15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: Jos. »

Zauwazylam, ze kilka osob ze stolicy zapowiedzialo sie na forum kuj-pom, ze zamierza sie dolaczyc do wyprawy do Ciechocinka, zeby podokuczac troche jednemu z kuracjuszy, wiec moze moglibysmy ustalic jakis bardziej mazowiecki meeting point?

Jesli bedziecie jechac przez Plock, to proponuje spotkac sie w tym miescie o 10.00 na parkingu przy McD (tym bardziej w centrum).
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: qgel »

ja 15 VIII będę kończył "spływ kajakowy" na mazurach :D potem miałem jechać na Bieszczadzkie Anioły, ale zaczynam sie zastanawiać nad zmianą planu. No właśnie a propos planu: jaki plan jest z tym Ciechocinkiem tj. na ile ten wyjazd i czy mi się to opłaca ? :D
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
krajek

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: krajek »

Dobry pomysł z tym odwiedzeniem Kosika! Może uda się zebrać jakąś grupkę i było by rażniej? Akurat w robocie nie będę potrzebny :D , to można by było zrobić małą wycieczkę.
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: powell »

Nie zastanawiać się, tylko przyjeżdżać!

(to mówiłem ja, szpieg z kuj-pom. :twisted: )
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: adu »

Adu się melduje!!!
Tylko może ,,warszawskie" mazowieckie by się najpierw umówiło gdzieś w Warszawie???
Proponuję umówić się o 9.00 na wylocie z Wawki w Łomiankach po prawej stronie przy McDonaldzie. Wyjazd punkt 9.15!!! Na spóźnialskich nie czekamy :)
Ostatnio zmieniony pt, 10 sie 2007, 13:52 przez adu, łącznie zmieniany 1 raz.
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: Jos. »

Adu, a nie mozecie troszke wczesniej wyjechac z Warszawy? ;) Kuj-pom bedzie ok. 12 na miejscu u Kosika. Jesli chcecie wyjechac o 10.00 to w takim razie pewnie spotkamy sie na miejscu, bo ja juz sie umowilam we Wloclawku z Raafem o 11.00.

Krajek, jaka praca? 15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy ;)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
krajek

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: krajek »

No niestety nie dla wszystkich :( Są takie "gałęzie gospodarki", że niestety i wypadnie cdzasami i w święta pracować... Ale tego 15-tego to już zaklepałem sobie wolne :D
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: Jos. »

Adu, skoro wyjezdzacie wczesniej, to o ktorej planujecie byc w Plocku? Myslisz, ze w godzinke dotrzecie na miejsce? Przy przelotowej 130/140 jest to mozliwe.

No to moze umowmy sie o 10.15 prz owym McD? A McD to nie ten pierwszy po prawej stronie przy wjezdzie, tuz za Auchan i rozkopami do nowego mostu, a nastepny, po LEWEJ stronie (patrzac z Waszej perspetywy). Na pewno traficie. To tylko Plock, a droga glowna jest jedna ;)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
krajek

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: krajek »

Adu? A Ty będziesz ruszała z Konstancina? Czy z Warszawy? Bo ja z Góry Kalwari.Więc może razem coś ustalimy...
GrudiLee

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: GrudiLee »

Melduję się o 9:00

Mało coś chetnych się wpisało choć wiem, że kilka osób zgłosiło chęć śmignięcia, ale się nie wpisało do posta.

Proponuje wpisywać się na listę obecności, pozwoli to zmobilizować tych co się jeszcze wachają czy jechać :D

Pozdr
Icek

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: Icek »

Jestem z Wami :peace:
Do zobaczenia na śniadanku w McDonaldzie :D
GWIZDEK

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: GWIZDEK »

hej
ja też bedę .....

do jutra
Gwizdek
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: Jos. »

Ze swej strony chcialam tylko potwierdzic, ze bede czekac od ok. 10.20 przy wspomnianym McD i dalej smigniemy sobie traska przez Duninow do Wloclawka. Z tego co wlasnie mi przekazal Raaf wycieczka bedzie obfitowac takze w liczne atrakcje turystyczne :)
A wiec prosze sie meldowac u Adu o 9.00, u mnie do 10.25 lub dolaczyc gdzies po drodze do ekipy kuj-pom. Do zobaczenia za kilkanascie godzin! :)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: adu »

Przepraszam wszystkich, jeśli się nie pojawię. Niestety z przyczyn tzw. ,,technicznych" prawdopodobnie nie będzie to możliwe :/ Mam nadzieję, że Krajek to jeszcze odczyta.......
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
krajek

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: krajek »

Szkoda :( , ale i tak zatrzymam się na parę minut za Konstancinem, na stacji Shela... może ktoś się dołączy?
ODPOWIEDZ