Dramat tego sezonu.

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Dramat tego sezonu.

Post autor: EvilD »

Napisze kilka slow z potrzeby wyzalenia sie. Otoz fakt jest faktem, ze mam malo czasu, ze jezdze spontanicznie nie umawiajac sie na kilka dni do przodu, ze omijaja mnie smakowite kaski w postaci wypadow gdzies dalej z powodu niemoznosci zarezerowania calego weekendu... Niestety, jak juz znajde czas na smiganie to okazuje sie, ze niebardzo jest z kim, niebardzo jest gdzie, czas do bani jest i czesto jakos nie czuje sie spelniony jak kiedys.

Mija mi czy jak?

Chodzi o fakt, ze poza rewelacyjnym wyjazdem na poczatek sezonu BS w tym roku dalej same prawie porazki. Wolno, po ciemku, z awariami i innymi przygodami, po dziurach jak cholera, w korkach. Nie mam naprawde gdzie 4-rki wrzucic nie mowiac o kolejnych biegach. Nie ustawiam sie z Jaca z powodu wypadku, Gero bez sprzeta, Studi zbiera, DaaB jezdzi na traski zazwyczaj, Emil po torze, Dual zaginal gdzies w pracy na dobre... no co jest? Gdzie te ekipy?

Dodatkowo wkurzaja mnie drogi, naprawde.... Jakos do tej pory mi to nie przeszkadzalo, ale w tej chwili stan wola o pomste do nieba. Na tym syfie nie jestem w stanie wykorzystac nawet 60% mozliwosci sprzeta a zawiasy zeby bylo w miare musialbym regulowac co 500 metrow. Po ciemku to juz w ogole tragedia, slabo oswietlone, nieoznakowane. Nieee, no lipa. Do tej pory nakrecilem ledwo 3.000km i szczerze, bez rewelacji. A mimo fajnego towarzystwa bez jazdy czegos mi brakuje...

Przyszly cholerny sezon MUSI byc inny. Kupujcie te sprzecichy i do diabla, jedziemy na Isle of Man TT, na 2-3 tory do Niemiec, na MotoGP do Czech, w Dolomity... Apeluje, zbierajcie kase juz teraz, zainwestujcie w fundusze czy cos, zeby nie bylo biadolenia. Kupcie w zime 2 zapasy opon, plyny i zarezerwujcie przegladay odpowiednio wczesniej. Prosze, bardzo prosze, bo mnie szlag trafi i jeszcze wymienie GSX-R'a na jakies lepsze 4-ry kola...
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Kacal

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: Kacal »

Życie stary życie :mrgreen:
studi

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: studi »

Evild -- głowa do góry :D jak Ty masz doła, to co ja mam powiedzieć? U mnie to jest nie dół, ale krater :lol:

Ale trzymaj fason już mi niewiele brakuje, w przyszły sezon śmigamy :P

P.S.
Na pocieszenie mogę Ci dać rundkę Burgmanem hi hi
JarekNF

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: JarekNF »

EvilD na pocieszenie powiem ci że ja w tym sezonie to nawinołem ledwie ponad 2k km. Niestety ciągle w pracy siedze. Więc nie ty jeden masz doła :wink:
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: figer »

To dzwon do mnie jak bedziesz mial mega cisnienie!!! Najwyzej powiem, ze nie moge, ale Monika chce, zebym jezdzil...
ObrazekObrazek
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4283
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: Emil »

nasze wspaniale drogi Ci nie pasuja? jakis mięNtki sie na starosc robisz czy co :jezyk:

a co do wypadu na TT czy cos to popieram, tylko.. zeby to wczesniej duzo dac ogloszenie zeby mozna bylo jakos sie zsynchronizowac (jesli chodzi o TT to chyba trzeba to z rok wczesniej organizowac zeby dac rade bo tam duzo chetnych, wiec i tak nie zdazymy)

dawaj lepiej z nami na tor, walnales sobie racingowy uklad wydechowy i marnujesz go na ulicy :twisted:

a jak chcesz sobie polatac wieczorkiem to rzucaj info na forum, ktos sie znajdzie czasami

a przede wszystkim ustaw sobie robote zeby miec wiecej luzu ;) (tiiiaaa)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
JarekNF

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: JarekNF »

Emil pisze:

a jak chcesz sobie polatac wieczorkiem to rzucaj info na forum, ktos sie znajdzie czasami

he he he ostatnio EwilD był z nami nad Zegrzem, i chyba był jakoś zniesmaczony naszym tempem że postanowił kontempolwać w drodze powrotnej samotnie :wink: :wink: :wink:
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1881
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: Mar »

