Zna ktoś ten sprzęt?

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Zna ktoś ten sprzęt?

Post autor: Maszyna:) »

Jak w temacie poszukuję informacji na temat tego sprzętu:

http://www.allegro.pl/item308186579_suz ... _650s.html,

może ktoś zna moto albo właściciela i mógłby coś powiedzieć. Daleko to od mojego miejsca zamieszkania, a w zasadzie od miejsca zamieszkania kumpla (300 kilometrów :? ), który jest zainteresowany kupnem tego motocykla ale jechać taki kawał w ciemno to nie bardzo.

Jakby ktoś coś widział albo mógł pomóc w jakiś sposób w ocenie motocykla na miejscu będę wdzięczny.

Pozdrawiam
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Kacal

Re: Zna ktoś ten sprzęt?

Post autor: Kacal »

Cena dość atrakcyjna tylko dziwi mnie to ze motocykl ma trzy lata a niema nawet jednej fabrycznej naklejki nawet na baku i wydaje mi sie ze był cały lakierowany moze komuś sie to nie podobało ale przy tym wymieniony tłumik moze sie myle ale na pewno bym dokładnie oblukał :mrgreen:
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zna ktoś ten sprzęt?

Post autor: Maszyna:) »

Słuszne uwagi, ale z drugiej strony ja mam moto, które nie ma roku nawet i nie ma żadnej naklejki. Po prostu zdrapałem je bo mi nie pasowały 8)
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
GrudiLee

Re: Zna ktoś ten sprzęt?

Post autor: GrudiLee »

Jedna metoda do ci pewność. umów się na oględziny w ASO Suzuki, to kosztuje 100 zł a chłopaki prpofesjonalnym okiem obejrzą sprzęt.

Pozdrawim
GWIZDEK

Re: Zna ktoś ten sprzęt?

Post autor: GWIZDEK »

naklejki ze zbiornika raczej nie da się paznokciem zdrapać .... dlaczego ... bo zazwyczaj jest pod lakierem bezbarwnym

pozostałych także brak, przynajmniej z prawej strony .... w domyśle ... moto leżało na prawą stronę ..... i dlatego też pewnie niefabryczna puszka zamontowana

a i na kolektorze są zagniecenia ... widać...

tak więc ..... moim zdaniem ..... ja bym się nie fatygował nawet na oględziny

pozdr
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Zna ktoś ten sprzęt?

Post autor: Pushkin »

GrudiLee pisze:J(...)umów się na oględziny w ASO Suzuki, to kosztuje 100 zł a chłopaki prpofesjonalnym okiem obejrzą sprzęt(...)
Oko niewątpliwie bardziej profesjonalne niż moje, jednak swojemu bardziej ufam :)
GWIZDEK pisze:(...)naklejki ze zbiornika raczej nie da się paznokciem zdrapać .... dlaczego ... bo zazwyczaj jest pod lakierem bezbarwnym(...)
tak więc ..... moim zdaniem ..... ja bym się nie fatygował nawet na oględziny(...)
Co racja, to racja. Lakier fabryczny jest nie do wy.... hmmm zdarcia, bo jest kilkuwarstwowy i wszelkie szparunki są ukryte pod klarem. Ja jestem jednak zdania, iż nawet po mocnym zarysowaniu (nawet się zdarza, wyobraźcie sobie, klamrą od skóry :P ) niektórzy zmieniają lakier, więc IMHO maszynę (przyp. aut. :) ) można by obejrzeć. Tak więc Maszyna - jeśli nikt z Wrocka nie zgłosił chęci - daj mi znać na priv - w sobotę mamy się spotkać w Sielskiej, więc może kilka par oczu oprócz moich i Agi się załapie, a jak nie - podjadę sam z Agą.

Pozdr.
Pushkin

P.S. Twój nick kojarzy mi się z filmem bodajże "9mm" :)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
ODPOWIEDZ