spotkanie 9.08, nad Wisłą, na wysokości fontann g.18

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Karola
BS Brother
BS Brother
Posty: 1708
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 11:44
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: spotkania w sierpniu

Post autor: Karola »

jeszcze jest jedna knajpa "Cud nad Wisla" obok Instytutu Kopernika :) tam jest sporo miejsca, sa lezaki nawet :)
mozemy tam uderzyć

http://www.freestyle.pl/miejsca/cid,150 ... Wisla.html
608 601 340

"Nigdy nie można ustalić z pewnością, gdzie w kobiecie kończy się anioł, a gdzie zaczyna diabeł..."
"Jutro wcale Ci się nie należy, nie jest obiecane ani zagwarantowane!"
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4314
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: spotkania w sierpniu

Post autor: Emil »

Karola pisze:jeszcze jest jedna knajpa "Cud nad Wisla" obok Instytutu Kopernika :) tam jest sporo miejsca, sa lezaki nawet :)
mozemy tam uderzyć

http://www.freestyle.pl/miejsca/cid,150 ... Wisla.html
ehh, zawsze podaje sie u zrodel (albo jakas strona co ma chociaz szczegolowe info, adres albo cos)
http://cudnadwisla.com - to chyba toto, swoja droga org strona jest duzo ciekawsza, tylko nie moga sie zdecydowac czy robia knajpe czy miejsce wydarzen czy co, mogliby na stronie wrzucic info co z zapleczem itp, chyba nie ma tragedii http://www.gastronauci.pl/pl/14815-klub ... a-warszawa

wyglada niezle, tylko jak tam dojechac (ZTM) najlepiej? do BUWu i na piechote dalej czy jest jakos lepiej?
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Re: spotkania w sierpniu

Post autor: CyberScyzor »

tam jest ok, o ile nie bedzie padac oczywiscie :) Postaram sie byc.
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: spotkania w sierpniu

Post autor: qgel »

Emil pisze:wyglada niezle, tylko jak tam dojechac (ZTM) najlepiej? do BUWu i na piechote dalej czy jest jakos lepiej?
jakdojade.pl masz :twisted: tylko który przystanek najbliżej ? ja może rowerem przyjadę, bo diablo ciężko się potem pcha jak się napije :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
eNNka
BS Brother
BS Brother
Posty: 67
Rejestracja: sob, 8 paź 2005, 16:31
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: 3miasto/Warszawa

Re: spotkania w sierpniu

Post autor: eNNka »

qgel pisze:
jakdojade.pl masz :twisted: tylko który przystanek najbliżej ? ja może rowerem przyjadę, bo diablo ciężko się potem pcha jak się napije :)
Zawsze możesz wrócić metrem :)

Dzień widzę ustalony :) Godzina 18:00??
Suzuki GSR 600
PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1651
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: spotkanie 9 sierpnia nad Wisłą

Post autor: PAULA »

fajne miejsce jest jeszcze nad Wisłą dokładnie jak fontanny na tej wysokości, knajpy, dużo miejsca i długie ławy ze stolikami i tam się pomieścimy na 100%, nie jest bardzo głośno i można pogadać i dojazd też jest dobry ;) możemy tam iść
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1651
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: spotkanie 9 sierpnia nad Wisłą

Post autor: PAULA »

mam prośbę dajcie znać wcześniej, że będziecie na spotkaniu to zabiorę wówczas koszulki dla osób, które ich jeszcze nie odebrały ;)
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
Karola
BS Brother
BS Brother
Posty: 1708
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 11:44
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: spotkanie 9 sierpnia nad Wisłą

Post autor: Karola »

popieram sis :)
spotkajmy się w kanjpie między mostem Gdańskim a mostem śląsko dąbrowski :) (to nie sa barki!!!)
mozna dojechac do starówki i przejśc sobie spacerkiem w dół
608 601 340

"Nigdy nie można ustalić z pewnością, gdzie w kobiecie kończy się anioł, a gdzie zaczyna diabeł..."
"Jutro wcale Ci się nie należy, nie jest obiecane ani zagwarantowane!"
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: spotkanie 9 sierpnia nad Wisłą

Post autor: Jos. »

Fajna opcja z tą Wisłą :)

Cud nad Wisłą - przyjemny. Część z Was była kiedyś tam na koncercie moich chłopaków. Jeżeli się nie spodoba - zawsze można po studencku na schodach przysiąść nad Wisłą. Tylko trzeba sprawdzić co z koncertami, bo w czwartki są tam płatne koncerty.

