Dzien dziecka w Helenowie

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
pator

Dzien dziecka w Helenowie

Post autor: pator »

Siostry i Braciszkowie :)

wszyscy smigamy na moto i czerpiemy z tego niezla frajde. Niestety nie wszyscy w naszym spoleczenstwie kiedykolwiek w zyciu beda miec okazje aby jezdzic na motocyklach nie mowiac juz o ich prowadzeniu, mam tu na mysli ludzi niepelnosprawnych. Od paru lat jezdze na coroczna impreze z okazji dnia dziecka zorganizowaną w Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów". Elementem tej imprezy jest przyjazd grupy motocyklistow na teren osrodka i krotkie przejazdzki po miejscowym parku z dzieciakami na siedzeniach pasazerow. Kiedy bylem tam pierwszy raz nie spodziewalem sie, ze taka wielka frajde sprawia tym malym ludzikom mozliwosc dotkniecia motocykla, zrobienia sobie na nim fotki czy przezycia krotkiej przejazdzki. Od tamtego czasu pomyslalem, ze niewspolmiernie malym kosztem z mojej strony jest poswiecenie kilku godzin aby na dluuugo namalowac usmiech na ustach i w pamieci ludzi pokrzywdzonych przez los i nature...

zatem zapraszam wszystkich na moto jutro, tj. 31.05.2008 do:

Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów"
ul. Hafciarska 80/86, 04-725 Warszawa
tel. (022) 812-10-18
strona i osrodka z mapka dojazdu:

http://www.helenow.pl/kontakt.php?SID=f ... 3a695755a3

zbiorka przed glowna bramą o godz. 13.00

telefon do mnie w razie jakby co... 509 157 197

Pozdr, Marcin
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Re: Dzien dziecka w Helenowie

Post autor: daab »

http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =20&t=9636
Jakiś czas temu zobowiązaliśmy się do czegoś i nie rozdrabniajmy się, tym bardziej że nie robimy przykrość sobie tylko dzieciom.
Było nas w Domu Dziecka 7 osób. 3 motocykle. :(
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
Zablokowany