Instrukcja...

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Oki

Instrukcja...

Post autor: Oki »

Znacie jakas stronke albo moze ktos z was jest w posiadaniu instrukcji obsługi do Suzuki GSXR-600 (rocznik 1997 ale pewnei w kazdym jest praktycznie jednakowo :) ) pewnei nie tylko ja poszukuje i nie tylko do tego modelu a weilu pewnei by sie przydal ..... Google niestety nie przyniolsly rezultatu ( chyba ze taki cienki jestem w googlach :P )lol2 ) byłbym wdzieczny za pomoc pozdrawiam P.S. A poczytac o motorku nei zaszkodzi :)
Pit

Post autor: Pit »

OKI, poczytaj wczesniejsze posty :wink: ten temat jest juz dobrze i wieloktornie opisany! Na polsich stronach sprawdz Allegro lub Ebay, jak poslugujesz sie angielskim to swietny bedzie Haynes User Manual - wrzuc na google wraz z dopiskiem Suzuki GSXR600...

Ale, generalnie polecam lekture forum, tam prawie wszsytko bylo juz kiedys opisane.

Pozdrawiam,
Pit
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: AdamOSA »

Poszukaj takich plikow :

Suzuki_GSX-R600_'97-00_Service_Manual.zip 100Mb
Suzuki_GSX-R600K4_'04_Parts_Microfiche.zip 2,5 Mb

Jestem w ich posiadaniu , jezeli nie uda ci sie ich znalesc to daj znac .

AdamOSA
3city

Nie mam wolnego łącza zeby na stałe wystwić wszystkie materiały ktore mam na temat SUZUKI , mogę je udostepniać okazjonalnie . Może ktoś ma jakiś pomysł ? Jest tego ponad 5 Gb.
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
Dragon

Post autor: Dragon »

Hmm mam taki sam problem z instrukcją do mojej Suzi :( Instrukcje udało mi sie znaleźć lecz w języku angielskim a niestety nie władam biegle tym językiem :( Jeżeli ktos cos znajdzie prosił bym o kontakt.
POZDRAWIAM
Oki

Post autor: Oki »

Dzieki :) tego wlasnie nie mialem tej pelnej nazwy :) dzieki :)
Abe

Post autor: Abe »

szukajcie na emule!
zresztą ktoś kto chce serwisówke to piszcie do mnie bo mam to takich dostęp, ale są w języku najczęsciej angielskim.
Piszcie na moto-akcesoria@moto-akcesoria.pl
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