VII Warszawskie Spotkanie Wigilijne - Plac Teatralny

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1651
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

VII Warszawskie Spotkanie Wigilijne - Plac Teatralny

Post autor: PAULA »

Jeśli ktoś jeszcze nie ma planów na niedziele to poniżej info jak i gdzie można miło spędzić czas ;)

VII Warszawskie Spotkanie Wigilijne

Tradycyjne potrawy wigilijne: bigos, pierogi z kapustą i grzybami, karp smażony, upominki dla warszawiaków, słodycze i opłatek. Konkursy i zabawy dla najmłodszych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na te i wiele innych atrakcji w niedzielę, 19 grudnia br., w godz. 11.00 - 15.00 na plac Teatralny, na VII Warszawskie Spotkanie Wigilijne.

Polskie Bractwo Gutenberga pokaże jak czerpać papier. Artyści plastycy poprowadzą świąteczne warsztaty - uczestnicy własnoręcznie zrobią kartki świąteczne, choinki ze styropianu, stroiki, pomalują bombki. Na placu Teatralnym pojawią się także Św. Mikołaj i Śnieżynka, którzy przygotują dla dzieci konkursy, zabawy i prezenty. Będzie można również skorzystać z porad prawnych studentów UKSW, a dzięki Straży Miejskiej poznać zasady bezpieczeństwa. A wszystko to przy występach m.in. Akademii Niebiańskich Rytmów, Chóru Politechniki Warszawskiej, Zespołu Regau. Imprezę poprowadzi Mariusz Dorot.

W trakcie Spotkania o godz. 11.30 mieszkańcom złożą życzenia Prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prorektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego ksiądz Jan Przybyłowski oraz Kanclerz Bractwa Kawalerów Gutenberga Jacek Kuśmierczyk.

Organizator: Miasto Stołeczne Warszawa, partner: Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

Program VII Warszawskiego Spotkania Wigilijnego

11:00 – Akademia Niebiańskich Rytmów

11:30 – Chór Politechniki Warszawskiej

12:00 – Orkiestra z Chmielnej

12:30 – Zespół Regau

ok. 13.00 – składanie życzeń: Prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, prorektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego ksiądz prof. Jan Przybyłowski (poświęcenie opłatków, odczytanie fragmentu pisma świętego), Kanclerz Bractwa Kawalerów Gutenberga Jacek Kuśmierczyk

13:15 – koncert grupy „Oldboys” Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej

13:50 - Warszawski Chór Międzyuczelniany

14:15 - Finał – Warszawski Chór Międzyuczelniany, Akademia Niebiańskich Rytmów


http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new ... sw_2_b.jpg
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: VII Warszawskie Spotkanie Wigilijne - Plac Teatralny

Post autor: qgel »

Paula, a dlaczego akurat te wydarzenie polecasz a nie inne, które w tym samym czasie w Wawie się dzieją ?

tak z ciekawości pytam ;)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
boska
BS Brother
BS Brother
Posty: 494
Rejestracja: pt, 14 sie 2009, 08:11
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: VII Warszawskie Spotkanie Wigilijne - Plac Teatralny

Post autor: boska »

a jakie inne sie dzieja?!
mi sie to wydarzenie podoba. jakby co na 80% bede :mrgreen: polaczymy specer weekendowy z robieniem choinki ze styropianu (to opcja najbardziej mnie zainteresowala) :twisted:
była Sv 650s '00
jest XF 650 Freewind

tel. 791.655.771
PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1651
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: VII Warszawskie Spotkanie Wigilijne - Plac Teatralny

Post autor: PAULA »

Polecam to wydarzenie, ponieważ kiedy jeszcze pracowałam w Urzędzie m.st. Warszawy sama byłam organizatorem a aktualnie jestem uczestnikiem i co roku jak tylko moge jade i zawsze miło spędzam tam czas. Mozna różne nagrody wygrać, dostać, zjeśc i to wszystko za darmo :) a jednocześnie poczuć sie znów jak dziecko - fajna zabawa... to taka mała odskocznia od "szaleństwa" jakie ogarnia wszystkich przed Świętami :)
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: VII Warszawskie Spotkanie Wigilijne - Plac Teatralny

Post autor: qgel »

PAULA pisze:Polecam to wydarzenie, ponieważ kiedy jeszcze pracowałam w Urzędzie m.st. Warszawy sama byłam organizatorem a aktualnie jestem uczestnikiem i co roku jak tylko moge jade i zawsze miło spędzam tam czas. Mozna różne nagrody wygrać, dostać, zjeśc i to wszystko za darmo :) a jednocześnie poczuć sie znów jak dziecko - fajna zabawa... to taka mała odskocznia od "szaleństwa" jakie ogarnia wszystkich przed Świętami :)
no , teraz to rozumiem - zaproszenie nabrało ludzkich emocji :) jak będę w Wawie to wpadnę (zdzwonimy się jakoś w tłumie :))
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
ODPOWIEDZ