Podnośnik hydrauliczny do Dzikusa i nie tylko.

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
mars770

Podnośnik hydrauliczny do Dzikusa i nie tylko.

Post autor: mars770 »

Witam serdecznie! Dawno się nie udzielałem na forum więc postanowiłem napisać o czymś ciekawym a mianowicie od niedawna stałem się posiadaczem bardzo przydatnego podnośnika hydraulicznego który okazuje się uniwersalny przy wszelkich pracach serwisowych mojego Dzikusa. Podnośnik dorwałem na "Alledrogo" za 299 zł. Nie będe podawał gdzie i od kogo bo powiecie ,że jakąś reklamę wnoszę na forum lub mam w tym interes :P .

Po ostatniej wizycie u mojego mechanika dowiedziałem się że przedni lać jest z roku 89* czyli tu mur berliński obalają a kawałek dalej mój laciek z fabryki wychodzi. Strach jechać i trzeba było działać ale bez podnośnika wymiana opony ni jak się nie uda więc oto w co zainwestowałem :

Dzikus jeszcze ma nogi :P
Obrazek
Dzikus bez kółek :
Obrazek
Sprawca całego zamieszanie czyli podnośniczek z allegro:
Obrazek

Muszę powiedzieć że bardzo przydatna maszyna do prawie każdych prac wykonywanych przy naszych maszynach , nadaje sie tez dla nieco wiekszych rumaków , a ja pisze bo jetstem bardzo zadowolony że wreszcie sam będę grzebał przy maszynie bez czyjeś łaski.

Komentarze mile widziane :) Mam nadziej ,że artykulik się przyda i pozdrawiam Braci!
Mars770.
Shinobi
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 728
Rejestracja: pn, 7 lip 2008, 18:37
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: MOTYCZ LEŚNY

Re: Podnośnik hydrauliczny do Dzikusa i nie tylko.

Post autor: Shinobi »

Fakt podnośnik bardzo praktyczny.Służy mi do przestawiania moto w garażu albowiem dzieli go z samochodem.Ja swój zakupiłem w Makro trzy lata temu za 218 zeta,w tym samym czasie był dostępny w necie za 450 zeta,więc radocha podwójna. :mrgreen:
"Jest tylko_______między rozsądkiem a szaleństwem".
Intruder M800,to już historia.

Burak:606698321
Sylwek76

Re: Podnośnik hydrauliczny do Dzikusa i nie tylko.

Post autor: Sylwek76 »

we Wrocławiu na motobazarze często stoi facet z tym...kupiłem rok temu za 240.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Podnośnik hydrauliczny do Dzikusa i nie tylko.

Post autor: osama »

ja kupiłem podobny w tesco za 140 zł i służy mi dzielnie przy grzebaniu w motorkach, zarówno moich jak i znajomych :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
ODPOWIEDZ