No to ładnie,..jestem załamany!!!

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Malisz

No to ładnie,..jestem załamany!!!

Post autor: Malisz »

Cześć Wszystkim....tak jak w temacie..wczoraj się załamałem.....W zeszłym tygodniu odebrałem Suczkę z regulacji zaworów..Rogal na twarzy pojawił się w sobotę bo troszkę pośmigałem..w niedzielę odpaliłem ją wsiadłem z zamiarem jakiegoś dalszego wypadu ..przejechałem ze 100 m i...baaaaaaaaa...sprzęt stracił moc..i tylko 2 cylinderki sprawnie działały...jakoś dotoczyłem się do garażu..rozebrałem wszystko..i nic nie znalazłem..przy okazji zobaczyłem że Zuzia poci się lekko pod śrubami od pokrywy zaworów...Chwilę postałem..i pomyślałem...co tam..zaprowadzę do warsztatu..zrobią te pocenie i sprawdzą czemu silnik grymasi....zaprowadziłem w poniedziałek...szybka diagnioza...trójnik rozdzielający wachę na gaźniki się zje**ł..koszt ok. 30 PLN dobra to w środę odbiorę sprzęta...dzwonie wczoraj ....i co..okazało się że nie tylko trójnik...nie wiem(mechanicy też jeszcze nie) co ale gaźniki dziś wyjmują...I coś czuję że prędko Zuzią nie pośmigam... :cry: :cry: :cry:
Znowu pewnie parę stówek pęknie...
Przez chorobę Zuzi samemu nic mi sie nie chce...straciłem apertyt..nie chce mi się jeździć do pracy( która mimo wszystko sprawia mi jakąś przyjemność)
Nie chce mi się spotykac ze znajomymi....
Czekam tylko na umówioną godzinę by zadzwonić do serwisu i poznać odpowiedzi na pytania się: Dlaczego?? Co się stało?? i Ile mnie to będzie kosztować?? :x
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Malisz, bo Suzi jeszcze zimno i się schowała, ale jak już poczuje słońce (np. dzisiaj nieźle grzeje już) - to zaraz złapie ochotę na jazdę !!

pozdrawiam
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Malisz

Post autor: Malisz »

Ja mam nadzieję...bo ja bez jazdy na niej to jak człowiek bez wody....
Kurczę żyć nie mogę jak jej nie mam pod ręką w garażu...
I jeszcze jak patrzę za okno..i widzę jaka jest pogoda.....krew mnie zalewa...
dominGeS

Post autor: dominGeS »

nic nie dygaj Malisz!Nim sie obejrzysz suczka bedzie sprawna,a i do przyzwoitej temperatury na jazde moto jeszcze z m-c czasu.
p.s myśl pozytywnie
Malisz

Post autor: Malisz »

Suczka już sprawna :D :D :D ....dziś odbieram z warsztatu......coś z gaźnikami istotnie się posrało....jakiś syf się wdał...ale dobre czyszczenie i ponowne synchro..+ pare pierdół..i moto gada jak złoto......
Jutro ma być 9 stopni..więc sobie pośmigam!!!!! :D :D :D
Malisz

Post autor: Malisz »

TAKI C**J :evil: ....Motoru jeszcze nie odebrałem..a co lepsze warsztat czeka na części ( zestawy naprawcze gaźników) zamówione w LARSSON-nie...Czas oczekiwania do 2-ch tygodni :evil: ..także najwcześniej wyjadę za 15 16 dni...KUR**CA MNIE STRZELA... :evil: :evil: :evil:
Mam dosyć tego wiecznego czekania...mam nadzieję że na otwarcie sezonu wyjadę!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

ao co KUR#A ja mam powiedziec ... loncze sie w bolu stary....
Malisz

Post autor: Malisz »

Boczu a co się z Twoim sprzętem stało?? Bo nie w temacie jestem
Szlif?
Ukradli?....twu twu twu..odpukać
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

szzzzzlifffff , w lewa strona auto , prawa po asfalcie ... :evil:
Malisz

Post autor: Malisz »

A faktycznie coś na forum było...teraz dopiero zajarzylem...współczuję....
Ja z dnia na dzień dowiaduję się o kolejnych kosztach związanych z moją Zuzią..krew mnie powoli zaczyna zalewać...W sumie w garażu stoi jeszcze jeden sprzęt innej marki na K....ale bydle jeszcze nie wyszykowane...i w porównaniu z moją Zuzią nie wygodne strasznie......NIe wsiadam na to...wyszykuje i sprzedaje w cholerę...
Tylko Suzuki...!!!!nawet jeśli mam 2 tyg. czekać..
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Też tak miałem z poprzednim , oddajesz zrobic jakas pierdołe a tu wyjezdza ci lista 1000 żeczy do zrobienia .. a PLNy lecą. :evil:
Malisz

Post autor: Malisz »

Dokładnie...u mnie zaczeło sie na jakimś zasranym trójniku za 25 zł....a w tej chwili rachunek już jest na 6 stów...i mam nadzieję żę nie wzrośnie.............
Ale jest jeden plus całej operacji....Generalnie to w motorze wymienione zostało wszystko co mogło by sie zj***ć podczas sezonu...Jak mi coś się przed jesienią zepsuje ...to się nieziemsko wk**wię
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Czat

Post autor: daab »

Panowie to nie czat. Proszę o korzystanie z komunikatrów. :twisted:
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
ODPOWIEDZ