obejrzenie Gsf600

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
karus

obejrzenie Gsf600

Post autor: karus »

Mam prośbę, może ma ktoś z Braci mazowieckiej czas podjechać obejrzeć moto?
czy warto? moim zdaniem cena normalna niezbyt atrakcyjna.

podaje linka

http://www.allegro.pl/item288796623_suz ... obry_.html
karus

Re: obejrzenie Gsf600

Post autor: karus »

Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Re: obejrzenie Gsf600

Post autor: Emil »

koles pisze w pierwszym zdaniu ze uszkodzone owiewki a w drugim ze 100% bezwypadkowy, jak dla mnie to znaczy automatycznie ze trzeba szukac dalej
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
aguj

Re: obejrzenie Gsf600

Post autor: aguj »

czy ja wiem ? że od razu szukać dalej ?
te uszkodzenia mogły powtać po "parkingówce",
czyli teoretycznie jest bezwypadkowy.
A tam chodziło o to, że sprawny w 100%
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Re: obejrzenie Gsf600

Post autor: Emil »

tak, w ogloszeniu jest "sprawny 100% pauza bezwypadkowy", ale jak dla mnie "bezwypadkowy" to stan zerojedynkowy, nieistotne, taka sugestia (troche mi sie wypisalo bo w sumie nie mieszkam daleko a zupelnie nie czuje sie na silach cos ogladac i podejmowac decyzje :lol: swoja droga ciekawe czy to ten koles co rodzicom /wlasnie w Okuniewie/ banditem wjechal w zderzak w zeszlym roku kladac go w momencie hamowania bo jak to zobaczylem opis to od razu mi sie skojarzylo :lol: )

karus forwardnij mi zdjecia jakies duze od tego kolesia to sie zastanowie czy w ogole jestem w stanie cos zobaczyc i ew. jakos moze za tydzien sie uda podskoczyc, ale zadnej odpowiedzialnosci nie ponosze za ew. niepotrzebny dojazd osobisty (tym bardziej ze nie bedzie sie raczej jak przejechac i bedzie trzeba z ogladania ocenic)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
karus

Re: obejrzenie Gsf600

Post autor: karus »

ale zadnej odpowiedzialnosci nie ponosze za ew. niepotrzebny dojazd osobisty
no to jest Emil oczywiste :wink:

własnie czekam na zdjęcia jak będe miał to podeśle

edit .Ten pierwszy nieaktualny
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Re: obejrzenie Gsf600

Post autor: meyer2 »

w tym drugi zastanawiające jest to, że jeśli 100% bezwypadkowy to dlaczego nie ma naklejek na tylnym zadupku. Rozumiem, że pierwszy właściciel stwierdził, że nie chce naklejek, ale na przedniej owiewce są. Niby to błahostka, ale ja w pierwszej kolejności na takie rzeczy patrzę przy takim opisie. Tak jeszcze dodatkowo do tego drugieco to co zaóważyłem:

- prawie nowy napęd przy 40 kkm? Wymieniany- w sumie najwyższa pora :P
- naklejki na przedniej owiewce poza tym nie są kompletne, tzn. zawsze były ze wsazaniem na pojemnośc bandziora (600 lub 1200)
- dziwne manetki- ja miałem takie przy rowerze :P, a ta prawa przy końcu wydaje się był "ułamana" (no chyba, że w bandice takie są)
- prawe przełączniki na kierownicy mają ułamany zaczep, przez co przełączniki mają teraz możliwość obracania się i latania na lewo i prawo (pomiędzy przełącznikami a uchwytem od zbiorniczka płynu hamulcowego widać kawałek czegoś czarnego na kierownicy, to właśnie pozostałość tego zaczepu, co może świadczyć o tym, że moto leżało na prawej stronie)

Ogólnie moto w miarę dobrze zrobione po glebie, ale warto to wiedzieć przed zakupem- może coś się jeszcze utarguje :)
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
karus

Re: obejrzenie Gsf600

Post autor: karus »

gościa w przyszłym tygodniu nie będzie a późiej ja nie bede miał czasu
a podobno ma klijentów więc dzięki Emil za dobre chęci. Jak sprzęt nie pójdze to póxniej bede miał czas sam zeby podjechać. temat zamknięty
Zablokowany