Uwazajcie na srebrne Mondeo

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Uwazajcie na srebrne Mondeo

Post autor: figer »

Hej, troszke szczescia dzisiaj mialem.
Wracalem od strony Trasy Lazienkowskiej ul. Towarowa i na rondzie Daszynskiego skrecalem w lewo w Kasprzaka.
Ze srodkowego pasa wyprzedzajac mnie skrecil w lewo koles na VFRce.
Stanelismy razem. Ja oczywiscie nie moglem byc gorszy od Ondy wiec wypalowalem na zielonym, a koles sie zagapil i zostal z tylu - i to wlasnie uratowalo mi tylek - bo lecialem dosc szybko (tak ze 3 razy ile mozna), w lusterku widzialem, ze koles sie zbliza, ale mial duuuzo do nadgonienia - przed Skerniewicka juz zjechalem na prawy i zwolnilem, zeby skrecic w Plocka. Koles jechal prosto, wiec mnie wyprzedzil i zobaczylem ze zdziwieniem, ze za nim leci (ze daje rade sie utrzymac) srebrne Mondeo (w nowej budzie). Za Plocka kolesie wlaczyli sygnal - juz tego nie zauwazylem, ale zdazylem uslyszec. Tak wiec gdyby koles nie odpadl, tylko mnie lyknal na starcie, to ja bylbym gwiazda filmowa.
Za trzykrotne to chyba jest odebranie prawka?
Tak czuje, ze to bedzie w "Uwaga Pirat" w tvn :lol:
ObrazekObrazek
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Ladnie to tak sie scigac i kusic los!
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Haha! Widzisz figer - wlasnie potwierdziles ze szybki sprzet ratuje tez od mandatu. I swoja droga to jest prawda, nikomu nie chce sie ladowac za najwiekszymi wariatami, haltuja tych umiarkowanych...

A za 3-krotne przebicie predkosci po negocjacjach zazwyczaj wychodzi 400-500zl- kary i 10 punkcikow. Sprawdzone :), mnie dorwali jak mialem 194km/h przy okraniczeniu do 60-ciu. Ale nie mialem GSX-R'a wtedy :(
Ostatnio zmieniony pn, 16 kwie 2007, 22:00 przez EvilD, łącznie zmieniany 1 raz.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Hehehehe pozdrowienia z Ursynowa, ja na moin B12 lubię sobie na siekierze skręcić budzik na mkasa. A wolta taka że mondeo tam lata często, a oprócz tego ziom na czarmym moto w białym kasku a na plecach napis milicyja...

Ps. Policyja nie może zabrać ci prawka jeśli jesteś trzeźwy. Nawet jesli złapiesz 300 pkt to wysyłają wezwanie pocztą i jesteś zobowiązany OSOBIŚCIE ODDAĆ PRAWKO - qt...sy wstrętne jakby zabierali na miejscu to trudno. A tak mija kilka dni i dostajesz wezwanie aby SAMEMU SIE ZGŁOSIĆ no i oczywiście kombinujesz cz zrobić, ale już jest pozamiatane...

Pozdro
Pit

Post autor: Pit »