Barka - nowe miejsce - między Centrum Kopernika a Mostem Świętokrzystkim. Plus - fajny klimat i można leżeć na leżakach. Do tego w czwartki zazwyczaj są darmowe koncerty alternatywnych wykonawców (np. Ścianka grała kilka tygodni temu). Minus - jak nie ma miejsca, ląduje się na schodach ;)

Solec 44 - miejsca na zewnątrz są. Można zarezerwować dwa, trzy stoliki. Do tego oryginalna kuchnia, ciekawe piwa, własnej roboty lemoniady, planszówki i fajny klimat. Minus - nie jest nad samą Wisłą ;) Ale zawsze tam zabieram znajomych, jak nie byli, bo miejsca samo w sobie jest warte uwagi.

Ja się dostosuję - wszystkie te miejsca polecam.
Co do miejsc bliżej Zamku - nigdy tam nie byłam. Z chęcią obczaję.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Re: spotkania w sierpniu

Post autor: CyberScyzor »

eNNka pisze:
qgel pisze:
jakdojade.pl masz :twisted: tylko który przystanek najbliżej ? ja może rowerem przyjadę, bo diablo ciężko się potem pcha jak się napije :)
Zawsze możesz wrócić metrem :)
Już widzę tę scenę.

Noc, pusty peron metra. Ostatni skład wraca do zajezdni, z uprzejmości zabiera spóźnionych pasażerów. Zdzisek motorniczy zapala papierosa, już może, już właściwie jest po służbie. Zmęczony całym dniem pracy, nie zwraca uwagi na nieduży cień za jego plecami. To błąd. Duży błąd. Drzwi do jego kanciapki wylatują z hukiem, słyszalnym nawet przy pracujących silnikach. Zdzisek przerażony odwraca się gwałtownie, szuka wzrokiem twarzy napastnika na wysokości gdzie powinna być głowa, nic nie zauważa. Otwiera usta, zastanawiając się czy w metrze zaczęło straszyć. Przypomniał sobie ostatnie "Nie z tej ziemi" i artykuł o niewidzialnych kosmitach gwałcących analnie, nieletnich w kościołach, choć może to jednak nie było o kosmitach?
- To jest porwanie zawieziesz mnie do domu!
Zachrypiał przepity głos gdzieś z wysokości pasa przeciętnego mężczyzny. Zdzisek zorientował się, ze napastnik jest widzialny, tylko w pierwszym ludzkim odruchu przerażenia szukał zbyt wysoko.
- Ale po co to całe zamieszanie, przecież to jest metro. Ja bardzo chętnie, to moja praca.
- Zawieziesz mnie do Otwocka...
niedopałek papierosa wypadł z ust przerażonego Zdziska motorniczego... Warszawa to jednak dzikie miasto...
Ostatnio zmieniony pn, 6 sie 2012, 13:15 przez CyberScyzor, łącznie zmieniany 1 raz.
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6337
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: spotkanie 9 sierpnia nad Wisłą

Post autor: Lechul »

"Jaki kraj/miasto tacy porywacze"
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Hube

Re: spotkania w sierpniu

Post autor: Hube »

- To jest porwanie zawieziesz mnie do domu!
Zachrypiał przepity głos gdzieś z wysokości pasa przeciętnego mężczyzny. Zdzisek zorientował się, ze napastnik jest widzialny, tylko w pierwszym ludzkim odruchu przerażenia szukał zbyt wysoko.
- Ale po co to całe zamieszanie, przecież to jest metro. Ja bardzo chętnie, to moja praca.
- Zawieziesz mnie do Otwocka...

Scyzor, po prostu rozwaliles mnie na lopatki. Ekran zapluty, papiery zaplakane :) To sie nie dzieje, albo ja mam niezwykla umiejetnosc wizualizacji takich opowiesci. Gratuluje stary...
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6448
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Re: spotkanie 9 sierpnia nad Wisłą

Post autor: KROPEK »

Nie no leże na cycach i rycze, ten dzień upłynie w nadzieii na podrzucenie metrem gdzie dusza zapragnie, bo jakby czasem pan od metra mógłby skręcić na Bydzie po drodze oczywiście :mrgreen: to też bym na browca wpadł :twisted:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ERIC
Moderator
Moderator
Posty: 2201
Rejestracja: pn, 2 lip 2007, 17:47
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Cannock UK

Re: spotkania w sierpniu

Post autor: ERIC »

CyberScyzor pisze:.

Noc, pusty peron metra...
Scyzor jesteś mi winien sprzątanie biurka i mycie zaplutego kawą monitora :angry_smile: :angry_smile:
GSX R 600==> Hayabusa K7 ==> 2 letni brak :moto: teraz K1600GTL L3
email i.wojtakowskimałpabtinternet.com
kom.+447588750375
Obrazek Nowe hobby
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: spotkanie 9 sierpnia nad Wisłą

Post autor: qgel »

nawet ja się uśmiałem :) dobre :) niestety Otwock w moim życiu na razie przechodzi do historii ;)

PS.
dawno temu, jak obudziłem się na zajezdni to była podobna akcja (najpierw pytałem tramwajarza a potem straż miejską i policję, i niestety nikomu nie było po drodze :))
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
ODPOWIEDZ