SUZUKI MOTO SZKOŁA 13.07.2008

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

SUZUKI MOTO SZKOŁA 13.07.2008

Post autor: Broda »

zapraszam serdecznie

Suzuki Moto Szkoła w sezonie 2008

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kurs w Suzuki Moto Szkole.
Suzuki Moto Szkoła została zorganizowana w trosce o bezpieczeństwo posiadaczy motocykli Suzuki. W trakcie zajęć będą mogli Państwo doskonalić swoje umiejętności i poprawić technikę jazdy. A wszystko to w atrakcyjnej cenie 70zł.*

Zajęcia mają charakter jednodniowego szkolenia i odbywają się w soboty lub niedziele na terenie całego kraju, według następującego planu:

* 10:00-11:00 - część teoretyczna
* 11:00-14:00 - zajęcia praktyczne cz. 1
* 14:00-14:45 - lunch
* 14:45-18:00 - zajęcia praktyczne cz. 2
* 18:00-18:30 - kolacja połączona z dyskusją


Opis szkolenia:
Kurs pierwszego stopnia w SMS przeznaczony jest zarówno dla doświadczonych, jak i początkujący motocyklistów - jego przebieg dostosowywany jest za każdym razem do poziomu umiejętności uczestników. Instruktorzy uczą efektywnej i bezpiecznej jazdy poprzez praktyczne ćwiczenia, takie jak: pokonywanie zakrętów, manewrowanie, omijanie przeszkód i awaryjne hamowanie. Program skoncentrowany jest na jeździe szosowej, ale również użytkownicy enduro znajdą w nim wiele przydatnych elementów techniki jazdy. W czasie ponad ośmiogodzinnych zajęć przewidziany jest również krótki kurs udzielania pierwszej pomocy motocykliście.

Szkolenia odbywają się w grupach 8 osobowych, a zapisy według kolejności zgłoszeń prowadzą autoryzowani dealerzy Suzuki według następującego harmonogram


wszelkie info tylko telefonicznie, prosze o nie pisanie PW :)
Inglot i Krawczyk Motocykle - tel.: (0-58) 3 511 511
lub bezpośrednio do organizatorów Starnawski Jerzy 607-369-106

terminy:

* 13.07.2008 (NIEDZIELA)

miejsce szkolenia:

* ul.Wodnika 50, na terenie Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno Spożywczego "Renk" przy obwodnicy trójmiejskiej - zjazd Matarnia/Nowy Świat przy hipermarkecie Selgro
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SUZUKI MOTO SZKOŁA 13.07.2008

Post autor: luzik »

dzieki za przypomienie!
zapisany :)
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
Shinobi
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 728
Rejestracja: pn, 7 lip 2008, 18:37
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: MOTYCZ LEŚNY

Re: SUZUKI MOTO SZKOŁA 13.07.2008

Post autor: Shinobi »

Ja własnie dzisiaj zaliczyłem szkółkę w Gliwicach i jestem pod wrażeniem.Chłopaki wymęczyli nas(4 osoby).Każdy element był powtarzany aż do zaliczenia go in plus.Na tym kursie można nauczyć się przełamywania własnych barier psychicznych,można uwierzyć w to że,coś co było niemożliwe staje się możliwe.Oczywiście moja ocena jest subiektywna,jestem początkującym motonitą i szczerze polecam szkołę właśnie początkującym.
"Jest tylko_______między rozsądkiem a szaleństwem".
Intruder M800,to już historia.

Burak:606698321
ODPOWIEDZ