Nie wiem jak dziala obecnie policyjna baza danych, ale 6lat temu jezdzilem (teoretycznie) prawie rok bez prawka, bylem zatrzymywany do kontroli, sprawdzano moje dane, prawko, punkty i zawsze wszystko gralo :lol: Policja przysyla zawiadomienie o 'wstrzymaniu uprawnien' na adres zameldowania a jak od kilku lat bylem na studiach i nie wiedzialem ze cos do mnie przyszlo, tzn. rodzice powiedzieli mi ze 'cos do ciebie przyszlo, pewnie jakis mandat' ale zapomnialem o tym i dopiero po prawie roku, w czasie Swiat, mama przypomniala sobie o tej kopercie. Bylem baaardzo zdziwiony ze od polowy marca mam wstrzymane prawko (punkty oczywiscie, lapowek placic nie chcialem) a tu grudzien :lol:
Jak pisalem, w miedzyczasie bylem kontrolowany i wszytko gralo :lol: Pewnego razu podczas kontroli, tak sie nieszczesliwie zlozylo ze portfel z dokumentami zostal w domu w innej kurtce, policjanci musieli mnie sprawdzic no bo nic przy sobie nie mialem oprocz karty do wypozyczalnie video, do ktorej skoczylem po jakis film. Pamietam do dzis jak policjant 'laczyl sie z centrala' i pytal: 'Prawko jest? ...10min... Jest. Punkty sa? ...5min... brak. Notowany? ...Nie' A ja nie bedac swiadomy ze mam wstrzymane prawko, siedzialem sobie spokojnie na tylnym siedzeniu passata :lol: Zreszta centrala podawala prawde! Prawo jazdy mialem, tylko 'uprawnienia wstrzymane' ale tego widac w bazie nie mieli, punktow tez nie mialem, bo po 'wstrzymaniu uprawnien' zostaly skasowane :lol: Podjechalismy pod dom (300m dalej), przynioslem prawko, dowod i rozstalismy sie w przyjazni.
Koniec koncow musialem przejsc upokorzajacy 'powtorny' egzamin i odkryc magie parkowania fiata punto w koperte za pomoca flag umieszczonych w naroznikach koperty :lol:
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Hehee niezła przygoda,

to teraz już pełen luz przy sprawdzaniu... oby :D
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

troszke sie zmienilo w tej dziedzinie - maja stale lacze z centrala - i komputerowy system identyfikacji - tak wiec Dupa
ObrazekObrazek
kolektor
BS Brother
BS Brother
Posty: 931
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 16:21
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: kolektor »

GrudiLee ten gostek na czarnym sprzęcie co ma napis na plecach dzisiaj miał kask czary jak mnie instruował o prędkościach w mieście to się przyjżałem
GSX1100F , GSX1300R teraz VZR1800

tel o6o4 564 923
kotletor@o2.pl
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

No to nie fajnie, może jest ich 2 lub więcej. No bo chyba jeden gość niema 2 różnych kasków ????

Albo jest modnisiem :lol:
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

GrudiLee pisze:No to nie fajnie, może jest ich 2 lub więcej. No bo chyba jeden gość niema 2 różnych kasków ????

Albo jest modnisiem :lol:
Jezeli mowicie o Beemce, to ona ma 4 kierowcow i jezdzi cala dobe. Jezeli mowicie o innym sprzecie to napiszcie bom ciekaw i moze sie przydac.
ObrazekObrazek
kolektor
BS Brother
BS Brother
Posty: 931
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 16:21
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: kolektor »

z tego co wiem w wawie motorek taki mają jeden ale jlu kierowców może być kilku
GSX1100F , GSX1300R teraz VZR1800

tel o6o4 564 923
kotletor@o2.pl
Kacal

Post autor: Kacal »

Panowie z tego co mi wiadomo do polski trafiły 3 takie motocykle ale nigdzie nie pisali ile do jakich miast napewno jeden jezdzi z onda 750 z tego co widziałem to ten na ondzie wypisuje mandaty .Mondeo jezdza dwa jeden srebny drugi butelkowy zielony.Ja po trasie siekierkowskiej nie jade wiecej niz 90 .ostatnio tez kreca sie na trasie łazienkowskiej.Ps patrz w lusterka policja jest wszedzie :D
Nati

POLICYJNE ŁAZIKI ZIDENTYFIKOWANE

Post autor: Nati »

Witam,
kontynuuje temat o nieoznakowanych umundurowanych misiach. Zbieram dokładne informacje o ichniejszych wozach.


FORD MONDEO ciemny granat WB 87451
FORD MONDEO srebrny metalik WI 90744
kolektor
BS Brother
BS Brother
Posty: 931
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 16:21
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: kolektor »

Nati dołóż motorek czarne B.....jednoślad z regulowaną szybą a przy niej kamerka
z tyłu kuferki w prawym może pokazać ci na video jak jechałaś
GSX1100F , GSX1300R teraz VZR1800

tel o6o4 564 923
kotletor@o2.pl
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Re: Uwazajcie na srebrne Mondeo

Post autor: figer »

Dzisiaj mijalem sie z tym miskiem: FORD MONDEO srebrny metalik WI 90744.
Chlopaki zmienili strategie, bo gostek jechal solo.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