Czy 'Mazowsze' ma jakies plany w niedziele 12.03?

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Pit

Czy 'Mazowsze' ma jakies plany w niedziele 12.03?

Post autor: Pit »

Akurat bede w kraju i w niedziele chetnie poznalbym kilku mazowieckich motonitow :D Sobota niestety zajeta...

Pozdrawiam,
Pit
Malisz

Post autor: Malisz »

Plany by były jak by pogoda była :twisted: ..a tak to dupa blada :cry: ..ja będę siedział w domu patrzył w niebo i obserwował termometr :? ....a jak moja Suzi wróci już z reg. zaworów to cały dzień poświęcam jej...ostatnie poprawki przed wyjazdem z garażu..czyszczenie polerowanie smarowaniem, plastiki muszę pozakładać bo w chwili obecnej stoi naga :babe:
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Dokladnie - pogoda jest straszna i niebardzo da sie smigac... poza malymi wyskokami po kilka kilometrow po prostu nie ma jak. Dopiero od przyszlego weekendu pewnie da sie pojechac gdzies dalej, a bez mobilnosci ciezko o spotkania.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Pamietaj tez, ze jako smigajacy inaczej musialbys nam wszystkim stawiac - a pojemnosci co niektorzy maja solidne :roll:
ObrazekObrazek
Pit

Post autor: Pit »

Hmmm, w takim razie naciesze sie pobytem w mieszkaniu ktore tak rzadko widze, albo balwana ulepie w ogrodku :D Przylatujemy rowniez na Wielkanoc (na 10dni) wiec moze wtedy zalapie sie na jakies spotkanie...

Pit
Rybka

Post autor: Rybka »

Ale Wy chłopy nie gościnni jesteście :? kolega chce poznać ludzi a Wy odrazu o jeździe :shock: ...jakieś piwko czy na kawkę?

Widzę, że ta zima źle na wszystkich wpływa :twisted: .
Pit szkoda, że nie będziesz za tydzień myślę że wtedy większość by już wystawiła maszynki, ale z tego co zrozumiałam nie do końca chodzi o jazdę?
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

To moze inaczej - ja zawsze na spotkania chetny jestem, moto w garazu tez swoje plusy ma, np: mozna "zatankowac" do innego baku :). Wiec jak bedzie jakas propozycja, rozwaze ja pozytywnie.

Choc nie ukrywam ze wolalbym inaczej, posmigac przez kilkadziesiat km, spotkac sie gdzies pod parasolem, wypic bezalkoholowe... ale na to jeszcze bedzie trzeba poczekac.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Pit

Post autor: Pit »

Rybko :D jak sie slusznie domyslasz chodzilo mi o spotkanie bez maszynek bo do kraju 'przylatuje' wiec moja Inazuma zostaje w Londku Zdroj. Myslalem wiec o kilku pintach jak najbardziej alkoholowego... :D

Figer, jak widzisz nadal jestem 'smigajacy poprawnie' :D ale wspomniane wyzej piwo postawilbym bez przymusu :ok:

Pit
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

No widzialem - i juz jestem skolowany. To jednak suza zostaje z toba?
W niedziele niestety nie moge - zobacze sie z BS dopiero na srodowym spotkaniu.
Pozdrawiam
ObrazekObrazek
Pit

Post autor: Pit »

Figer,

Jestem szczesliwym posiadaczem 2 motorow :D naked-neoclassic Inazuma slusznej marki i 'litrowy' super-sport Y...ednoslad. Do czasu uzbierania srodkow na Hayke!

Pit
ODPOWIEDZ