Sobota 25.03.

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

W wilanowie też dzisiaj byłem:) ale samemu jakoś poza wawę nie chciało mi się latać, więc od huty do wilanowa, aż spotkałem innych, z którymi pośmigałem sobie troszeczkę.
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Rybka

Post autor: Rybka »

Wszystko fajnie ale mam jedno zdjęcie i do tego zmieniła mi się rozdzielczość zdjęć i jest super małe :? :cry: . Mam nadzieje, że Antoni wrzuci foty.
A to ta jedyna :(
Obrazek

Dopiero co dotarłam do domu :D . Dzięki za jazdę naprawdę było super. Tyle motocyklistów na drodze :shock: i te powietrze wiosenne :D miodzio !!

Potem z jacą szukaliśmy myjki ale były takie tłumy więc stwierdziliśmy, że darujemy sobie :? .

Za tydzień proponuje dalszy wypad 8). Jutro niestety nie da rady bo ma padać deszcz :evil: .
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4277
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

moze z raz w niedziele? ja tez bym sobie polatal a tak to konczac robote o 16 ciezko sie wybrac

btw mimo obiektywnych wskaznikow odradzajacych jazde (1-2*C) moje subiektywne wskazniki chcialy jezdzic :twisted:
walka byla ciezka ale wynik w sumie przesadzony i musze powiedziec, ze w koncu udalo mi sie kogos zobaczyc na trasie! czyli jest wiecej wariatow latajacych ponizej logicznej bariery 5-10*C a nie tylko moi znajomi :P
od razu poczulem sie lepiej - czyli nie jest ze mna jeszcze tak zle
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Dzisiaj widzialem ze 3 ekipy i kilku solistow - z czego jeden fiu.. na DUC.. ktory nawet nie raczyl odmachnac :evil:
ObrazekObrazek
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Nie pekaj Figer, ledwo straciles go z wzroku a juz pewnie zatarl mu sie silnik :D

hehehe, wloszczyzna...
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

EvilD pisze:Nie pekaj Figer, ledwo straciles go z wzroku a juz pewnie zatarl mu sie silnik :D

hehehe, wloszczyzna...
:jumpie: :jezyk:
ObrazekObrazek
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

A apropos wydechow - slyszales na smiganku SV'ke Rybki oddychajaca przez puste puszki? Jak wrazenia?? Kupujesz Leo Vince'a???
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Dzwiek jest full wypas - na prawde pieknie gada. Sa nawet warunki do zakupow, bo dostalem podwyzke, ale musze kupic ciuchy na motocykl, bo zycie jest wazniejsze. Tak wiec ide w sobote na bajzel na wyscigi popatrzec na ciuchy Hein Gericke - i chce kupic zestaw kurtka i gacie mieszczac sie w 700, bo zadnego innego sensownego kombi chyba za te pieniadze nie kupie :(
Na tlumik, to juz sie chyba nie zdecyduje w tym sezonie, bo prócz benzyny to jeszcze sobie tez musze czasem cos kupic do jedzenia :roll:

Zreszta nie do konca jeszcze ogarniam motocykl, wiec moze bezpieczniej bedzie poczekac do przyszlego sezonu :wink:
ObrazekObrazek
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Witam może w przyszly week dędę miał na miejscu moto to gdzieś smigniemy!! Zaczynam odlicznie :jump:
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Hi , w sobote bylo naprawde milo :-)
dzis tez posmigalem :lol: huuuraaaa, niech zyje wiosna.
fotki pchne mailem w poniedzialek, w pracy mam szybsze lacze, w domu poki co musi wystarczyc modem :-(
Do zobaczenia
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
Malisz

Post autor: Malisz »

A ja znów musiałem odpaść.....W piątek mechanik powiedzial że już jest Motor gotowy...w sobotę o 11:30 ..telefon....patrzę na wyświetlacz telefonu..OoOo...."Mechanik Suzi"...i informacja że wszystko gra ale nie krę ci się powyżej 6 tyś......Nawet nie wyobrażacie sobie jak się wkurzyłem....Cały dzień chodziłem roztrzęsiony..ale kumpel podjechał swoją Kaw****ki zx7R..i mnie przewiózł z prędkością naddzwiękową..po obwodnicy Radzymina pod Warszawą...było pięknie..ahh..kiedy wkońcu ujżę swoją Zuzię.....
ODPOWIEDZ