GSF 1200 S 03 - SZYBA TURYSTYCZNA

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

GrudiLee

GSF 1200 S 03 - SZYBA TURYSTYCZNA

Post autor: GrudiLee »

Witam,

czy ktoś posiada info gdzie można kupić wysoką turystyczną szybę pasującą do Bandit 1200S z 2003r.???


Pozdr
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Post autor: CyberScyzor »

W MGG roia na zamowienie, trzeba troch czekac ale generalnie roia wszystkie szyby i dosc tanio i syszalem same plusy o nich, sam zamowilem u nich szybe do mojego bandziorka 600 S turystyczna wciaz czekam:) jak dojdzie to sie podziele wrazeniami.
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

El.Scyzorro pisze:W MGG roia na zamowienie, trzeba troch czekac ale generalnie roia wszystkie szyby i dosc tanio i syszalem same plusy o nich, sam zamowilem u nich szybe do mojego bandziorka 600 S turystyczna wciaz czekam:) jak dojdzie to sie podziele wrazeniami.

A zdjęcia ? Jak dopasowałeś i skąd wiesz jak wygląda na ich stronie nie znalazłem zdjęć szyb - może źle szukałem ale ???

Pozdro
PAWLIK

Re: SZYBA TURYSTYCZNA BANDIT 1200S 2003

Post autor: PAWLIK »

GrudiLee pisze:Witam,

czy ktoś posiada info gdzie można kupić wysoką turystyczną szybę pasującą do Bandit 1200S z 2003r.???


Pozdr
Prosze bardzo :
TUTAJ
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

szukałeś dobrze, ale musisz sie troszkę poznęcać nad tymi buttonami i wtedy wejdzie ci stronka np. z galerią itp :) kurcze chyba sobie szybkę zamówię :)
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
marvin

Post autor: marvin »

Ja do swojego zamawiałem w MGG - teraz czeka na poczcie, może jutro odbiorę i założę. Szła około tygodnia i 2 dni od momentu zamówienia. Cena 130zl plus przesyłka. Na stronie szkoda szukać, lepiej zadzwonić i się dopytać.
ODPOWIEDZ