SV 650 S 99-01

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

gruby

SV 650 S 99-01

Post autor: gruby »

witam :-)

chciałbym wejsc w posiadanie wymienionego w tytule moto...
jego bezbłedny dzwięk wydobywający sie z ukladu wydechowego spowodował iz bezgranicznie sie w nim zakochałem :P

z tego tez powodu, prosilbym uzytkownikow, oraz osoby mające doswiadczenie z tym sprzetem, o wypowiedzenie sie na temat tego moto, zarówno w sferze uzytkowania jak i co jest warte uwagi przy zakupie ...

jakie są minusy jakie plusy, jak wygląda jazda w dłuzszych dystansach, jakie są opinie "plecaczków"
sam nie jestem wielkich rozmiarów 176 cm a plecaczek jest mniejszy, czy to jakos wplynie na eksploatacje tego moto ...

jak wyglądają sprawy serwisowe ... ogólniak .. bardzo prosze ... z góry dziękuje ..

jak kształtują sie ceny tego modelu - bezwypadkowego, w stanie niewymagającym od razu remontu ... :)

pozdrawiam ..
shooya

Post autor: shooya »

Jak moge doradzic to w dziale Posiadacze Suzuki pewnie nie jedna osoba ma takiego sprzeta wiec odezwuj sie do nich.

Pozdrawiam

P.S. Latam SV1000S i jestem zachwycony.
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

a jeśli mowa o sv... to dlaczego w polsce nie można kupić takiego bez literki s???? (mowię o nowym sprzęcie) jakaś dziwna polityka suzuki...
Hugo

Post autor: Hugo »

Witam

Odwiedzając ostatnio Warszawę :wink: byłem w salonie suzuki i mogę się przyznać że zakochałem się w SV- ce :love:

Jeszcze troszkę i może :brwi: :moto:
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Witam
Jak z exploatacją sv-i 650 - koszty przeglądów części i spalanie itd.
Pozdrawiam
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Bardzo przyjemnie - w koncu co 2 garnki to nie 4 :)
Spalanie tak gdzies 5-6 l. na 100 km
ObrazekObrazek
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

O taka mała niespodzianka ... jak dla mnie :)

sv 400

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 4612180940
ODPOWIEDZ