sylwester 2007 - nowy rok 2008

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Garth

sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Garth »

czy juz cos wiadomo na temat imprezy sylwestrowej? rozmawialem z Marysiem przed ostatnim spotkaniem braci i wspominal cos, ze Rychu ma jakis pomysl. moze by tak cos razem zorganizowac. w koncu to az 4 dni sa. nie wiem czy Marys wspominal, ze podalem mu propozycje zorganizowania sylwestra u jego Ciotki w knajpie w wolowie lub srodzie slaskiej. bo niby czemu mielibysmy dac zarobic komus innemu, jak mozemy sypnac kasa komus bliskiemu z braci. ewentualnie moze by sie Bogdi cos wypowiedzial na temat sylwestra w kowalowej.

ogolnie mowiac zostalo raptem dwa miesiace i trzeba by cos zorganizowac. no chyba ze pomysl wspolnej imprezy upadl na ostatnim spotkaniu. :(

pozdrawiam z mokrego i zimnego walbrzycha
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Pushkin »

W sobotę w Kłodzku spotkałem się z Rychem. Do wtorku będzie wiadomo, jak z Sylwkiem w górach (jak się chętni zadeklarują). My z Agą w góry odpadamy, bo z kasą nie wyrobimy. Co do pomysłu zrobienia Sylwka lokalnie u nas, to proponowałbym Wołów (juyż nie dla tego, że bliżej:) bo to spokojniejsze miasto niż Środa Śląska, tyle, że co roku jest coś w Mecie i Caliscie (bo tak się knajpy nazywają) organizowane, więc nie wiem, jak z dostępnością lokalu. Po wtorku można będzie więcej ustalać.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Garth

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Garth »

jesli chodzi o mnie i o Agusie to w gory tez nas nie stac.

jesli zas chodzi o wolow to mialem na mysli podlaczenie sie pod impreze w ktorejs knajpce. zdaje sobie z tego sprawe, ze cos tam sie dzieje. jesli sa tam jakies noclegi dostepne (znaczy w wolowie) to ja z Agusia sie piszemy, oczywiscie jesli cena bedzie przystepna.
Dawidzie porozmawiaj z ciocia (ha ha ha) Marysia. zapytaj sie o cene za osobe i czy da rade zarezerwowac miejce dla naszej paczki. w sumie jakby co to nie bedzie nas duzo jakies 20 do 30 osob.

czekam na info
pozdrawiam
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Lord_Nicon »

Ja i Aneta również nie wybierzemy się w góry (i również z powodów fianansowych)... I jesteśmy za tą propozycją!!!!!... W razie czego również służymy pomocą w organizacji, takiej imprezy... FAKT że strasznie tam mamy daleko ale możemy się poświecić :D:D :angry_smile: ....

pozdrawiam...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1717
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Jacek »

Wiadomości o sylwestrze - potwierdzone.

Stronie Śląskie. Pokoje 2,3,4 osobowe.
Termin od soboty 29.12.2007 do środy 02.01.2008.
Koszt pobytu jednej osoby wraz zs śniadaniem oraz balem sylwestrowym 340 zł.

Osoby które potwierdziły.
Ja z cała firmą - 10 osób
Nikoś Z Magdą - 2 osoby
Neo z rodzinką (jeszcze sie zastanawia) - 4 osoby.
Rychu - 1 osoba

Zostało jeszcze kilka miejsc. Chętni powinni zgłaszać się telefonicznie do Rycha.

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Vais

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Vais »

A czy ktoś wybiera sie w góry tz. okolice Zakopanego ? w te dni Sylwestrowe
Szkuni

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Szkuni »

sorki :( z przyczyn finansowych nici z naszej obecności na imprezce sylwestrowej.
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Pushkin »

Tak więc po dzisiejszym spotkaniu na Bajzlu, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Sylwester będzie organizowany w Wołowie. Z obecnych ustaleń mogę powiedzieć, że nocleg będzie kosztował w okolicy 20 pln (internat szkolny) - jutro będę potwierdzał cenę. Lokal najprawdopodobniej będziemy mieli cały (chyba, że nas wyjątkowo mało będzie :) ). Do ustalenia pozostała jeszcze kwestia prowiantu i napojów - jak tylko będę wiedział więcej - napiszę. Wszystkie informację będę umieszczał w tym wątku. Jeśli macie pytania lub jesteście zainteresowani - piszcie PW (żeby niepotrzebnie nie zagracać wątku, bo już mało czasu zostało).

