Spotkanie 15 X 2009

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Waldex
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1815
Rejestracja: sob, 8 gru 2007, 17:26
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymane Polubienia: 6

Re: Spotkanie 15 X 2009

Post autor: Waldex »

Waldex pisze:
PAULA pisze:my z sis będziemy i będzie też Carry zapomniałeś, że przyjeżdza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) więc mam nadzieje, że będziesz....
Postaram się być, ciekawe kto się kryje za tym "przyprawowym" nickiem... :mrgreen:
Warto było sie pojawić i dowiedzieć. Carry to czarna, ostra, miła, sympatyczna Wrocławianka. "Ładniej" się pożegnała, niż witała, więc polubiła BS chyba... :D Jeździ niestety na innej marce, ale na nastepne moto ma juz od wczoraj zasugerowaną SVkę. Było troche MiDu, więc "piskliwie" :mrgreen: . Za tydzień proszę o liczniejsze przybycie BSów, bo Qgel co miesiąc zrobi spotkania...
Ostatnio zmieniony pt, 16 paź 2009, 07:06 przez Waldex, łącznie zmieniany 1 raz.
Jedź i daj jechać innym!
czarny GS500E pojechał.....
czarna SV650N pojechała...
czarny mruczek Z750S pojechał...
czarny większy mruczek Z1000SX pojechał...
jest jeszcze większy, srebrny mruczek FJR1300 AE
PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1648
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie 15 X 2009

Post autor: PAULA »

Dzięki za przybycie, było super :) zreszta jak zawsze hahahaha

do domku wróciłam i jeszcze czułam zapach tych ciastek, :( ale następnym razem do Championa tam dopiero longi podają :mrgreen:
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Spotkanie 15 X 2009

Post autor: qgel »

było miło, bym powiedział sielanka, zwłaszcza po trzech, czterech bro :) klimat fajny w środku (drewno i moto) tylko wdychanie dymu może wpływać na spowolnienie piątkowe :|
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Rychu
BS Brother
BS Brother
Posty: 241
Rejestracja: śr, 20 cze 2007, 16:20
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jaszkowa Górna/ Kotlina Kłodzka
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Spotkanie 15 X 2009

Post autor: Rychu »

Wielkie dzięki za spotkanko, było bardzo miło.

Szczególne podziękowania dla GPS'a - qgel - za doprowadzenie mnie do celu. Nad jednym musisz jednak popracować. Te komunikaty głosowe w stylu: "Właśnie przejechaliśmy naszą stację. Będziemy musieli iść przez las 7 godzin" nie były pocieszające :lol:

Pozdrawiam
Rychu
SV 650 N '03


tel. 504 168 948
AB Rh+
ODPOWIEDZ