16-17 czerwca- spotkanie

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 1

16-17 czerwca- spotkanie

Post autor: bogdi64 »

ustalono termin spotkania, wszystkie szczegóły niżej

ze względu na to iż chcemy zaprosić chętnych z innych regoinów
ps. nie będzie to kolidować z propozycją Pushina, po spotkaniu możemy jeczać (wszyscy chętni) do Wołowa
Ostatnio zmieniony pt, 8 cze 2007, 14:40 przez bogdi64, łącznie zmieniany 1 raz.
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nikoś »

Jeśli to nie koliduje z wyjazdem do Wołowa to w poniedziałek wysyłam kaskę :-)
Nikoś
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Chłopaki zapisywać się bo czas mija a zapowiada się fajna impreza w fajnym miejscu, ja się też piszę Bogdi zresztą wiesz :wink:
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Pushkin »

Ja z Agą się stawimy.
Do zobaczyska!

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
autsider0412

Post autor: autsider0412 »

potwierdzam przybycie

pozdro :wink:
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: osama »

mała ekipa ze Śląskiego ma zamiar odwiedzić braci z Dolnośląskiego w w/w terminie, na początek wiemy że jedziemy w sobotę do Książa, co się będzie działo dalej to się jeszcze ustali.

tak więc do zobaczyska :peace:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
autsider0412

Post autor: autsider0412 »

witam Osama w takim razie jak zajedziecie do Książa to dzwoń do mnie mieszkam niedaleko:) i później możemy razem pojechać na spotkanie osobiście wyruszam popołudniem ale szczegóły można ustalić

pozdrawiam i zapraszam 8) :lol:
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: bogdi64 »

no to KURDE ZAPRASZAMY - czy dla ślązaków tych górnych rezerwować jakiś nocleg, cz poprostU DAMY RADE !! :lol:
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Garth

Post autor: Garth »

Osama i do mnie sie odezwij. ja mieszkam blizej ksiaza niz autsider. hi hi hi
a tak powaznie to ja ze swoja Agusia wyruszamy okolo godziny 15. moze ciut wczesniej. Agusia niestety do 14 pracuje.

miloby bylo w wiekszym gronie ruszyc na spotkanie BS.

pozdrawiam braci ze gornego.
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: bogdi64 »

widzę, że zaczyna się robić ruch - bo to już za 8 DNI więc ...
DOJAZD:
kierunek z wrocławia na warszawę, PRZED OLEŚNICĄ jedziemy na obwodnicę i skręcamy na obwodnicy w prawo na TRZEBNICĘ, za przejazdem kolejowym znów w prawo na TWARDOGÓRĘ, i znów za przejazdem kolejowym ok 1km (druga w prawo) skręcamy na BOGUSZYCE, w BOGUSZYCACH koło kościoła jedziemy prosto (tablica OW RELAX), pod koniec asfaltu wieżdżamy w las (droga z płyt betonowych)- doprowadzi nas do ośrodka NIE stajemy pod bramą główną, tylko jedziemy (tą samą betonówką) kawałeczek dalej (drogowskaz - DOMKI CAMPINGOWE) i tam jest nasz parking

PLAN SPOTKANIA:
dla chcących już od południa, kąpielisko (zabrać kąpielówki), łódeczki, wędkowanie, restauracja i co tylko dusza zapragnie - czekam tam już po 1 piwie, ok 19- 20 mały grill i pogaduchy i nie tylko, do której kto wytrzyma, rano - skoro świt od 9 do 10 śniadanko i do 12 wynosimy się z domków, kapiel w na małego kaca no i jazda gdzie kto chce

