15.04.07 - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego-Jasna Góra

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

15.04.07 - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego-Jasna Góra

Post autor: adu »

Drodzy Bracia! Drogie Siostry!
Chciałabym wszystkim przypomnieć, że dnia 15 kwietnia (niedziela) odbędzie się jak co roku spotkanie wszystkich motocyklistów z całej Polski (i nie tylko) na Jasnej Górze.
Serdecznie wszystkich zachęcam i zapraszam do wspólnego wyjazdu :)
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
PAWLIK

Post autor: PAWLIK »

Jedziemy Adu ..... jedziemy :!: :D :D :D
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

gdzie zbiorka i o ktorej?

Jesli mamy tam byc o hmm... 9.30, to pewnie kolo 7.30 trzeba by wyjechac, strasznie wczesna ta godz?
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
IXIDIGOKI

Post autor: IXIDIGOKI »

Qrde...Adu, Ty chyba masz jakis konkretny notesik w glowce z super extra doladowujacymi bateriami. :D Tyle spamietac, daty, godziny.... :roll: Ja dzisiaj rano latalem i szukalem prawka :) Okazalo sie ze byl w kombi. U Ciebie na pewno jest to nie do pomyslenia :twisted:

Nie jade z Wami :( ....moto bedzie stal u blacharza-lakiernika...szykuje sie na rozpoczecie sezonu :twisted: :twisted: :twisted:
rookie

Post autor: rookie »

ADU ADU ADU

Ja chce jechac.
Planowałem jechać.
Jade !!!
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Może spotkamy się w Jankach na Macu gdzieś tak 7.15? Oczywiście McDonald na katowickiej!
Co do notesika..... Adu ma w głowie taki mały komputerek :D Ale tak na serio, to żyję z kalendarzem w ręku :D Czasami jestem poukładana, a czasami nie :twisted:
Ixi nie martw się - wezmę Cię na plecy :twisted: :twisted: :twisted: Bój się :D
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
kzabor

Post autor: kzabor »

Jak Emil nie będzie narzekał, że GS się za nim ciągnie :twisted: to się piszę.... Tylko czemu tak rano :cry:
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Podlaczam sie pod Was i mam prosbe, czy ktos mnie poprowadzi z Piaseczna do Janek??
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Mar pisze:Podlaczam sie pod Was i mam prosbe, czy ktos mnie poprowadzi z Piaseczna do Janek??
Najszybciej bedzie przez Magdalenke (na duzym skrzyzowaniu, przed Salonem Mercedesa/PolandPosition, jadac w strone Warszawy od Piaseczna, skret w lewo) i potem na swiatlach przy trasie "Krakowskiej" w prawo do Janek - McDonald jest po lewej stronie przy IKEI i calej reszcie.
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
kzabor

Post autor: kzabor »

Mar pisze:Podlaczam sie pod Was i mam prosbe, czy ktos mnie poprowadzi z Piaseczna do Janek??
Jak chcesz ja ruszam z Nowej Iwicznej.
PINIO
BS Brother
BS Brother
Posty: 376
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 19:02
Województwo: -
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post autor: PINIO »

Ja się pisze z wami.

pozdro

Pinio
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

Pozwolę sobie wtrącić się nieco...

Rozmawialiśmy nt. "Częstochowy" 1-go kwietnia, przy okazji przejażdżki po Motobazarze i większość była zdania, że wystarczy wyjechać ok. 8.00 z McDonalds - tego kilka kilometrów za Jankami, przy trasie katowickiej (z którego ruszaliśmy z najazdem na Śląsk...) Pora już będzie nieco późniejsza (trochę cieplej) a na mszę o 12.00 zdąrzymy z palcem w wydechu :lol:

To tylko 200 km, jadąc średnio 100km/h mamy jeszcze 2 godziny zapasu.

Chyba, że Adu każe nam jechać w komżach, to stówką nie da rady :lol:

Adu !!!! Niech będzie 8.00 please !!!!
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Jak dla mnie, to może i być 9! W końcu podobno Fredek ,,prawie" dorównuje GSX-R'om :twisted:
A i ja będę jechać z Konstancina przez Piaseczno, to możemy się spotkać np. na stacji benzynowej po prawej stronie na wylocie na Magdalenkę i pojechać do Janek razem. To chyba Orlen o ile się nie mylę?
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

siem tylko tak wtrącę
Bractwo Suzuki starym zwyczajem spotka sie na parkingu przy McDonaldzie w Częstochowie i stamtąd ruszymy ok. 9.30 na miejsce zbiórki skąd o 10.00 rusza parada na Jasną Górę.
Silesia Squad spotyka się w Katowicach o 7:30 więc ruszymy przed 8:00, a mamy przecież tylko ok 80km.


Zapraszamy na paradę. :peace:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
kzabor

Post autor: kzabor »

adu pisze:A i ja będę jechać z Konstancina przez Piaseczno, to możemy się spotkać np. na stacji benzynowej po prawej stronie na wylocie na Magdalenkę i pojechać do Janek razem. To chyba Orlen o ile się nie mylę?

Umówiliłem się tam z Mar bo on biedny niezorientowany. Tak jak mówisz to jest Orlen. Myślę, że 20 minut wcześniej wystarczy (to żeby nie musieć decydować czy 8.oo czy 9.oo)
Zablokowany