GS5oo E

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

mikiet

GS5oo E

Post autor: mikiet »

witam, mam pytanie do wszystkich posiadajacych GS500E wersje slingshot.
Sam jezdze pomaranczowym GSem i cos jak dla mnie to za szybko jezdzi, bo zdlawionym mam maxa 155 km/h a powinno byc ok 130:)
Mam naklejki na przednim blotniku i na zadupku, ktore przedstawiaja cos co wyglada jak tarcza przekuta mieczem (cos w tym guscie). Czy to swiadczy o innej wersji? W papierach mam wbite 45KM, wiec dziwne to troszke.
Dokladnie sie okaze Czy to Slingshot jak odblokuje, ale teraz chcialbym sie ucieszyc albo nie zdziwic:P

Pozdrawiam i jak dam rade to wstawie zdjecia tych naklejek
kulawy

Post autor: kulawy »

Ja mam zdławionego, ale to nie wersja slingshot i wyciąga on około 150 km/h. W dowodzie rejestracyjnym mam wbite 25,00 kW czyli około 34KM.
mikiet

Post autor: mikiet »

hm, no to moze katalog klamie:) jak widac

A reszta co mysli?
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

a wersja slingshot ile ma KM ?
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
mikiet

Post autor: mikiet »

bodajze 55KM za odblokowana. a jaka mieliscie najszybsza liczbe na liczniku w odblokowanym GSie?

pozdrawiam
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

no ja mialem 175 km/h ale moj juz jest leciwym sprzetem :P
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
karus

Post autor: karus »

podobnie 170 ale na 6 biegu,
w sumie to nie mam gdzie dobrze sprawdzić,
ale moj sprzecik również leciwy, jednak oczekiwałem 190.
fredi

Post autor: fredi »

mikiet pisze:bodajze 55KM za odblokowana. a jaka mieliscie najszybsza liczbe na liczniku w odblokowanym GSie?
pozdrawiam
55KM?? Fajna bajka!! GS nigdy nie miał fabrycznie więcej niż 46KM slingshot miał oznaczać specjalną konstrukcję gaźników ale zdaje się że w przeciągu tych wszystkich lat produkcji gaźniki w GS-ach niewiele się zmieniały (poza wielkościami dysz) Slingshot to poprostu chwyt marketingowy Suzuki - nic więcej.

Te naklejki co masz na moto to ktoś sobie poprzyklejał żeby motocykl gorzej wyglądał ;P. Zdławiona wersja do 34 KM według danych katalogowych może rozpędzić się do 143 km/h. Mi licznikowo rozpęczała sie do ok 155 km/h. Po odblokowaniu rozpędza się do 170 km/h na 6 biegu i zębatce zdawczej z 15 zębami.
Ostatnio zmieniony sob, 13 sty 2007, 23:03 przez fredi, łącznie zmieniany 1 raz.
Matti3G

Post autor: Matti3G »

Siema
ja swoim gs500 lecialem na maxa ok 190km/h ale mialem zmienione dysze i cos tam jeszcze ale nie pamietam.
Ztego co wiem gs ma 46km :)
Pozdrawiam
mikiet

Post autor: mikiet »

fredi pisze: 55KM?? Fajna bajka!! GS nigdy nie miał fabrycznie więcej niż 46KM slingshot miał oznaczać specjalną konstrukcję gaźników ale zdaje się że w przeciągu tych wszystkich lat produkcji gaźniki w GS-ach niewiele się zmieniały (poza wielkościami dysz) Slingshot to poprostu chwyt marketingowy Suzuki - nic więcej.
To w takim razie prosze o wybacznie mojej niewiedzy. Glupi ja, głupi:PP
Myślałem ze sie wykazało Suzuki, pokazało moc, ale nici.
A co do urody tych naklejek to nie wyglada to zle, są małe, wrecz niewidoczne, w fajnych miejscach. Nie narzekam.
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

A co do prędkości, to ja sie spotykałem z opisami w ktorych top speed zdławionej było 130km/h ale co to za roznica 143 czy 130-swiata nie zmieni
niemiec

Post autor: niemiec »

jesli dobrze odczytalem to udao mi sie wycisnac 180 km/h na leciwym bo z 94 r GSie
Crespo

Post autor: Crespo »

witam ja w swoim GSsie zamykam licznik
Przemo_sno

Post autor: Przemo_sno »

A mnie się udało moim GS'em osiągnąć na autostradzie A4 w okolicy Chranów - Jaworzno prędkąść 200km/h. Ale to chyba dlatego że było troszkę z górki i chyba wiatr wiał mi w plecy :). No ale jednak 2 paczki :)
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

mam rocznik '99 był zdławiony i osiągnąłem 150km/h ale na ten wynik trzeba było troche poczekać a potem już nic jakby linka sie skończyła, po oddławieniu udało się 180 km/h i czuc że to nie ostatnie słowo ale czasu to potrzeba dużo i sprzyjających warunków. Oczywiście wszystko to wskazania licznika więc ależy odjąć ok. 10km/h
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
shoti

Post autor: shoti »

Czy zdławiony czy nie najlepiej sprawdzić na 3 biegu czy robi 120 kph przy ok 10000 obr/min. Metoda bezpieczna i podobno kiedyś tutaj już testowana.
ODPOWIEDZ