PRZYDZIAŁ OBOWIĄZKÓW:
- MARYŚ - uczy na kąpielisku jak utopić kaczki
- PUSHKIN - dba aby kiełbaski na grilu nie osiągnęły koloru spalonego węgla
- JACEK - pokazuje osobą z poza BS jak się bawi BS
- OUTSIDER - pisze rozprawkę na 12 stron A4 (drobnym maczkiem) dlaczego zbłądził i kiedy naprawi swój błąd
- NIKOŚ - wygłasza referat DLACZEGO TYLKO BS I WYŻSZOŚCI SUZUKI NAD .... - czyli przygotowuje do wprowadzenia członka (nowego)
- GARTH Z PLECACZKIEM - dostają na godzinę pokój w domku (my udajemy, że nie podglądamy) i przygotowują wieczorek kawalersko-panieński, na który nas zapraszają
- no i ja - kasuję, liczę i za to co uzbieram się bawie
- NOWE TWARZE - patrzą się uczą, a wieczorkiem przekonują dlaczego ONI chcą być wśród NAS (wszelkiego rodzaju przekupstwo .... MILE WIDZIANE)

KAŻDĄ OSOBĘ OWIEDZAJĄCĄ ZAPRASZAMY !!
UWAGA - bez dobrego humoru, pozytywnego ustosunkowania i radości na gębie - NIE WPUSZCZAMY
ps: pamiętajcie zapisać nr tel - tak w razie czego

ps2: na miejscu hotel, domki campingowe (brak gwarancji w ostatniej chwili wolnego miejsca) i pole namiotowe

ps3: ponieważ został wątek spotkania zamknięty na stronie ogólnej IMPREZKI- opłata za to co u góry wynosiła 40zł/osoba (link nieaktualny), teraz już nie mogę dać gwarancji 100% na miejsca noclegowe, ale będę się starał coś jeszcze dodatkowego zamówić dla ew. chętnych, domki są 4-osobowe i w taki sposób muszę je wynająć - więc decyzja do PONIEDZIAłKU 11,06 - TERMIN OSTATECZNY - jest też zawsze pole namiotowe w ostateczności, lub karimaty - DAMY JAKOś RADE

ps4: aktualnie zapisanych 25 osób
- Maryś x1
- Pushkin x 2
- Jacek x 5
- Kolega Jacka x 3
- Nikoś x 2
- Autsider x 2
- Garth x 2
- Bogdi x 2
- Piotr x 1
- Rychu x 1
- nasza BRAĆ ŚLĄSKA x 4
Ostatnio zmieniony ndz, 10 cze 2007, 22:24 przez bogdi64, łącznie zmieniany 1 raz.
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Garth

Post autor: Garth »

"malo nas, malo nas do pieczenia chleba..." ktos kiedys tak spiewal, a moze to pisenka ludowa jakas byla. co jest z wami bracia. NIE LUBICIE SIE BAWIC?

bogdi ja mam jeszcze tylko trzy pytanka.
1. ile za to pole namiotowe? (byc moze uda sie mi zabrac jeszcze kilka osob, ale to wyjdzie w tygodniu, wiec musze wiedziec jakie ceny za namiot)
2. rozumiem ze sniadanie zabieramy ze soba?
3. czy jakis sprzet grajacy bedzie? moze wzialbym troche plyt i zrobilibysmy sobie potancowe. hi hi hi
Garth

Post autor: Garth »

no i jeszcze jedno. bardzo wazne.

w niedzielke stamtad udajemy sie do wolowa oczywiscie? czy moze cos sie znowu zmienilo?
autsider0412

Post autor: autsider0412 »

Się będzie działo :) 8) Już rozpoczełem pisanie wypracowania :wink: ale niewiem czy dociągnę do 12 stron A4 :shock: narazie mam kartki hehe ..........................
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nikoś »

Mój referacik już prawie na ukończeniu.......jeszcze tylko kilka slajdów ;-) i koniec:-)
Pozdro Nikoś
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Pushkin »

Cześć,
tu Wasz specjalista od kiełbasek a'la Ghost Rider :P
Nic się nie zmieniło, po wstaniu i wypadzie z ośrodka wyruszamy na eskapadę do Wołowa (obecność dobrowolna aczkolwiek obowiązkowa :) ), gdzie zawitamy na festyn. Będziemy atrakcją no i oczywiście możemy wesprzeć akcję zbiórki funduszy na wyjazd dzieciaków z "Wiosny" na wakacje.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
ODPOWIEDZ