gsxr 1000 k3

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
boby

gsxr 1000 k3

Post autor: boby »

witam panowie po długiej nieobecności
interesuje mnie to moto może ktos wie coś na jego temat stan itp mam troche kilometrów do warszawki i przed tym jak bede jechał go oglądać chciałbym wiedzieć czy warto http://moto.allegro.pl/item153746932_gs ... olska.html
studi

Post autor: studi »

zapewne nik jej nie zna, moja rada - jak się zdecydujesz, dogadaj się z gościem, umów sie na oględziny i daj mi znać - podjadę i zobaczę co i jak :wink:
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

P.S. napisz o sobie kilka slow w dz. przywitan
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
boby

Post autor: boby »

dzieki chopaki jak bede jechal go oglądać to dam znać z braku czasu będzie to dopiero w nastepny weekend jesli oczywiscie sprzet nie znajdzie nowego wlasciciela
ps zaraz cos o sobie zapodam
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4282
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

boby pisze:jesli oczywiscie sprzet nie znajdzie nowego wlasciciela
ps zaraz cos o sobie zapodam
nigdy nie rob zakupow z takim nastawieniem - jak nie ten to bedzie mnostwo nastepnych :wink:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
boby

Post autor: boby »

temat upadł z tego co się dowiedziałem od mechanika który wymieniał w nim silnik sprzęt nie jest godny polecenia niepewna przeszłość ramy
ODPOWIEDZ