Promocja Mazowsza

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1648
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Promocja Mazowsza

Post autor: PAULA »

Nie wiem czy widzieliście jak nasze Województwo Mazowieckie jest promowane. Uważam, że pomysł jest dobry i piosenka to niezły pomysł ;) poniżej link aby zobaczyć teledysk.

http://www.mazovia.pl/unia-europejska/r ... owsze.html

Mam pytanie czy słyszeliście tą piosenkę? co myślicie o niej?

Pomimo, iż już od jakiegos czasu piosenka promuje Mazowsze, ja dopiero dziś o niej usłyszałam. Uważam, ze pomysł udany, ale za mało reklamowany. Powinien być puszczamy w regionalnych radiach, zamieszczony na głównej stronie Urzędu Marszałkowskiego i stronach powiatów żeby większe grono mieszkańców mogło zobaczyć jakie gwiazdy pomagają promować Mazowsze. ;)
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: Promocja Mazowsza

Post autor: adu »

Stare, ale cały czas aktualne :) Też uważam, że było to za mało promowane, bo sama też dość późno się do tego dokopałam, a i kogo pytałam, to nikt nic nie wiedział o tego typu projekcie promowania naszego regionu.
Mi się bardzo ten kawałek podobał i nadal podoba :) Tymbardziej, że bardzo lubię Kayah i Kubę Badacha
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Karola
BS Brother
BS Brother
Posty: 1708
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 11:44
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Promocja Mazowsza

Post autor: Karola »

Dokładnie takie gwiazdy promują nasz region a tu ani widu ani słychu o tej kampaniiiiiiiiiiiiiiiii

Piosenka fajna miło się słucha :D
608 601 340

"Nigdy nie można ustalić z pewnością, gdzie w kobiecie kończy się anioł, a gdzie zaczyna diabeł..."
"Jutro wcale Ci się nie należy, nie jest obiecane ani zagwarantowane!"
Roland
BS Brother
BS Brother
Posty: 1210
Rejestracja: pt, 17 paź 2008, 08:56
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Augustów

Re: Promocja Mazowsza

Post autor: Roland »

To jest o Augustowie !!!!!!!!!!! Naszego miasta nie stać było na nagranie clipu video i warszawiacy gwizdnęli nam go zmieniając tylko słowa ,, zabiorę Cię nad Netty brzeg " na ,, zabiorę Cię nad Wisły brzeg " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dla każdego dziadka na stare latka
najlepsze są wnuki i
Volusia Suzuki M800; teraz Suzuki Intruder VLR 1800 C1800R
Augustów pozdrawia
502 536 214
ŻYJ TAK , ABY KAŻDY CHCIAŁ SIĘ Z TOBĄ WÓDKI NAPIĆ
ODPOWIEDZ