serwis konstancin-jeziorna ? zna ktos ??

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
akp69

serwis konstancin-jeziorna ? zna ktos ??

Post autor: akp69 »

Pytanko do braci z wawy i okolic :D

czy mial ktos cokolwiek do czynienia z moto-serwisem w konstancinie-jeziorna ul. dluga bodajrze ?

jakies opinie ??

ktos mi go polecil i wstawilem tam strucla na mega remont :) jeszcze czeka na swoj termin, ale chetnie zasiegne porady co do serwisu/naprawy w wawie i okolicach ??


pozdro!
Kudlaty

Post autor: Kudlaty »

Witam. Serwisu z Konstancina to ja nie znam , może Adu cos więcej na ich temat powie , mimo to proponuje Ci odwiedzić GADIMEX jeszcze nigdy mnie nie zawiedli no i dla BS jest zniżka .
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

Jeśli, jak piszesz, dopuszczalne są okolice Wawy to polecam Duczki (k. Wołomina). Serwis prowadzi niejaki Łukasz... Ostatnio "sprawdzał" go Kacal.
zapytaj o opinię ale jeśli dobrze pamiętam był zadowolony... Podobne opinie prezentowali znajomi, którzy wcześniej korzystali z jego usług.

tel do Łukasza: 501 661 897

Pozdrawiam
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
akp69

Post autor: akp69 »

dzieki wielkie , sprawdze :]
Kacal

Post autor: Kacal »

Łukasz jest primo ponad terminowy czyli mówił za 4 dni ci to zrobie a zrobił za 1,5 ale jest specyficzny to sie nie obawiaj wie co do czego wrazie co to jeszcze Paweł Boruta ja tam robiłem wszystko i jest ok ale terminy zabójcze :D :D :D
Kudlaty

Post autor: Kudlaty »

Jeżeli chodzi o Łukasza to jest on godny zaufania i naprawdę zna się na maszynach, no i z kasy na pewno nie oskubie. A wiec polecam w 100%
jastrzab2

Post autor: jastrzab2 »

Jeżeli zostawiłeś u Julisza (motorakowski) to kupiłem od niego moto i serwisuje też u niego, ja jestem b. zadowolony. :D
ODPOWIEDZ