GDZIE SERWISOWAć I KUPOWAć CZęśCI??

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

KOMIN

Post autor: KOMIN »

a co powiecie na taki mały warsztat moto na Jana z Kolna w SOPOCIE :?: był ktoś tam :?:
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

osobiscie nie jestem zwolennnikiem serwisów "garażowych". Brak zaplecza narzedziowego... i nie tylko Ale Eryk, hmmm.. spox tyle ze podobno ceny zawyżył... tak słyszałem :)
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Chłopaki na Jesionowej są wporzo!
Duże pozdro dla Grzesia... no i dla SS Brody rzecz jasna :)
A co terminów - polecam moją metodę: graty zamiawiam, dostaje następnego dnia, góra po dwóch i wymieniam sam ... A w mojej "babci" sporo już tego było... :)
L_P
Yaro

Post autor: Yaro »

U Inglota i Krawczyka serwisuję od 4 lat i złego słowa, owszem przeglądy umawiam zdecydowanie przed rozpoczeciem sezonu to i nie czekam miesiacami. A swoją drogą to zobaczcie ile tam zawsze sprzeta stoi >> znaczy sie dobrze robią.
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

gdzie serwisować

Post autor: daab »

A ja chciałbym polecić i jednocześnie podziękować Brodzie.
Podjechałem do Inglota w Sopocie na przegląd związany z akcją Bezpieczne Wakacje i pierwszy termin to 2 tygodnie, później usłyszłem poniedziałek, a ostatecznie za godzinę. Co prawda nic konkretnego nie było robione (nowe moto) ale i tak wielkie dzięki.
:brawo:
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
Alucard

Post autor: Alucard »

A ja powiem tylko Co do serwisu to jak najdalej od Częstochowy... ;/


Pozdr
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Gdybym ja miał wymienić wszystkie ukłony i dobre uczynki które mnie spotkały ze strony Seby, Grzesia oraz Brody to zablokowałbym chyba forum... Śmiało powiem, że u mnie zamiłowanie do marki wyszło właśnie od nich... Podstawowa zasada: Ty do nich po ludzku, Oni do Ciebie tym bardziej... Sam prowadze serwis katamaranów i możecie mi wierzyć że tak jest milej, łatwiej i przyjemniej dla obu stron...

Pozdro
El_Pablo
daniel-intruz

Post autor: daniel-intruz »

hmm....z wyżej wymienonych postów wnioskuję że trudno o obiektywizm w tym temacie....ostatni w.w. serwis(salon) pozostawiam bez komentarza! trudno jest mi się oprzeć stwierdzeniu że dla tych osób jest to jednak przede wszystkim interes i przeważnie (na szczęscie nie zawsze) bierze górę nad pasją i solidnością w stosunku do (jak siebie nazywamy) braci.

pozdrawiam
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Wychodzi na to, że albo mam tyle szczęścia, albo z niewiadomych powodów mam jakieś specjane względy... Nie wiem czemu... Może i jestem nieobiektywny, ale chodziło chyba o wyrażenie własnych opini... A do co pasji, spróbój ugotować na niej zupe... Jak Ci się uda to ja poprosze o przepis...

L_P
Yaro

Post autor: Yaro »

L-Pablo ma rację, bądż człowiekiem to i do Ciebie podejdą jak do człowieka. Wszędzie. A jak przyjedzie za przeproszeniem BURAK, rzuci kluczyki i jak wielkie panisko bedzie marudził to go jak buraka potraktują>> np. kolejka 2 tyg. Nie piję tu do nikogo wiec bez obrazy za buraka. Jesionowa może i nie jest tania ale robią i z każdą pierdułką która mnie niepokoi moge podjechac i sprawdzą, doradzą i pogadają normalnie. Z ciekawości trzeba bedzie z takimi pierdułkami pojezdzic po innych warsztatach i zobaczyc jak reagują na nowego no ale jakby nie patrzec swojego, bądż co bądz 2 kółka to 2 kółka :) pozdrawiam Yaro
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Nie dam zlego slowa powiedziec na Sebe, Grzesia czy Brode!! Obsluga super, terminy... roznie, ale w koncu jak ktos ma duzo pracy to chyba tez o czyms swiadczy :D Poza tym mozna na luzie pogadac i zawsze czegos ciekawego sie dowiedziec.
Pozdrawiam
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

az sie zaczerwiniłem :oops: :oops: :oops: :oops:

P.S. nie zapominajcie o BOZYDARZE :P
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
ODPOWIEDZ