Nowy sezon

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
JarekNF

Nowy sezon

Post autor: JarekNF »

Rozpoczęty!!!!! zrobiłem dzisiaj ok 100km. Nawet na kawie w Szancie nad Zegrzem byłem :jump:
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Nowy sezon

Post autor: qgel »

Ho ho ! dobrze by było !
ja nie zdążyłem przed zachodem słońca, więc po zachodzie pojeździłem z 20 minut i rzeczywiście - czuć wiosnę w powietrzu :wink:
ale żeby nie kusić losu zbyt wcześnie, kupiłem bilet kwartalny na komunikację miejską - ważny do 10.04.2008.... :wink:
Ostatnio zmieniony pn, 14 sty 2008, 14:57 przez qgel, łącznie zmieniany 1 raz.
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4311
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: Nowy sezon

Post autor: Emil »

wez nie dobijaj, sobote i niedziele kombinowalem zeby chociaz pare minut dalo sie wyjechac aku podladowac, planowalem, patrzylem na przesychajacy asfalt, 5*C na termometrze i nic nie sie dalo finalnie nakrecic :cry3: :cry2: :cry3:
ja chce lato :cry:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
simak

Re: Nowy sezon

Post autor: simak »

Ja już w czwartek pośmigałem nawinąłem ze 40 km frajda niesamowita. w weekend byłem u znajomka na jednostce w odwiedzinach i mnie ominęło. Ale ma być jeszcze ładna pogoda i się pocieszam
WolfRaider
BS Brother
BS Brother
Posty: 465
Rejestracja: śr, 22 sie 2007, 19:49
Województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Nowy sezon

Post autor: WolfRaider »

A ja śmigałem w sobotę i niedzielę :D
Nowe wdzianka się sprawdziły.
A najlepsze jest to, że po tych optymistycznych dyskusjach o pogodzie, ściągnałem już Bandziorka do domu z miejsca zimowego garażowania :D

Tylko teraz ciągle martwię się, by kogoś za bardzo nie zainteresował :(
GS500E `93 - fajne było moto, ale już nie ma
GSF 1250SA K7
JarekNF

Re: Nowy sezon

Post autor: JarekNF »

Emil pisze:wez nie dobijaj, sobote i niedziele kombinowalem zeby chociaz pare minut dalo sie wyjechac aku podladowac, planowalem, patrzylem na przesychajacy asfalt, 5*C na termometrze i nic nie sie dalo finalnie nakrecic :cry3: :cry2: :cry3:
ja chce lato :cry:
Emil jak byś nie kombinował a miał chęci to byśmy polatali :jezyk:
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4311
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: Nowy sezon

Post autor: Emil »

przy takim syfie na ulicy jak cos bede latal to tylko w sloncu i max temp, czyli kolo 13, a niestery wtedy nie moglem
poddalem sie juz, aku poszlo pod prostownik :(
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Azael

Re: Nowy sezon

Post autor: Azael »

he he he :devil: ja se swojego tylko popyrgałem po parkingu podziemnym... bo nie zapalił... :cry3: trzeba chyba dobrać mu się do świec... :faja: oj... bo mnie nerwy puszczą :crime:
ODPOWIEDZ