awaria za awaria

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Abe

awaria za awaria

Post autor: Abe »

tak czytam sobie forum i zastanawiam się: jezeli chłopaki pozimie odpalaja sprzety i mają awarie to az się boje odpalić swojego. Pójde do garazu, prekrece kluczyk, a moto pozipie i koniec.
Najgorsze jest to, ze chciałem sobie przeprowadzić regulacje zaworów i nie byłoby ciekawie jakbym cos rozwalił...

A tak propos... czy ktoś moze wie czy w GS500 mozna wyregulować zawory bez zorpinania łancuszka?
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Mnie sie wydaje, ze takie regulacje to przeprowadza sie TYLKO bez rozpinania lancuszka rozrzadu.
ObrazekObrazek
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Zdecydowanie polecam serwis !! !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

TYLKO bez rozpinania lancuszka rozrzadu.
jasne ze tak

W giesie regululuje się płytkami . odpuść sobie Abe bo jeszcze namieszasz , albo znajdz kogos kto Ci to dokladnie pokaze.
Abe

Post autor: Abe »

jezeli nie trzeba rozpinac lancuszta to nie wiem co moznaby tam sknocic... no chyba ze ktos ambitny jest :P...
zobaczymy, wiem ze duzo ryzykuje, ale co tam, najwyzej wsadze moto na przyczepke i zawioze do warsztatu - trza sie rozwijac
:wink:
karus

Post autor: karus »

tak trzymaj :spoko:
a jak bedziesz robił to cyknij fotki bedzie dla potomnych (dla mnie :lol: )
też sie przymierzam do tego zabiegu
a kupiłeś już płytki??
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

Abe pisze:jezeli nie trzeba rozpinac lancuszta to nie wiem co moznaby tam sknocic... no chyba ze ktos ambitny jest
jak sknocisz bedziesz wiedzial
czesto przy ponownym zakladaniu walkow rozrzadu ludzie krzywia zawory bo zapominaja odpowiednio je ustawic przed dokreceniem.
powodzenia
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
ODPOWIEDZ