ganianko

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

ganianko

Post autor: figer »

Dobra :twisted:
Widze, ze jak sie z pytaniem podczepilem pod posta Jarka to mnie olewacie :lol:

Ganiamy cos w niedziele, jak bedzie ladnie? Studi - przewietrzysz swoje nowe 2 cylindry?
Moze tak tradycyjnie, jak w zeszlym roku - chinczyk w Piasecznie, Gora Kalwaria, Wilanow, albo bardzo chetnie bym pojechal nad Zegrze jakby bylo ladnie, albo do Pultuska, przez Serock :wink:
ObrazekObrazek
Shepard

Post autor: Shepard »

kurde Wy tu sie ustawiacie a ja p****olca dostaje bo w pon dopiero oddaje moto na serwis :( a tu za oknem smigaja w ta i spowrotem... Ale juz w przyszly weekend moze i ja usiade na Suzi :) ktos z wawy smiga w terenie? :)
Kudlaty

Post autor: Kudlaty »

Figer jeszcze miejsce spotkania i godzine trzeba ustalić , jak by tak po obiadku to i ja sie melduje.
rookie

Post autor: rookie »

heja.

ekipo stolicy ja wstepnie takze chetnie sie przylacze.
w koncu dzisiaj sciagnalem majego pieknego bandita do wawy i czekam na smiganko....
czasu do jutra niewiele, Figier napisz gdzie i kiedy i ile czasu nam to zajmie !!!


rookie
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

jutro, jutro, Panie Janie kochany...Zobaczymy jaka pogoda i sie ustawimy - mysle ze 2oo lub jakies inne przyjemne miejsce.
--------
Zeby nie bylo, wiem ze jestem prowodyrem - ale jade tylko jak bedzie ladna pogoda (bo wciaz nie jestem do konca zdrowy na ciele) i proponuje wyjazd z pod 2oo - godz 12.00. Kierunek Zegrze, z przystankiem na posilek regeneracyjny. Prosze to traktowac jako wstepna propozycje z mozliwoscia zmiany.
Ostatnio zmieniony sob, 10 mar 2007, 20:30 przez figer, łącznie zmieniany 5 razy.
ObrazekObrazek
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

figer pisze:jutro, jutro, Panie Janie kochany...Zobaczymy jaka pogoda i sie ustawimy - mysle ze 2oo lub jakies inne przyjemne miejsce.
rany, ale kombinujesz
jutro 2oo wylot chwile po 12 (ustalal figer, tylko sie cyka strasznie, bo chyba nie chce zeby ktos dojechal)
Shepard pisze:ktos z wawy smiga w terenie? :)
np. Radez (i juz mu nawet nie bede przypominal, ze mial mi sie dac przeleciec i sie nie odzywa :lol: )
tych co z garazu do drogi utwardzonej maja odcinki specjalne to nawet nie licze ;)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
rookie

Post autor: rookie »

a gdzie jest ta magiczna 2oo ???
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Też jeszcze stamtąd nie startowałem, ale wydaje mi się, że to o Praskie
ZOO chodzi ?! Tylko - no właśnie - od Misiów, czy od Gdańskiego Mostu?

Ej do cholery - mnie możecie olać, ale Brat z Bydgoszczy przyjechał więc niech ktoś mu wreszcie chociaż priva wyśle, żeby człowiek nie błądził!!!

Pozdrawiam. Zygzak~~
rookie

Post autor: rookie »

przyjechalem i to na stale....wiec sie ucze tego city.
jestem na pradze. potrzebuje adres startu

rookie
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Rookie, "Misie" - są przy pomniku 4-ech Śpiących przy Dw. Wileńskim ul.Towarowa, ale motonitom łatwiej się spotkać (więcej miejsca) przy wejściu do ZOO przy zjeździe z Mostu Gdańskiego i sądzę, że tam się Bractwo styknie jutro. Pewnie się przed południem dogaworzycie tutaj, ale podaję Ci namiary gdyby nie. Mnie tomorow nie budiet probably, więc nadiejus, że się nie rozminiecie. Miłego i udanego dnia Wam Wszystkim życzę.

Pozdrawiam.Zygzak~~
rookie

Post autor: rookie »

Zygzak THANKS !!!
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

:jump:
"dwa koła" to bar/klub/czy jak tam to nazwac na ul Tunelowej kolo zachodniego (za hala expo zdaje sie)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Widzisz Rookie, czasem trzeba aż z siebie głupka zrobić :glupek2: żeby czegoś się dowiedzieć. Dla Ciebie to była "dwusetka", dla mnie ZOO, a chodzi poprostu o dwa koła :D A ta Tunelowa, to w drugim końcu miasta :D .....swoją drogą chyba muszę trochę faktycznie nadrobić parę drobiazgów......przynajmniej macie się z czego pośmiać czasem :wink:
Ale DZIĘKI WIELKIE EMIL. Gdyby nie Ty naszego przyjezdnego Brata Praskie Misie mogły by rozszarpać :olaboga: . I to przeze mnie :plask:...
Udanego dzionka Braciszkom życzę :).

... tak tak Studi, masz rację :roll: . To efekt nie bywania na spotkaniach :luf:

Pozdrawiam. Zygzak~~
rookie

Post autor: rookie »

Figier,

pogoda jest OK? czy BEE?
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Jak nie zacznie mzyc to chyba bede o 12.00 pod 2oo. Jak bedzie zimno i malo osob, to najwyzej sobie zrobimy 20 minutowa traske i do domu. Tak wiec bez zobowiazan.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