Sobota 18.03...

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

:zakaz: PILES NIE JEDZ MOZESZ ROZLAC ALKOHOL :zakaz:
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Rybka

Post autor: Rybka »

Myślę, że ta dyskusja zeszła na zły tor :? każdy odpowiada za siebie, a tu temat był sobotniego wypadu.

Więc chyba czekamy do soboty i zobaczymy czy pogoda się polepszy czy nie i myślę, że wtedy podejmie się decyzje. Ja i tak od Was uzależniona :lol:
Malisz

Post autor: Malisz »

Dokładnie....
To może ustalmy tak.....jeśli będzie pogoda.(tzn. śnieg nie będzie padał) bo tempatura ma być w miarę (+2) to spotkajmy się u Roztwora w kawiarni ok 13-13:30....później poleci się do Rybki wyprowadzić SV-kę...a dalej coś wymyślimy..Czy wszystkim pasi taki uklad????
PS>Ja wczoraj pośmigałem i stwierdzam...katamaraniarze wogóle nie widzą motocykli.....wczoraj starszy pan "w kapeluszu" Lanosem" zajechał mi drogę..no krrwa pół metra brakowało i było by po Suzi..ja pewnie też bym kolorowo nie wyglądał....
Brzcia i Siostry ostrożnie śmigajcie..uważajcie..byśmy mogli się spotykać w komplecie..
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Ja mysle, zebye jednak nie ustalac, bo non-stop bedzie snieg i deszcz. Nie mowie, ze od razu trzeba zamiatac kolanem po drodze, ale to zadna frajda smigac w taka pogode. Niestety, trzeba bedzie poczekac do nastepnego weekendu. No, chyba ze ustawimy sie na browar teraz po prostu.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

U Rostwora nie ma browara - moze bys kawa lub herbata :lol: a do tego ciastko z czyms od cukiernika 8)
ObrazekObrazek
Malisz

Post autor: Malisz »

W każdym bądź razie jak nie będzie padał śnieg czy deszcz..jestem na moto..jeśli zaś zacznie pruszyć\padać to niestety mnie nie będzie ..nie będę miał jak dojechać.
W prognozie na onecie jest że ma być +4 bez opadów..oby się sprawdziło.
Dual

Post autor: Dual »

A ja niestety mam fachowca na chacie nowej i ni emoge pojezdzic bo musze latac jak gupi. Musze jechac kuchnie zalatwic.
Ale dostalem sesemesa ze jutro jest "Tobienie Burej Suki Marzanny" jak co roku w Kampinosie. Szkoda ze u mnie lód i Busa nie wyjedzie na droge niestety. W zeszłym roku udało mi sie byc na topieniu.
Moze tam sie wybierzecie!
Tak czy siak jakbyscie cos ustalili o jakiejs godzince to dajcie znac moze bede katamaranem w wawie akurat to bym Wasze pyszczaki zobaczył.

Pozdrawiam
Dual :twisted:
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

No zobaczymy co i jak... zrobie rekonesans okolo 11.00 idac na zakupy i jesli pogoda bedzie wrozyla na dobre, to migiem sie ustawimy. Zeby to ulatwic, to moze chetni podrzuca mi swoje telefony na PW, co? Podzwonie wtedy i zbierzemy sie szybciej niz przez forum.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Rybka

Post autor: Rybka »

nio to co lamuski wystawiacie maszynki :twisted: :wink: ...

O 13.30 w 2oo jesteśmy umówieni :D , jesli ktos jest chetny smigac.
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

No nie wiem.... nikt nie napisal, wiec chetnych malo. W taka pogode sie nie dziwie, ani jednego metra szesciennego asfaltu suchego. Szkoda mi troche skorzanego kombi, wiec i ja spasuje... temperatura ok, ale niech i woda ustapi troche, to juz sie smigac da. Teraz jeszcze trzeba czekac.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
jaca

Post autor: jaca »

jest godzina 14.40......pewnie latacie, ja niestety nie nadawałem się na moto , ponieważ się trochę "nasączyłem" wczoraj i jak to się mówi: jeszcze mam problemy z orientacją.... :wink: no cóż, zazdroszcze wam i mam nadzieję, że kolejnego śmiganka już nie opuszczę....

pozdro,

jaca

p.s. własnie dzwonił do mnie Quake i posłuchałem sobie przez telefon jak chodzi akrapovic na gixie.......miło :lol: więc już powoli wszyscy czynią przygotowanka do sezonu......zimo won na Alaskę :D
Rybka

Post autor: Rybka »

brrr ale zmarzłam w drodze powrotnej :shock: .
Szkoda, że nadal nie na swoim :cry: , rzeczywiście za mokro jest na drodze.
Boshe kiedy się doczekamy tej wiosny? Nawet topienie burej suki nic nie pomogło.

Za tydzień w sobotę ma być 9 stopni ale co z tego jak ma deszcz padać :?
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

Rybka, nie kracz;P
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Rybka

Post autor: Rybka »

To chyba przez to ze straciłam nadzieje :? że się ociepli.

Nio teraz patrzyłam na prognozę i ma być 9 stopni i słonecznie bez deszczu w piątek :D oby to było prawda....więc może, może wreszcie normalnie pośmigamy :peace:
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Do tego czasu mysle, ze bede mial moto na chodzie :D bo dzisiaj rano snieg padal i mimo, ze sie ubralem na motor (16 warstw) to jednak zawiozlem do mechaniora na przyczepie.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