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Garth

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Garth »

a wiec ja wiem nieco wiecej. rozmawialem z wlascicielka lokalu. ustalilismy co nastepuje.

mamy dwie mozliwosci, tj. albo wynajmujemy tylko lokal za jakies 30-40 zl i jadlo i napitek przynosimy ze soba; nocowac mozemy na miejcu (w takim wypadku trzeba zabrac ze soba karimate badz materac i spiwor i dodatkowo 10 zl); pod nocleg bedzie nam udostepniona osobna sala.

druga mozliwosc przychodzimy na gotowe tzn. prowiantu nie zabieramy ze soba, ale kosztuje to odpowiednio wiecej.
jesli zas chodzi o uczestnictwo, to powinnismy uzbierac conajmniej 50 osob z wlasnej ekip, zeby lokal byl tylko dla nas. w przeciwnym razie wlascicielka (patrz> bliska krewna Marysia hi hi hi) najprawdopodobniej dokoptuje do nas swoich znajomkow aczkolwiek jak stwierdzila normalnych. czy to znaczy ze my nie jestesmy normalni? ha ha ha

co by nie mowic ja z Agusia sie na to piszemy i chyba pierwsza ewentualnosc najbardziej nam odpowiada z racji ze tanio.

czas na pelna odpowiedz mamy dokladnie tydzien. w poniedzialek mam zadzwonic do Ani i zdac jej ostateczna rewlacje z naszych postanowien.

moze zrobmy tak. zdeklarujmy sie do czwartku kto z braci sie na to pisze. podliczymy ilosc osob i jesli nam bedzie brakowalo, to przez weekend dozbieramy wsrod swoich znajomych. w kazdym badz razie w poniedzialek ostateczny termin na odpowiedzdo godziny 19. o 19.01 dzwonie do Ani z odpowiedzia.

bogdi nie musisz sie deklarowac, dla Ciebie miejsce bedzie nawet jesli malzowinka Twoja dostanie grafik dyzorow dopiero 28 grudnia.

serdecznie zapraszam.

szykuje sie przednia zabawa, o czym swiadcza przezyte razem wyjazdy i spotkania.

oczywiscie zapraszamy braci z innych rejonow, jesli jeszcze nie maja planpw sylwestrowych, a zechcieliby uraczyc nas swoja braterska obecnoscia.
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Pushkin »

No i wszystko już praktycznie wiadomo :)
Chętni - pisać na PW do mnie (i nie posądzać o dyktaturę czy szarogęszenie) - po prostu ja przygotowuję listę osób i już :angry_smile:
Pytania - jak najbardziej wskazane i też na priv. Chętni niech zadeklarują, jaką formę jedzenia preferują (czy samodzielnie przygotowane posiłki, czy też serwowane przez lokal) oraz noclegu. I to na tyle.
Mi pozostaje tylko serdecznie zaprosić na wspólne powitanie Nowego Roku.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: osama »

a jakie stroje obowiązują?? :peace:

co do jedzenia to preferujemy z Monią serwowane przez lokal, a z noclegiem jeszcze myślimy :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Pushkin »

Więc tak - na dzisiaj jestem umówiony z Anią - będę poznawał propozycję cateringu z Calisty, do tego można dorzucić coś od siebie (Garth robi gar bigosu, ja sałatkę grecką). Wszystko wskazuje na to, że na imprezce będzie "szwedzki stół" i oczywiście coś ciepłego. Jak tylko coś ustalę - dam znać.
osama pisze:a jakie stroje obowiązują?? :peace:(...)
Strój jak najbardziej dowolny - osobiście oscyluję między garniturem a bojówkami w barwach woodland :).

Przy wysyłaniu wiadomości koniecznie dopiszcie, jakim noclegiem jesteście zainteresowani


Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Pushkin »

No i już!

Koszt Sylwestra 80 pln od osoby (bez noclegu). W cenie:

- szampan do toastu
- flaszka (0,5 l) na osobę + karton soku
- szwedzki stół
- coś słodkiego
- kanapki
- koreczki
- przystawki z krakersów
- dwa rodzaje sałatek
- flaki
- gulaszowa

Lokal możemy okupować do 14:00 dnia następnego (01.01.2008) :)


Jeśli ktoś ma ochotę coś przynieść - nie ma najmniejszego problemu :)

Zapisy do mnie na PW (do poniedziałku).

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: Pushkin »

Na chwilę obecną mam na swojej liście 21 osób, kilka się zastanawia ewentualnie ustawia wszystko, żeby przyjechać. Niestety frekwencja z Bractwa jest nie najlepsza (z BS mamy zaledwie 5 osób - nie licząc plecaczków).

Wszyscy chętni pieniążki powinni wpłacić na konto Inteligo:

50102055581111106767500032

!!Do dnia 18.12.2007!!

Podając w tytule nicka i w nawiasie ilość osób oraz ewentualnie nocleg i (ilość): (np. "Pushkin (2) + nocleg (2)" )

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Re: sylwester 2007 - nowy rok 2008

Post autor: osama »

kaska poszła - 2 osoby ze Ślącka jadą na Sylwestra do braci się dobrze zabawić :peace:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
ODPOWIEDZ