Motoszkoła Suzuki na Śląsku

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3074
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 15

Post autor: osama »

kiedy w poznaniu jest to nie wiem, zadzwoń sobie do Suzuki Polska (22)3294104 i tam ci udziela wszystkich informacji :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1118
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Desmont »

jutro pognam do bielska na zimne dmuchac...
mam dlugi urlop i nie ma lepszego odpoczynku niz jazda na Suzi i wczoraj bym wycioral koleina na zakrecie :( cud ze mam amo skretu bo bym glebil a zeby moje zdobilyby ow luk na barierkach
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3074
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 15

Post autor: osama »

Uwaga do wszystkich wymienionych i zapisanych na termin 17.VI w Tychach, dzwoniono do mnei z bielska abym przekazał że oni chcieli by już wpłaty bo też muszą zgłosić ilu nas będzie.

i tu teraz powstaje pytanie, czy każdy będzie osobno jeździł z kasą czy może znajdzie sie jedna osoba która wyłoży teraz za grupę całą, a na szkoleniu dostanie zwrot poniesionych kosztów.
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
zibi

Post autor: zibi »

Jesli nikt nie ma nic przeciwko to w sobote moge pojechac do Bielska i zaplacic za Motoszkole. Prosilbym jednak aby zainteresowane osoby przeslaly mi priva, ze mam za nie wylozyc kase (moze juz wplacily,albo chca to zrobic osobiscie) - czekam na info do soboty rano.

Co do zwrotu kasy to bedzie mozna mi oddac przelewem, na najblizszym spotkaniu, w Ustroniu lub ewentualnie w Tychach na motoszkole (chociaz wolalbym nie czekac az tak dlugo na kaske 8) )

Pozdro
langer
Zmieniacz Żarówek
Posty: 98
Rejestracja: ndz, 29 sty 2006, 21:47
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Tychy
Polubił posty: 1
Kontakt:

Post autor: langer »

Dziś wpłaciłem kasę ( tylko za siebie- Moniki nie będzie) przelewem.
Jeśli ktoś z Was ma ochotę też zdalnie zapłacić za Szkołę- podaję namiary:



Z.U.H. „ARKA”

Adam Kucharczyk

ul.Żywiecka 120

34-325 Łodygowice

Nr konta 53 1600 1299 0002 3505 3529 7001 Fortis Bank o/Bielsko-Biała.
Był wiśniowy VX 800'92- do sprzedania pozostały boczki pod siodłem, obecnie dosiadam Atlantica 500, Junaka Jetmax 250 oraz ( testowo) wszystko to, co oferuje Junak, Zipp, Barton, Ferro, Benyco.
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

A czy ktoś jeszcze wybiera się do Bielska osobiście wpłacić kasę ? Może razem byśmy pojechali ? Chyba, że się spóźniłem i przespałem wszystkie wpłaty :( Dajcie znać, bo najwyższy czas uregulować tą płatność :)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-) --> spadłem na dno...



tel. kom. 665 - 157 - 342
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Jednak zdecydowałem się dokonać przelewu na namiary podane powyżej przez langer-a. A więc jadę się uczyć :)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-) --> spadłem na dno...



tel. kom. 665 - 157 - 342
langer
Zmieniacz Żarówek
Posty: 98
Rejestracja: ndz, 29 sty 2006, 21:47
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Tychy
Polubił posty: 1
Kontakt:

Post autor: langer »

Pokusiłem się o sprawdzenie, kto już wpłacił. I wiecie co?

Jednak najpierw podam, kto się wpisał :
Lechul
Byq
Letko
Langer
Zibi
Cukier73
Desmont
Osama.

Do teraz kasa wpłynęła od :
Langer
Cukier73
oraz 2x od Naczyńskiego (??) - i tu prosze o nick tej osoby, ew. czy jest z BS, czy spoza.,
Proszę o pilne wpłaty od osób pozostałych.
Ramowy program zajęć:
17.06 od godz,10., od 10-11 część teoretyczna, 11-14 zajęcia praktyczne , 14-14,45 posiłek, 14,45-18 zajęcia praktyczne, 18-18.30 kolacja plus dyskusja. Każdy na swoim moto.
I jeszcze, gdyby ktoś chciał więcej szczegółów, podaję nr telefonu do koordynatora Suzuki Motor Szkoły: 512143913.
Był wiśniowy VX 800'92- do sprzedania pozostały boczki pod siodłem, obecnie dosiadam Atlantica 500, Junaka Jetmax 250 oraz ( testowo) wszystko to, co oferuje Junak, Zipp, Barton, Ferro, Benyco.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6336
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !
Wpłaty dokonam na pewno. Swoją drogą to trochę mnie to rozzłościło, że zarządali wpłat na dwa miechy przed szkoleniem. Przecież jak jest zgłoszona grupa (nie mówiąc już że to grupa BS) to właśnie dlatego żeby zaklepać termin i szkolić się we własnym gronie. A każdy ma swoje powody i kolejności spraw do załatwienia. Jeśli się nie mylę to istotne było samo zgłoszenie. Zibi na ten przykład zapłacił na wszelki wypadek za dwóch :wink: :wink: a ja najchętniej uiściłbym opłatę na miejscu. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3074
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 15

Post autor: osama »

Zibi zapłacił za mnie :D za co jestem mu bardzo wdzięczny :beer:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
morpet

Post autor: morpet »

Cześć

Mam prośbę. Chętnie zapisałbym się na termin czerwcowy, ale widzę, że jest już 8 chętnych osób. Jak ktoś z takich, czy innych powodów nie będzie, to chciałbym wskoczyć na jego miejsce. Z kasą też nie ma problemu, jeśli już wpłacił to oddam. Jak jeszcze nie to chciałbym wiedzieć jak najszybciej. Czekam na info i pozdrawiam.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3074
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 15

Post autor: osama »

Lange będzie sam tak więc jedno miejsce więcej jest, zapisz się zapłać i powiedz że zajmujesz 1 miejsce z 2 co Langer miał :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
morpet

Post autor: morpet »

No to ja się oczywiście piszę. Tylko nie chcę sytuacji, że wpłacę i wepcham się przed kogoś, dlatego napisałem. Skontaktuję sie jeszcze z Langer'em na privie
zibi

Post autor: zibi »

Langer, te dwie moje wplaty to bylo za mnie i za Osame.
W tytule przelewu bylo napisane ze chodzi o 17 czerwiec, Tychy, podalem tez nicki osob i zaznaczylem ze z Bractwa Suzuki, wiec nie wiem skad to male zamieszania ;) - ale juz sie chyba wszystko wyjasnilo :)

pozdro
langer
Zmieniacz Żarówek
Posty: 98
Rejestracja: ndz, 29 sty 2006, 21:47
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Tychy
Polubił posty: 1
Kontakt:

Post autor: langer »

Zibi-oczywiście wszystko już jest jasne, za kogo wpłacałeś. Co do udziału większej liczby osób- maxymalnie może być nas 10. Więc- Morpeta z przyjemnością zapraszamy, a jeśli jeszcze jedna osoba się zdecyduje na 17 czerwca w Tychach, to też się ,,załapie''.
Był wiśniowy VX 800'92- do sprzedania pozostały boczki pod siodłem, obecnie dosiadam Atlantica 500, Junaka Jetmax 250 oraz ( testowo) wszystko to, co oferuje Junak, Zipp, Barton, Ferro, Benyco.
Zablokowany