pewno..ale gdybyscie potem gdzies szli na impreze albo cos :D to dajcie Ryba znac na koma :D jak jeszcze bede miala sile po pracy to chetnie sie gdzies z Wami :cheers: :bye:
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4283
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

a się czepnął tego Źródełka.. :?
jest tyle miejsc gdzie dojazd to nie jest wyzwanie..
no nic, tak sobie narzekam, standard..

moze mi sie uda (watpliwe :/ , ale sprobowac nie zaszkodzi)

@Łukasz taki drobny gips to zadna wymowka akurat, nie w takim stanie ludzie przybywali - bywaly spotkania przypominajace oddzial ortopedyczny :wink:
a "coponiektorzy wariaci" sa w stanie prowadzic gixera z "lekko zlamana noga" :lol: (zeby nie bylo: takich pomyslow oczywisice nie popieram, ale jestem w stanie zrozumiec)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Łukasz1

Post autor: Łukasz1 »

Tak łatwo się nie dałem i na gips nie pozwoliłem :jezyk:

Kamea Cafe 19.00 :beer: ... no może z drobnym poślizgiem :lol:
Pit

Post autor: Pit »

Niestety na dzisiaj nie zdaze, ale chcialbym sie upewnic czy spotkanie w pierwsza srode miesiaca, czyli 3 stycznia 2007 jest aktualne ??
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

A nie moze byc ta Rakowiecka??
tam przynajmniej jest jakis dojazd, jezdza jakies autobusy, tramwaje, metro blisko.... a te Zrudelko to juz na takim wypiz....ie ze psy dupami szczekaja i prad zawraca :lol: . Jak mamy byc nie zmotoryzowani to ciezko tam dojechac.
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Rybka

Post autor: Rybka »

Doris pisze:..ale gdybyscie potem gdzies szli na impreze albo cos :D to dajcie Ryba znac na koma :D
na imprezę raczej nie idziemy nigdzie :wink: , na pewno będziemy siedzieć tam i pić :D . Zbieraj się szybko i przyjeżdżaj.
Pit pisze:czy spotkanie w pierwsza srode miesiaca, czyli 3 stycznia 2007 jest aktualne ??
Jasne, że tak :D . Jeszcze nie wiadomo gdzie :roll: ale studi na pewno napisze przed spotkanie co i jak.
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Popieram Kolasa w calej rozciaglosci. Ja mam sentyment do tego miejsca, bo cala zeszla zime patrzylem sie tam na Wasze gembusie.

Odpowiadajac Jarkowi do posta ponizej - wiemy, ale slabo bedzie, jak przyjedzie polowa ludzi jaka miala przyjechac :brwi: :nie_powiem:
Ostatnio zmieniony śr, 20 gru 2006, 11:53 przez figer, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
JarekNF

Post autor: JarekNF »

Co jest!!!!!!!!! nie wiecie że tu nie ma demokracji. Studi już postanowił :twisted: :twisted: :twisted:
Rybka

Post autor: Rybka »

kolas i figer czy Wam się nie pomyliły strony :shock: ?? Jestem w szoku :shock: . Chyba zapomnieliście jakie tu są zasady !!!!

Uważam, że dyskusja jest zakończona i szkoda, że studi odrazu wątku nie zamknął
jaca

Post autor: jaca »

witajcie,

chyba niektórzy nie znają slowa dyktatura..... :twisted: tak dla przypomnienia : http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... php?t=4344
to do zobaczenia w KAMEA CAFE...o 19.00

pozdro,

jaca
studi

Post autor: studi »

powiem tylko tyle, że komu nie pasuje termin, miejsce lub lokal - trudno jego sprawa :roll:

w/g mnie spotykamy się dla braci a nie dla lokalu :roll: widać nie wszyscy nadają się do BS :? będzie trzeba się nad tym zastanowić...

miejsce zostało podane - tu nie bazar :twisted:

do zobaczenia 19.00 ul. Rozbrat 20
amen
ODPOWIEDZ