maly slizg a praca na wolnych obrotach

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

kacperw

maly slizg a praca na wolnych obrotach

Post autor: kacperw »

mialem parkingowa wywrotke... i teraz wydaje mi sie ze motorek cos sie rozregulowal.... gorzej ciagnie... a na wolnych obrotach czasami gasnie... czasami wkreca sie na 3000 obr. czy to moze byc wina gaznika ze cos sie rozsynchronizowalo? Przy okazji zmienialem manetke sprzegla a przy tym musialem ssanie zdjac... czy to moze byc wina tego?
lukaszny

Post autor: lukaszny »

Takie zachowanie moze swiadczyc o tym, ze uleglo rozszczelnieniu polaczenie filtra z gaznikami. Zobacz czy wszystkie opaski zaciskowe siedza na swoim miejscu oraz czy zaden kolektor nie zlazl z nasadki gaznika.

Inna ewentualnosc to podczas mocnego przechylenia motocykla poderwalo caly syf zebrany na dnie komor plywakowych i przytkalo dysze gaznika.
kacperw

Post autor: kacperw »

dzieki... w ogole to mozliwe(odnosnei tego syfu) bo motor byl dopiero co kupiony przed wszelkimi regulacjami i byl lekko przytkany.. niemniej teraz nie ciagnie rowno na obrotach... dlugo sie czeka na efekt przyspieszeniaa i ten duzo slabszy pewnie sie cos rozregulowala +zapchalo... dzieki za odpowiedz
kukul

Post autor: kukul »

Ja przy czymś takim skończyłem na czyszczeniu gaźników - podczac wywrotki poderwał się syf ze zbiornika i dostał do gaźników - swoją droga brak filtra paliwa!! w każdym razie po czyszczeniu i synchronizacji gaźników wszystko wróciło do normy
kacperw

Post autor: kacperw »

u mnie tez wrocilo po gazniku... tylko zle mi wezyk zamocowali i zdechl jak wracalem do domu... a w ogole to go sprzedaje...:(.. niestety...
ODPOWIEDZ