W drodze powrotnej probowalem dotrzymac mu kroku....ale....coz...nie do konca mi sie to udalo...
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Gero
BS Brother
BS Brother
Posty: 363
Rejestracja: czw, 22 kwie 2004, 10:05
Województwo: -

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: Gero »

<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|===================BLACK=GSXR1000K7
<----' http://evild.eu.org

:cry3:
nie dramatyzuj
pije tylko dwa razy
kiedy pada lub nie pada .
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: kolas »

EvilD pisze: Prosze, bardzo prosze, bo mnie szlag trafi i jeszcze wymienie GSX-R'a na jakies lepsze 4-ry kola...
A co nowy model wozka dziececego wypuscili ?? :mrgreen:
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
alex
Śmigający inaczej...
Posty: 135
Rejestracja: wt, 23 sty 2007, 10:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: alex »

:cry3:
nie dramatyzuj[/quote]

nie wiem czy dobrze rozumiem, ale wlasnie dzis przegladalem jeszcze raz zasady bractwa

- Odpisując na posta, nie cytuj go w całości a zostaw tylko to, co
niezbędne i do czego odnosi się Twój komentarz. Szczególnie naganne
jest cytowanie czyjegoś podpisu (sygnaturki).
teraz "nie Suzuki"
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: qgel »

alex pisze::cry3:
nie dramatyzuj
nie wiem czy dobrze rozumiem, ale wlasnie dzis przegladalem jeszcze raz zasady bractwa

- Odpisując na posta, nie cytuj go w całości a zostaw tylko to, co
niezbędne i do czego odnosi się Twój komentarz. Szczególnie naganne
jest cytowanie czyjegoś podpisu (sygnaturki).
w tym przypadku Alex nie było złej woli i nie przekroszono zasad, poza tym musisz brać pod uwagę, że niektórzy znają się dłużej (w tym przypadku x lat i wile litrów poszło) więc mogą sobie na więcej pozwolić, ale brawo za czujność - zrozumiałeś dobrze :D
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: figer »

Zreszta jest takie przyslowie - co wolno Wojewodzie... Jak dwoch adminow ze soba dyskutuje, to lepiej sie nie mundrkowac bo moze byc Ban-Express :nono:
ObrazekObrazek
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4283
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: Emil »

alex pisze:(...)
:jump: - to bylo piekne, wisisz mi czyszczenie monitora :mrgreen: , szkoda ze nie mozna zobaczyc miny Gero jak to przeczyta ;)
JarekNF pisze:he he he ostatnio EwilD był z nami nad Zegrzem, i chyba był jakoś zniesmaczony naszym tempem że postanowił kontempolwać w drodze powrotnej samotnie :wink: :wink: :wink:
nie rozumiem, jak latamy to nigdy nie slyszalem zeby narzekal :mrgreen: chociaz faktycznie, zeby skuterkiem dotrzymac tempa to benzynki idzie jak w Przeźmierowie a shiftlight mruga ciagle
normalnie chcialem napisac: "z WAMI? jakos nie chce mi sie w to wierzyc", ale faktycznie, "EvilD nie zap*la, Evild sie odstresowuje" :jump:

btw - moze, jak tylko beda znane terminy przyszlorocznych rund MMP, to opracowac jakis mozliwie szczegolowy kalendarz planowanych imprez, zeby mozna bylo sie od poczatku roku synchronizowac? wiem ze to trudne, ale nigdy nie probowalismy czegos takiego to mozna by sprawdzic

EvilD - nie rob scen tylko startuj np. w pucharze w przyszlym roku, starczy tego lezakowania bo te kosci Ci sie zupelnie zarosna; poza tym trzeba sie spieszyc poki nawierchnia w Poznaniu jeszcze do czegokolwiek sie nadaje, bo coraz marniej to wyglada, no i w przyszlym roku trzeba koniecznie sie w koncu w Brnie/Moście przejechac bo w tym roku znowu mi sie nie udalo :/

podsumowujac, moja propozycja do imprez przyszlorocznych: MMP w Brnie i Moście (ja bede decydowal po nastepnej rundzie, ale raczej w przyszlym roku tez jeszcze sie pobawie i /w miare mozliwosci/ cale MMP zalicze) plus oczywiscie jakis ciekawy turystyczny wypad w zgranej ekipie

ps. jutro jakis konkretny przelocik? bo nie wiem czy pelne kombi zakladac (tak, ostatnio w jeansach jezdze, przyznaje sie :beat: )?
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Re: Dramat tego sezonu.

Post autor: meyer2 »

EvilD pisze:...bo mnie szlag trafi i jeszcze wymienie GSX-R'a na jakies lepsze 4-ry kola...
Chcesz kupić dwa motocykle :?: :shock: :shock: :shock:

:mrgreen:
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
Zablokowany